Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cime kreirate svoj izlog na profilu ?

> andres: > Obidjite malo tutorijale na YT mozete mnogo korisnih stvari nauciti :) Koje tutorijale nam preporucujes,ima li neki konkretno. Kada smo vec kod fotografija na podlozi koje boje je najbolje da se slikaju beli predmeti
2017 11 02
> andres: > > jeka131404: > > Ahhah, ja sam sad razvukla konopac od garnisne do lustera, okacila ofinger, okrenula svetla suprotno od predmeta, slikam foto aparatom i koristim blic. Ukratko, kao da frankenstajna ozivljavam u dnevnoj sobi ali cini mi se da slike nisu lose :-D > Otvaram kladionicu :) sta li ce pre odvaliti garnisnu ili luster? :D :D :D ja tipujem na garnisnu ;) Mislim da ce sve biti ok, dok ne pocne da kaci kapute i bunde :)
2017 11 02
Ja imam aparat 7,2 mpx, mucim muku sa crnom i crvenom bojom:( Podloge uglavnom bela, braon, uglavnom dnevno svetlo, mnogo slicica da bih izabrala 5, po neku u photo shopu prosvetlim ili potamnim, dodam neki okvir u boji da razbijem monotoniju na profilu, ali ne uspevam u potpunosti da realno prikazem predmet :)
2017 11 02
> andres: > > jeka131404: > > Ahhah, ja sam sad razvukla konopac od garnisne do lustera, okacila ofinger, okrenula svetla suprotno od predmeta, slikam foto aparatom i koristim blic. Ukratko, kao da frankenstajna ozivljavam u dnevnoj sobi ali cini mi se da slike nisu lose :-D > Otvaram kladionicu :) sta li ce pre odvaliti garnisnu ili luster? :D :D :D ja tipujem na garnisnu ;) Strasno, zaradjujete na tudjoj muci! :-D Izdrzalo je oboje, vracajte narodu pare :-D
2017 11 02
> Hmmm :) Da nije to neka stilska soba; pa da su garnisna i luster od kovanog gvozdja...... na to mozes i automobil da okacis :D :D :D Nesto slicno. Josda nam je i sajt stilski pa da i na njega mozemo sta okaciti... :-D
2017 11 02
.
2017 11 02
Koliko god piksela imale vaše kamere, džabe je kada su sve fotografije na ovom sajtu očajne rezolucije!
2017 11 02
Pa realno, uploadujem fotografiju od od izvornih 18 mpx a na sajtu izgleda kao da je napravljena VGA kamerom! Najčešće naknadno fotografije u full size šaljem mailom da bi se videlo šta je na njima :-D
2017 11 02
1 2