Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Zene,nalazim se prvi put u ovakvoj situaciji

Kako vezu bez obaveza pretvoriti u nesto vise? Kad je sistem "ne mogu ni s tobom ni bez tebe" Znam da bi bilo najlakse bataliti,ali ne mogu ...
2017 10 20
"Savet je nesto sto trazimo kada znamo odgovor ,a zeleli bismo da ga ne znamo . " Bolno jeste ,ali kasnije ce biti mnogo bolnije .
2017 10 20
> IvanaHana: > Kako vezu bez obaveza pretvoriti u nesto vise? > Kad je sistem "ne mogu ni s tobom ni bez tebe" > Znam da bi bilo najlakse bataliti,ali ne mogu ... Nisam ekspert za takve situacije,niti sam bila u slicnoj...ali sam imala drugarice koje jesu....i moram ti reci da to ne uspeva....takve veze ti samo uzimaju....sto duze cekas bice teze,preseci. Bolje ti,nego on da nedje stalnu vezu pa da on prekine,bice ti mnogo teze,ovako znas da je raskid takve veze bila tvoja odluka i kad budes usla u novu vezu kome ces biti i obaveza,znaces da nemas repove za sobom jer si rascistila. Opet kazem,nisam neki expert i to je samo tvoja odluka. Srecno! <3
2017 11 29
Iz mog iskustva tako nesto se ne zavrsava bas lepo.
2017 12 13
O da sve se moze kad se hoce samo trebas iskreno to da zelis. Psiha je cudo samo trebas verovati u sebi i znati sta zelis a pogotovu kad su veze i ljubav u pitanju. Trebas sebe preispitati sta zelis zapravo
2018 03 19
> TatCat: > "Savet je nesto sto trazimo kada znamo odgovor ,a zeleli bismo da ga ne znamo . " Bolno jeste ,ali kasnije ce biti mnogo bolnije . Slazem se u potpunosti
2018 03 19
Nista samo pocinjes da se povlacis i da ne smaras ne javljas se prva ne zoves prva na vidjanje, pravis se da ti je svejesno, ispaljujes za vidjanjr kao imas obaveze, prosto da ta osoba shvati da ti nije na prvom mestu.. e to je ona obrnuta psihologija ako tu nesto postoji on ce poceti da bude drugaciji i pocece da se trudi primetice on da nisi ista prema njemu, onda mu kazes da prosto ne vidis poentu ovoga kao kombinacije, pocibjes da mi se dopadas necu da se vezujem , ako zelis mozemo biti u vezi ako ne ovo se vise nece nastaviti i to je to. Kada mora da bira izmedju ne biti uopste i veze prosto ces videti da li ste na istoj strani ako mu je stalo ostace.. Pricam iz iskustva , upalilo je mozda se i udam kako se stvari razvijaju nakon 4godine veze 😂
2018 03 23
> brutalna: > Nista samo pocinjes da se povlacis i da ne smaras ne javljas se prva ne zoves prva na vidjanje, pravis se da ti je svejesno, ispaljujes za vidjanjr kao imas obaveze, prosto da ta osoba shvati da ti nije na prvom mestu.. e to je ona obrnuta psihologija ako tu nesto postoji on ce poceti da bude drugaciji i pocece da se trudi primetice on da nisi ista prema njemu, onda mu kazes da prosto ne vidis poentu ovoga kao kombinacije, pocibjes da mi se dopadas necu da se vezujem , ako zelis mozemo biti u vezi ako ne ovo se vise nece nastaviti i to je to. Kada mora da bira izmedju ne biti uopste i veze prosto ces videti da li ste na istoj strani ako mu je stalo ostace.. > Pricam iz iskustva , upalilo je mozda se i udam kako se stvari razvijaju nakon 4godine veze 😂 Kao muskarac, moram da potvrdim da tako nesto deluje, barem ako je toj drugoj osobi stalo do tebe.
2018 08 16
Pitanje je da li zelis uopste i da li ce te zaista usre iti da budes sa nekim ko nije od pocetka smatrao da "zasluzujes" da mu budes devojka a ne varijanta :) Darling nikada ne pristaj na manje od onog sto zasluzujes!
2018 08 18
Ništa ne vredi na silu. Pokušaj da se vidjaš kada tebi odgovara a ne drugoj osobi. Ako vidi da trčiš za njim okrenuće ledja ali ako ti okreneš ledja trčaće za tobom kao mačka. Budi strpljiva.
2019 05 21