Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Svasta nesto

Zar nikom ne trebaju, rukavice kojecsu za posebne prilike, one nemaju etiketu jer su iz inostranstva te preko carine kad pregledaju veciba ljudi skida etikete. Kozmeticki neseseri i td. Pisem da same predlozite cene a odgovora nema, kad poklanjam odgovora nema, za neku moju potraznju odgovora nema. Cak i kad neka od clanica nesto trazi a to imam u ponudi i ponudim opet u vecini slucaja odgovora nema. Tako kad me vecina pita za neki artikal a ja se trudna cimam da joj uslikam i premerim, opet odgovora nema. Nije mi jasno ako jedne drugima ne mozemo da ucinimo, pomognemo i budemo fer jedne prema drugima, kako onda neke od vas izlaze na kraj sa samom sobom kad ste ne kulturne ili trazite tako reci dlaku u jajetu. Izvinjavam se sto sam ovako oplela po nekima al ako ja koja sam u drugom stanju ispostujem sve, ispostujte i vi mene
2017 09 13
Поента теме је да чланице не одговарају на поруке? То је распрострањена појава овде. Навикни се, тако ћеш да избегнеш нервирање. Сећам се када ми је једна чланица тражила фотографије како стоји хаљина... 'Ајде да изађем у сусрет иако ми је хаљина била преуска те сам се једва увукла у њу и пазила да се не поцепа, плус што сам била под благом температуром и било ми је хладно у њој тих пар минута док сам се фотографисала. Углавном, послала ја те додатне фотографија, а чланица ни да се захвали иако је улазила на сајт. Баш сам се изнервирала, тако као ти сад, и послала јој да се каже "хвала" након чега ми је то и рекла. 😁 Кад ме је прошао бес, било ми безвезе што сам тако реаговала, јесам се намучила за те додатне фотке, али није требало да је учим основном васпитању. Ето, отад не очекујем да ми се захваљују и уопште на било шта одговоре. Ако то ураде, супер, ако не, брига ме, једноставно не очекујем одговор.
2017 09 13
I ja sam isto pre par dana videla neke stvari koje su mi se svidele...Ljubazno trazila da mi posalju mere,ali nista...A vidim ulaze na sajt stalno :@
2017 09 13
Svakog ko me je bilo sta pitao - odgovorila sam u najkracem roku. Mera, ocuvanost, cene, popust...uvek . Takodje, iako sam velikim slovima stavila u postavkama da ne radim razmene, a devojke nastavile da pitaju da se menjamo - svakoj sam odgovorila i zahvalila se na ponudi. A "hvala" dobijem...pa retko. Narocito se secam da ga nije bilo kao ni kod PrincessX za oblacenje i slikanje haljine. :D
2017 09 13
Ja se ne ljutim kad me iscimaju a ne odgovore ništa,njihovo pravo,najveći problem mi je što su mi stvari spakovane u ogromnim kesama koje držim na ormaru pa mi treba vreme da ih pronadjem i opet vratim na mesto.
2017 09 14