Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Važno: Kako izbjeći prevaru pri kupnji/razmeni na krpicama

Budući da, usprkos blokiranju prevaranata sa stranice, i dalje dolazi do prevara, napisala sam mali savetnik kako izbjeći moguću prevaru na krpicama. 1.) Ne poslujte s ljudima čiji su profili blokirani. Ako su prevarili prije vas, mogli bi i vas. Proverite CRNU LISTU prije kupnje! Proverite po forumu da ne biste naletili na prevaranta koji je otvorio novi profil! 2.) Čitajte utiske i još važnije od svega - ostavljajte ih nakon izvršenih ili neizvršenih suradnji kako bi oni nakon vas znali o kakvom se korisniku radi! 3.) Ako cura ima pokoji negativan utisak ili ga nema uopće, pri kupnji tražite da ona prvo pošalje vašu robu nakon čijeg primitka vi njoj uplaćujete novac na račun - ovo radite samo u slučaju ako vi imate mnogo pozitivnih utisaka, a osoba od koje kupujete nema uopće, ima pokoji negativan ili vam je na drugi način "sumnjiva" - u globalu- s takvim osobama je možda bolje ne surađivati. Zato je ostavljanje utisaka toliko bitno! 4.) Nikad ne šaljite običnom poštom za koju ne dobivate potvrdu o slanju! Tako se ograđujete od mogućih prevara i bajki tipa "nije mi stigao paket" - događa se i to, no kod običnih pošiljaka ne možete nikako znati je li stigla, je li se izgubla ili je ukradena! 5.) Kod prodaje, šaljite robu nakon vidljive uplate na vaš račun. NE ŠALJITE prije uplate! 6.) Ne poslujte s korisnicima koji imaju skinute slike s interneta - prijavite ih meni da im izbrišem artikle jer su protiv pravila. Tražite ih da vam poslikaju artikl sami i pošalju vam fotografije! 7.) Zadnje i najvažnije, probleme rješavajte na civiliziran način! Sretna kupnja i prodaja! [:poljubac]
2013 07 31
Molim Vas da arbitrirate u slucaju sa vesnom 69, pogledajte nase prepiske, aj ih imam. Inace, vodila sam temu-Besplatni saveti od doktora nauka o upotrebi lekova, i poklonila sam zvoncicici ogrlicu od Lapis Lazuli-ja u konkursu za najlepsu dusu.
2013 08 12
Devojke pomagajte sta da radim od clanice Anitta sam inaginarno jos uvej kupila starke,naine uplatila sam joj u perak postnetom 2700 rekla je da danas salje, a pritom mi ne odgovara na poruke niti hoce da se javi na tel [:besan]
2013 08 26
Ne preostaje ti nista drugo osim da sacekas jos malo.... Nije tako puno vremena proslo, pa nemoj jos da se brines...
2013 08 26
Definitivno nista od mojih starki [:besan] prevarena je jos jedna devojka od iste clanice [:besan] kako su ljudi pokvareni, al neka vratice se njima u zivotu [:isfrustriran]
2013 08 29
Uzas.... [:vrtoglav] Saradjujte samo sa proverenim clanicama ili placajte pouzecem ubuduce kad je veci iznos u pitanju.....
2013 08 29
Devojke pazite se manijaka, mene uznemirava profil jecika91 salje mi razne blago receno nepristojne ponude,tako da se pazite,svega ima ovde, na zalost. [:tuzan]
2013 08 30
DoliBlack imate lepe stvari sad sam gledala Vase predmete. [:osmeh]
2013 08 31
> Psychocouture: > Budući da, usprkos blokiranju prevaranata sa stranice, i dalje dolazi do prevara, napisala sam mali savetnik kako izbjeći moguću prevaru na krpicama. > 1.) Ne poslujte s ljudima čiji su profili blokirani. Ako su prevarili prije vas, mogli bi i vas. Proverite CRNU LISTU prije kupnje! Proverite po forumu da ne biste naletili na prevaranta koji je otvorio novi profil! > 2.) Čitajte utiske i još važnije od svega - ostavljajte ih nakon izvršenih ili neizvršenih suradnji kako bi oni nakon vas znali o kakvom se korisniku radi! > 3.) Ako cura ima pokoji negativan utisak ili ga nema uopće, pri kupnji tražite da ona prvo pošalje vašu robu nakon čijeg primitka vi njoj uplaćujete novac na račun - ovo radite samo u slučaju ako vi imate mnogo pozitivnih utisaka, a osoba od koje kupujete nema uopće, ima pokoji negativan ili vam je na drugi način "sumnjiva" - u globalu- s takvim osobama je možda bolje ne surađivati. Zato je ostavljanje utisaka toliko bitno! > 4.) Nikad ne šaljite običnom poštom za koju ne dobivate potvrdu o slanju! Tako se ograđujete od mogućih prevara i bajki tipa "nije mi stigao paket" - događa se i to, no kod običnih pošiljaka ne možete nikako znati je li stigla, je li se izgubla ili je ukradena! > 5.) Kod prodaje, šaljite robu nakon vidljive uplate na vaš račun. NE ŠALJITE prije uplate! > 6.) Ne poslujte s korisnicima koji imaju skinute slike s interneta - prijavite ih meni da im izbrišem artikle jer su protiv pravila. Tražite ih da vam poslikaju artikl sami i pošalju vam fotografije! > 7.) Zadnje i najvažnije, probleme rješavajte na civiliziran način! Sretna kupnja i prodaja! > [:poljubac] Kako da stupim u kontak sa korisnikom ciju robu zelim da kupim,(sem slanja poruke ovde, jer nije odavno ulogovan)? Hvala
2016 01 10