Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Fenomen dvostruko povećane cene?

Pozdrav, Već godinu dana merkam jedan cvetni top koji mi se dopada. Koštao je, if memory serves, 800 dinara. Neko vreme me nije bilo ovde, danas se ulogujem i pogledam listu želja. Ovaj komad odeće sad košta 1500 dinara. Da li i vi nailazite na ovakve bisere?
2017 11 03
Naravno 😁😂😂😂 Meni jedne patike tako stajale u omiljenim bile 1800 Posle par meseci cena 2499 i jos pored pise snizeno Vise mi nisu u omiljenim 😂😂
2017 11 03
Svasta :( verovatno vide koliko je clanica ubacilo u "omiljeni predmet" pa podizu cenu, takvo predomisljanje je bezobrazno, ja mislim da cena treba da ostane ista ili da ide nanize.
2017 11 03
Deset članica ga je ubacilo u omiljene. To i nije *toliko* mnogo, zar ne?
2017 11 03
> Evoksi: > Deset članica ga je ubacilo u omiljene. To i nije *toliko* mnogo, zar ne? Nije ni malo :)
2017 11 03
Znam da ce zvucati malo glupo, ali nekad povecanje cene (umesto snizenje, kako bi i trebalo) proda predmet. Secam se neke moje Zara majice koju sam dobila na poklon, i bila mi je mala. Stavila sam je ovde za 690, niko je nije hteo, kao da je sugava 😁 Obrisem ja predmet, stavim je 1490 i prvi dan dobije 15 lajkova, proda se drugi dan Ni dan danas mi nije jasan taj fenomen, ali kad mi se predmet ne prodaje, ja probam da povecam cenu i u 70% slucajeva se proda vrlo brzo Posalji poruku clanici da si videla da je predmet ranije kostao 800din, i da li bi mozda i sad pristala na tu cenu. Da je meni neko to poslao, apsolutno bih pristala 😁
2017 11 03
> Bojanaa12: > Znam da ce zvucati malo glupo, ali nekad povecanje cene (umesto snizenje, kako bi i trebalo) proda predmet. > Secam se neke moje Zara majice koju sam dobila na poklon, i bila mi je mala. Stavila sam je ovde za 690, niko je nije hteo, kao da je sugava 😁 > Obrisem ja predmet, stavim je 1490 i prvi dan dobije 15 lajkova, proda se drugi dan > Ni dan danas mi nije jasan taj fenomen, ali kad mi se predmet ne prodaje, ja probam da povecam cenu i u 70% slucajeva se proda vrlo brzo > Posalji poruku clanici da si videla da je predmet ranije kostao 800din, i da li bi mozda i sad pristala na tu cenu. > Da je meni neko to poslao, apsolutno bih pristala 😁 Apsolutno se slazem sa Bojanaa12 jer razne stvari su okidac za kupovinu kod ljudi...npr meni je snizenje 50% i vise vrh za kupovinu i ako mi je neka stvar u omiljenima a osoba izadje sa takvom ponudom,kupujem odmah....neki ljudi idu logikom ako puno kosta toliko i vredi,moja tetka je npr takva ...tako da nema pravila,ponekad povecanje cene znaci da ce se prodati munjevitom brznom i da,meni se vise puta desavalo da spustim cene 50% i vise i nista se ne proda,vec se traze razmene,a kad podignem cenu prodam,cudno ali je tako. :)
2017 11 03
Vise ni ne znam kako da formiram cene,vodim se parolom da je bolje da rasprodam po nekim bas pristupacnim cenama,cesto dajem snizenja pa garderoba bude po 200 i 300 din,ali sto clanice pominju desavalo mi se i da brze predmet prodam kada uvecam iznos.Tako da stalno menjam cene,kako mi dune ali zapravo sam uvek za razuman dogovor :)
2017 11 03
> 80088: > Vise ni ne znam kako da formiram cene,vodim se parolom da je bolje da rasprodam po nekim bas pristupacnim cenama,cesto dajem snizenja pa garderoba bude po 200 i 300 din,ali sto clanice pominju desavalo mi se i da brze predmet prodam kada uvecam iznos.Tako da stalno menjam cene,kako mi dune ali zapravo sam uvek za razuman dogovor :) Bravo za iskrenost! ☺
2017 11 03
E, još nisam probala da korigujem cene naviše, ja uvek samo smanjivala :D 8-)
2017 11 03
Sad sam razmislila, samo jednom sam sama imala tu situaciju. Postavila nešto, mama pogledala cenu, prekorila me i dala svoju. No, predmet je imao tri pregleda i nikome nije bio u omiljenima. Ovo je, ipak, drugačije.
2017 11 03
E, svasta... Stvarno da se covek zapita... Bas cu obnoviti par stvarki sa vecom cenom, popamtiti preglede i svidjanja pa da vidim sta ce biti. A, i ima logike da kada vide niske cene, vecini je prva pomisao da nesto nije ok. Hehhe, gde cu se i obogatiti umesto da samo rasprodam stvari koje ne nosimo :-D
2017 11 03
> Meni je jednom prekipelo koliko sam stvari imala i objavila sam na forumu da dajem sve stvari za 200 din ,stvari koje su bile i po 2000 ,izmedju ostalog i nove stvari ,mislim kao i sto ih vecinu imam sad na profilu jer mi samo zauzimaju mesto .Niko, ama bas niko mi se nije javio ,verovatno su mislili da je sugavo ili sta god,bilo je i novih stvari .I tada sam ukapirala da cim stavite je nesto prejeftino ,ljudi tada valjda misle da je felericno ili da je cena toliko niska jer su lose stvari.Taako da pola sam tih stvari bacila ,sto je ostalo ostalo ,ja sam imala najbolju nameru ,mogao je neko da uzme mnogo lepih i kvalitetnihh stvari ,ali eto x-) x-) x-) x-) Ironijaaaaa
2017 11 03
> JanaMilica: > E, još nisam probala da korigujem cene naviše, ja uvek samo smanjivala > :D 8-) I ja,ali mozda probam :) radoznala sam :)
2017 11 03
Nisam nikada podizala cene,ali mi ni spuštanje nije pomoglo. Ispada stvarno da neke članice misle da je "šugavo" ako je jeftino,a ja mislila da raščistim orman i nekoga obradujem. Sada kada sam ovo pročitala vidim da ću morati nešto da promenim.
2017 11 04
1 2