Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bela lista

MDrangulije, pošto si me pohvalila kao kupca, da mahnem sa novog profila - odvojila sam nakit od garderobe. [:stidljiv] A kad smo već kod toga, pohvale za ovu članicu kojoj se obratih. [:lepota] I još puno njih. [:lepota]
2013 11 19
Moje pohwale za Smedjooku i AllGirlStuff PREDIWNE SU, brz odgowor i saswim korektne..... [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 19
zelim da pohvalim cure sa kojima sa ostvarila super saradnju sandr sd, sanela10, cipiripi92, saki021, sanjsanjica, sanikajic, renata, filipini1, jeka123, anagajic, zaklina76, lazaridis, avon prodajamiri, fransoas, dragana88d, marijamilenko, waanwary, mima12345, bubamarinica, sweatdreams, samo za vas, tamar87, mirjana92, minadelrey, radojkovic, natalija777, mimaunigue, perlica, dijanam, jelenasrebro, jela123, mimi75, radinokosic, mackita, bokica, ivicc87, aivana, neka mi oprosti neko ako sam izostavila... [:poljubac]
2013 11 19
Ja bih pohvalila sve devojke sa kojima sam saradjivala. Hvala bogu nikad nisam imala neprijatno iskustvo, sve su na mene ostavile pozitivne utiske, hvala im za to do neba [:poljubac] kourtneyVintage bokica89 bubamarinica daca2110988 milica87 Aminalamark NatalijaR MilicaMilan smokvica89 majachb projica sweetdreams Gordana33 DaadaaNaanaa jowana922 IVONAT marrrija987 KaTjaP [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 19
e evo i ja napokon da se pridruzim i zahvalim svima koji su me imenovali i sve devojke sa kojima sam saradjivala su predobre i slatke veliki poljubac za moju bubamarinicu naancy gaga995 bokicabokica romansakv disny sandrezi zorica11 making13 mala90 danijela87 bebana72 irinamarkovic tina vl spooki beba85 maayanakit jackieM joj jos ih ima puuuunooo izvinite sto vas sve nisam stavila ali sve sa moje liste utisaka su fenomenalne [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 21
Hernals [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Ja ovde mogu izdvojiti sve devojke sa kojima sam radila i one sa kojima nisam, a koje su korektne. Vrlo mali broj je onih koje ne bih ni najgorem prijatelju preporucila. Skoro svaki dan imam komunikaciju sa nekom novom(u smislu da se nikad pre nismo kuckale) clanicom, to su sve divne devojke. [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh] [:osmeh]
2013 11 21
Evo i ja cu da stavim DzoDzo na belu listu, imale smo super saradnju i strava je sto neko na ovom sajtu ima svoj stav [:smejati]
2013 11 21
hvala duso [:lepota] ma realno, ima mnogo super clanica, nikome ne dajem pozitivan utisak cisto radi reda, tako da bih svaku od tih devojaka kojima sam dala pozitivan utisak preporucila. [:osmeh]
2013 11 22
Hvala Misfit, ali to je ništa u odnosu na sve predivne devojke koje su se potrudile da obučemo jedno detence [:osmeh] Ti si predivna i ostale članice koje su učestvovale... volim vas sve! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2013 11 22
Hvala misfit, vidimo se opet na temi da nadjemo za jos nekog stvarcice [:stidljiv] [:stidljiv] [:stidljiv] I naravno, nadam se da ce jos clanica da ucestvuje, jer su ove do sada zaista odradile bogovski posao
2013 11 22
@ Radojica - hvala puno! [:osmeh] Uvek je lepo naci se na beloj listi. [:lepota] Moja lista se zaista sastoji od svih devojaka sa kojima sam saradjivala. Ne znam da li sam imala srece ili sta je u pitanju, ali tako je. [:lepota] [:poljubac]
2013 11 29
Hvala Darija, takođe i tebe ovde da dodam, predivna devojka! [:osmeh] Na belu listu dodajem i sve devojke koje su učestvovale u humanitarnoj akciji koju smo uspešno sprovele: UnicornArt tikicaaa cath95 Misfit <3 petra011 <3 boranija sivi83 milena81 NatasaSamardzic maki89 TatjanaTasha samyNS <3 Milijana Minlic garderobans neta12 Hermione spooki DMBeograd lidija18 JecaNS <3 LIKICA1000 malazaba Zuzana drajel materialgirl GocaMilosevic jovanajovana aleksandrans92 neverland Kikina jooovana mimicak89 Tamara123 DzoDzo jaleks Lunjares AvonSrbija Andjela1994 silk0702 <3 Principessa HaljineNS Butterfly mici44 [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] Ako sam nekoga izostavila, (a nadam se da nisam!!) slobodno se same upišite ovde, to je najmanje što zaslužujete! Big KISS za sve! [:osmeh] [:poljubac]
2013 11 30
AlexBgd, takodje sve pohvale za saradnju sa tobom! [:poljubac]
2013 12 07
hvala ivanaaa86 i ja sam prezadovoljna saradnjama sa tobom [:poljubac] nadam se bice ih jos [:osmeh] [:poljubac]
2013 12 07
Dada nakit moram da je pohvalim diwan nakit prawi talentowana diwna samo reci hwale :* i bubamarinica mi je mnogo draga 3 puta smo do sada saradjiwale :**** za njih :)
2013 12 11
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 12