Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bela lista

HMgarderoba......... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
Likice sorry zaboravila sam... [:osmeh] Hvala ti svakako... [:osmeh] [:poljubac]
2013 07 31
O da KittyKat mali smejuljak, umirem od smeha na njene komentare...jedna od mojih omiljenih, zaboravila sam da je navedem...izvini Kitty
2013 07 31
ja da se puuuunoooo zahvalim devojkama koje su me navele..... :) puno :* od mene
2013 07 31
[:keziti] [:poljubac] [:keziti] Ljubim vas sve... [:keziti] Inače imam provblem sa smejanjem, non stop i u najgorim situacijama... bolest... [:smejati]
2013 07 31
ih zaboravih lepu nam Tikvicu...izvini draga,izvini.... [:lepota] [:poljubac]
2013 07 31
Ja bih da se zahvalim svim devojkama sa kojima sam saradjivala do sada, na divnom odnosu i dogovoru koji smo uspostavile spontano, mislim da kada su ljudi pozitivni i dobronamerni sve ide glatko [:poljubac] posebno se zahvaljujem na predivnim recima upucenim meni, puno mi je srce [:lepota] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
Kod mene utisci govore sve Vesnu , Irenu OBOZAVAM Tu je Likica nama se mame znaju obe smo Novo Becejke [:osmeh]
2013 07 31
Pozdravljam sve clanice sa kojima sam saradjivala,hvala im na divnoj saradnji.,koja ce se,naravno,nastaviti.. Svew clanice sa kojima sam do sada bila u kontaktu su korektne i fine.. veliki pozdrav za sve clanice! [:osmeh] [:poljubac]
2013 07 31
Da posaljem poljupce za sve divne moje koje me pomenuse [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Volim i ja vas i ni za sta vas ne bih menjala [:smejuljiti] cak ni za one divne "Zanotti" sandale koje bih rado posedovala [:smejati] Izdvajam naravno Atinjanku , Gagu moju , Vesnu , HMGAD rerobu [:smejuljiti], bubu ,silverku i zaista jos puno njih sa kojima stalno obnavljam saradnju , da ne navodim dalje i nekog slucajno zaboravim .Ljubim vas sve sa bele liste [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
KittyKat, atina87, Jeconi, jovanajovana, PadmeNaberrie- ovo su devojke sa kojima sam ja saradjivala i zaista su sjajne. Devojke hvala Vam na lepoj saradnji! [:poljubac]
2013 07 31
mene niko ne voli [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] [:plakati] a ja volem janu13 [:poljubac] [:poljubac] pčelica maja,bubamarinica.... i sve iz moje liste utisaka [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
ja volim sve dobre devojke i zene sa kojima sam saradjivala vise od godinu dana nabrojacu samo nekoliko a i svi ostali iz mojih utisaka idu za njima irenica [:poljubac] disney [:poljubac] gaga [:poljubac] emushka [:poljubac] bebabubica [:poljubac] mimigor [:poljubac] i jos mnogo njih........................... [:lepota] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
disney nije tacno da te niko ne voli [:lepota] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
vas volim sve poyitivne i postene cure i sa kojima jesam i nisam saradjivala...ali navescu neke sa kojima sam imala neopisivo yabavne saradnje i komunikaciju,pa bilo u raspravi ili ovako,u sali... versus99 IrenicaShock KittyKat Likica1000 Nykerim Twitty77bg Andjela1994 Atinjanka emushka NoraBaddan MarijaCrnic jana13 bubamarinica ivana007 gnrvesna TamaraFB92 bebabubica Mmajamata Ninolina heller TracyX Ivana1983 Makica87 SnezaSneky Mimigor ( cura jos ceka haljinu koju joj poslah...predobra je...ma,dala bih joj 5 istih da imam...ali dobice tu jednu) Nelsy AleeraAegrota Atinjanka MajaKojic joooooooooooj...jos puno vas...opomenite me....ma,sve ste sjajne [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Naravno,i sve moje kupce koji su ovde samo kupci,sva pozitivna poznanstva i saradnje.... ih,da,zaboravih....HURREM HASSEKI SULTANU posebno,rdja od zene [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:jezik]
2013 07 31
1 2 3 4 5 6 ... 12