Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Kako vi zacinjavate vas seksualni zivot kada udje u monotoniju :D

Kako vi zacinjavate vas seksualni zivot kada udje u monotoniju :D Podelite ideje, iskustva, zelje, trazite savete. Nesto sto ne znate neko zna i probao je. . .bez ustrucavanja!
2017 09 10
Loodilo.... Nikom nije monoton 😂😂😂😂 pa probamo nesto novo logicno
2017 09 15
////////
2017 09 16
Живот је исувише узбудљив да је нежност попут најпријатније купке у луксузном купатилу ( истинска срећа , нежност , опуштеност)
2017 09 18
> Tanjica184/2: > Живот је исувише узбудљив да је нежност попут најпријатније купке у луксузном купатилу ( истинска срећа , нежност , опуштеност)
2018 02 10
> Sanja0701: > Obicno su muskarci ti koji se trude oko seksa u braku vecina zena nije bas tako opustena kao sto su muskarci a i one koje imaju decu jedva cekaju dotaci krevet pogoyovu kad su deca mala.. Tako da za promenu ako zena prva zapocne seksi igre ili nabavi novi komad odece kao sto su ovi cipkasto providni mrezasti kombinezoni ..malo mirisa ..malo zagusenog svetla upaljene mirisne svece ..bocica nekog dobrog vina ..cokolada..slag u spreju po telu :) muzikica i ostalo je na vama ☺️☺️☺️ Imas i dosta zanimljivih clanaka u zenskim magazinima o seksu i osvezavanju veza i brakova.. > mada po meni samo ubacis po neku novu stvar ,novu pozu (to ih odusevi kad zena sama proba i opusti se :).. malo im imponujes da osete uzitak a ujedno namestis i sebi da uzivas ;) Voleo bih da sam ovaj tekst procitao nesto ranije :)
2018 06 25
> Pepeljuga90: > > Tanjica184/2: > > Живот је исувише узбудљив да је нежност попут најпријатније купке у луксузном купатилу ( истинска срећа , нежност , опуштеност) Slazem se, dodao bih jos ali ne znam da li mi je to bas pametno s obyirom da sam musko a ovde sam pretpostavljam u manjini :)
2018 06 25