Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bela lista

jovanajovana [:poljubac] Mmajamata [:poljubac]
2013 07 31
Mmajamata i spooky [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] veoma dobre dušice [:stidljiv]
2013 07 31
Gagaa995-zena lav,da,jos cekam njenu haljinicu ali se lavovski bori da je nadje po citavoj Srbiji..divna si,duso.. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
@Dzeejn i ja se radujem zajednickoj saradnji u buducnosti [:stidljiv] [:poljubac]
2013 07 31
evo i ja sada da se javim sada stigla i bolje da komentarisem ovu pozitivnu temu nego negativnu.... e ovako meni jae za sada na ovom sajtu tj do sada bilo extra sa svima hvala bogu u bas volim ovaj sajt i toliko devojaka dobrih ima da mi je drago svaki puta kada sam na sajtu da se kuckamao i da se pomazemo......ima ih toliko dobrih sa kojim asam saradjivala i pritom ih pozdravljam i ljubim [:poljubac] a veliki utisak su mi ostavile osobe i sa kojima nisam saradjivala samo se dopisivala Moja Twitica ljubim je punoooo [:poljubac] Desney Irenica bubamarinca vesnica hm garderoba krpica7 jeckolina sanjica987 milicamilan joj i jos mnoge devojke izvinite ako vas nisam pomenula ali vas ima mnogo dobrih ali ovom prilikom vas sve ljubim i pozdravljam [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
Evo i mojih omiljenih clanica sa kojima sam saradjivala i koje od srca preporucujem bubamarinica [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] gusgus majaduda tamaramirko anagajic tiana023 bombonica I ima ih jos par posto sam jos novajlija [:osmeh] [:poljubac] za sve [:lepota]
2013 07 31
Evo spisak sa kime sam ja poslovala, i prezadovoljna sam [:lepota] KittyKat UnicornArt biljanabiki983 vesna69 ivana1984 GospodjicaKrpa DrMarina spooki TraciX ketrinmoon NORABADRAN Klaudia slavka MarijaDolly barbie1 Zvrk81 Andjela1994 kikirikica marinamaka bombonica
2013 07 31
svi sa kojima sam saradjivala su bili super,(neka tako i ostane :)), ali najvise pamtim saradnju sa bebilend,nisam se davno tako ismejala [:smejuljiti] devojka je super,kao i ostale spooki,nannsy,twitica.... [:poljubac]
2013 07 31
Clanice koje stavljam na belu listu su sve one devojke koje su saradjivale sa mnom pa cak i onih sa kojima nisam nista obavila od kupovine, prodaje i razmene ali su opet savrsene devojke, moze se sa njima pricati i istvariti nmormalan kontakt koji bas prija, stvarno mi je mrsko da imenujem ali znaju one dobro o cemu govorim [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
Ja volim Disney, pcelicu maju, bubamarinicu, gnrvesnu, spooki, tikvicu..................i jos mnogo devojaka.. [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
jana [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
Ali ja bih da dodam da, bez obzira na saradnju, ovde sam nasla jako prijatne devojke, dobre sagovornike, sa kojima sam pricala i pricam ne samo o krpicama vec o nekim licnim stvarima o kojima ne govorim sa nekim ljudima koje poznajem u realnom zivotu. Zato sve pohvale za dobru vecinu clanova i pozz od Jule. [:stidljiv] [:poljubac]
2013 07 31
Opet hvala svima koje su me pominjale... [:stidljiv] Ja na belu listu mogu da stavim sve sa kojim sam radila jer sam bila maximalno ispostovana.... Pa bolje da nikoga ne izdvajam jer ih ima puno a ne bi da nekoga zaboravim..... [:stidljiv] Nadam se da cemo ponovo saradjivati ali i sa onim sa kojim nisam nadam se da cu imati priliku... I mimo svih prodaja drago mi je da sam upoznala toliko extra osoba ovde na sajtu.... [:stidljiv] [:poljubac]
2013 07 31
izuzetne saradnje: -samozavas -nena2612 -isidorapavlovic -maki023 -milicka25993 -enchik -bracejerkovic91 -zoiwaka -maja56 -marija84 -medijana..narocito
2013 07 31
Joooj zaboravila sam pomenuti i Snsnsi Curu87sd,sa njima i Kittycom sam razmenila najjjvise poruka... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 07 31
1 2 3 4 5 6 7 ... 12