Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Crna lista

@gaga: oluprirodna znači plastična kosa (ali malo bolje kvalitete) , zar ne? mogu ekstenzije biti i pola od prave kose i pola od sintetičke, no u većini slučajeva su ili potpuno prava kosa ili potpuno sintetička (koja se može uvijati i ravnati).... pitanje je samo predstavlja li ona krivo svoje artikle i što znači poluprirodna...
2013 07 31
sad ce biti mnogo teska situacija, clanice bez utisaka ce jako tesko da prolaze.. svi smo mi jednom bili bez utisaka i znam koliko je tesko ali kako da verujemo [:tuzan] ja sam doduse saradjivala sa kupcima bez utisaka i slala postexpressom, cak nisam trazila uplatu unapred, u velikom strahu i hvala Bogu dobro sam prosla, ali sad vise nznm da li bih se usudila..
2013 07 31
Ja sam danas zeznuta od te "snezane"! Ukrali mi pare! Nikad mi se ovo nije desilo ! Nek mu na cast a ovaj gore sve vidi,pa ce te pare sve ukradene da mu budu proklete! [:isfrustriran]
2013 07 31
taj profil imas ovde u prepisci, to je jedna te ista osoba koja sa vise profila hara po sajtu [:vrtoglav]
2013 07 31
mora da se ocisti tema i da ostanu samo postovi sa linkovima prevaranata, jer ovako ljudi se smore da cutaju 12 strana, a realno samo je u par postova navedeno ko su prevaranti.. i jos nesto, mozda prevarante nije pametno brisati jer onda otvaraju novi profil i krecu iz pocetka, a ovako su im negativni utisci na prfilu pa ljudi mogu da vide sa kim imaju posla.. naravno to ne znaci opet da nece otvarati profile ali opet.. ne znam sta ljudima znaci da se time bave.. pogotovo ona sofija keric koja te zamlacuje par dana ali nisam videla da je ikoga uspela da prevari.,. nije mi jasno..
2013 07 31
Da slazem se... Treba da bude samo njihova lista ..ko zna koliko ih ima da ne znamo,ugl bise ne padam na uplatu na racun kad je neko tako nov bez preporuka. [:vrtoglav] [:vrtoglav] pa eto i ja zeznuta prvi put,kasno sam videla da je snezana prevRa jer se ko za baksuz moj dogovor sa njom odvijao pre ove prepiske nije imao ko da me upozori,jos gledam nema utiska al aj kao da rizikujem jer je bilo uspesnih saradnja sa novim korisnicima [:uplasen] budite oametne devojke a ne ko ja budala [:isfrustriran]
2013 07 31
@"snezana1975 , pre 16 sati www.mojekrpice.rs mesto gde svako sa dovoljno spretnosti, mastovitosti i dosetljivosti za par dana moze da sakupi jednu prosecnu platu u Srbiji. Voli vas vas EXBUTIK [:jezik] " Sta reci,ovo je vec teska patologija,onim cega se pametan stidi-budala se ponosi...u ovoj praznoj ljudskoj nakazi,jedino postoji ogromna kolicina bede i ne postoji ta kolicina novca koja ce tu prazninu moci ikada da popuni...ova osoba vise ne vara ljude zbog para,vec zato sto joj ta prevara pricinjava zadovoljstvo... Dobronamerna poruka:onaj odozgo sve gleda!!! [:jezik]
2013 07 31
Aaauuuuhhh... Koliko sam ukapirala,nemogu bas sve da pregledam,muskarac sa raznoraznih profila je resio da malo `zeki` nas,`zene`,ovde???? [:smejati]
2013 07 31
Tuga... [:vrtoglav]
2013 07 31
Au au au! Otimacina na 100 nacina,jbg snasao se covek.Sramota,Zamislite,koliko je njemu dosadno ustvari u zivotu pa nema druga posla,sle*ac.DEVOJKE,OTVORITE MALO SIRE OCI I PAZITEEE [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
sto kaze materialgirl ,ovo pravi problem devojkama sa jednim ili nijednim utiskom [:tuzan] ja sam sa par takvih saradjivala i ispostavilo se da su super devojke(na kraju su prikupile i vise od 10 pozitivnih utisaka)..dobra je ideja,ali sada se stvara jos vece nepoverenje...uf,strasnih ljudi ima,onaj lazybunny je svakakve gadosti pisao pojedinim clanicama,uzas [:vrtoglav]
2013 07 31
Ja moram pitati, sta je svrha crne liste, kad valjda ti "LJUDI" koju si iza tih naloga bez pogoovra trebaju biti blokirani i to trajno sa svojih kompova preko kojih su ulazili? Ono kao, ban adrese???
2013 08 01
DzoDzo pitaj boga sta se tu ustvari stvarno desava,sta je kome OD NJIH ovde cilj,namera itd.Ja sam to tako shvatila.Ko (ne)reaguje,zasto kako itd,da li je to nesto licno ili ne,ko ce ga znati.Samo se nadam da ce ovo jednom prestati jer sem sto smara i zraci,u drugu ruku ovde ima mnogo osoba koje verovatno zive od ovog sajta,sem toga,tu je druzenje,caskanje,razmena ideja,iskustva,i naravno krpica [:lepota]
2013 08 01
razumem da je nama starim problem koko novih clanica ali smesno mi je kad mi dodje clanica sa jednim eventualno 2 utiska ili cak ni jednim i kaze da misli da cu je prevariti ako joj posaljem posle uplate..iskreno sa takvima necu ni da saradjujem ako nece kako im kazem, drugo je kad je to neko koga ja vec znam pa okej mogu poslati bilo kako ali novajlijama nmg pre uplate jos oni misle da cu ja njih pevariti [:sokiran] strasnooo
2013 08 01
Rozarozaroza, zasto ti je takav zahtev smesan? Bas sam o tome pisala na drugoj temi, ne poznajete se, zasto bi ti devojka verovala? Zbog utisaka? Znam da su se delili po pincipu ja tebi-ti meni. Ti u najgorem slucaju rizikujes duplu postarinu a ona postarinu+koliko kosta stvar. Naravno da svako ima svoje uslove za prodaju, ali stavi se u poziciju druge strane. Ni ja ti ne bih uplatila unapred. Ako se plasis da ce ti se paket vratiti, taj iznos bi dobila unapred, nista preko toga.
2013 08 01
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 125