Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

ANKETA: Omiljeni odevni predmet

Crna rolka! :) tanka,uska uz telo,kao dzempercic definitivno.
2017 10 19
Mantili i kaputi! A od aksesoara zimske dokolenice sa pletenicama Definitivno u najuzem izboru :”)
2017 10 19
Haljina ili kombinezon... samo da se navuce iz jednog dela da ne smisljam kombinacije :D
2017 10 19
Patike 🙂
2017 10 19
Bele kosulje ,obuca ,torbe ,parfemi. Kad se vracam iz inostranstva uvek misle da sam svercerka ,onda im nije jasno sto tako mali broj ,onda shvate da sam samo ludaca ...
2017 10 19
Super tema 🤗 Definitivno tasne i cizme do kolena i one bas zimske kao UGG,toga imam brdo i od svakog predmeta mi je zao da se odvojim a ima ih koje ne nosim uopste. Najbitnije mi je da su tu na oku 😂
2017 10 19
tesko je odvojiti jednu stvar,ima tih nekoliko krpica koje su must have. ja licno volim svasta,ali ajde da kazemo dobra zimska jakna! Mora biti skupa,kvalitetna,markirana,tu nema sta,nema uopste izgovora za too :D smatram da bez top zimske jakne dzabe vam sve stvari,nije to kao dzemperici,majicice,farmerke, pa ajde da kupim i kod kineza i svuda gde stignem,koje i kakve stignem,neeneene,jedna dobra zimska jakna!!!! Pa mora biti top :D
2017 10 19
Kombinezon!!!! Imam ih mnogo i uzivam da ih nosim!!!! Super tema btw
2017 10 19
Divna ideja sa anketama i upoznavanjem💖 Baggy stvari na hiljadu načina (majice, bluze, košulje)- bez ovoga stvarno ne mogu, i kardigani/jaknice za preko toga. ☺️ Farmerice su mi must have (pantalone nikad), al toliko ne volim da ih tražim i isprobavam da sam počela mahnito da kupujem suknje u nadi da ću početi da nosim njih😄😎 I da, dobar parfem, ne pamtim da sam ikada izašla napolje bez njega.
2017 10 19
Patikeeeeeeeeee😍😍😍😍
2017 10 19
Daaa,i prafem. Bez njega nigde. Sve drugo moze da bude bilo koje marke ne patim od toga ako mi se nesto svidi. Ali parfemi,e tu volim da budu skupi,kvalitetni,original 😍
2017 10 19
Isto,bolje mi je i da imam jedan,dva parfema ali da su dobri,nego 100 nekih bez veze :)
2017 10 19
Farmerke ( ne klasične), kratke, kožne (ili imitacija kože) jakne u skoro svim bojama, ali najviše nosim crnu....duže košulje..asimetrične dukseve sa kapuljačama..... ČIZME, ČIZME I ČIZME uz sve... Trenutno i baggy džempere sa kratkim rukavima....
2017 10 19
Jakne kožne,bez njih ne mogu da živim :)
2017 10 19
Džempere obožavam i još ako su veliki i baggy, pun pogodak! :")
2017 10 19