Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

> MlleSanja: > > LelicaLela: > > I sto se ja raspravljam . Osoba ocigledno ima neki prloblem i ovo sto je uradila je bilo iz cista hira .Kad sam joj trazila slike moje kreme,nije zelela da slika . Nije mi cak ni odgovorila na to putanje . Takodje nije slikala ni tester koji je kao dobila u Lillyju . Koga ona pravi budalom . > > Pozdrav svima,ne treba mi ovo glupiranje ovde . > Niste mi trazili slike svoje kreme nikad. O cemu sad pricate? Nego sta da sam vam trazila . Sad cu naci i postaviti ovde
2018 03 13
Danijelu "znam" sa drugog foruma, i devojka em prodaje po smesnim cenama sto joj se ni ne isplati, obzirom koliko para daje za parfem/kozmetiku, sto bi nekome pakovala fejk? Na forumu drugom je toliko hvale, uopste nisam pristrasna jer ja nisam saradjivala sa njom. Tamilina, mene bi bilo sramota da sam na vasem mestu da se javljam na bilo koju temu o prevari, jer jaknu koju ste uvalili od 3500 dinara, a posle saznanje i za kaput, vasa brze bolja obrisana tema, nece biti zaboravljena ikada!
2018 03 13
> tanja69zr: > > sladja014: > > Moze sve drage moje lepo pitas csstis koji dinar i otvore ;) > Juuuu, juuu, ni postari nisu vise sto nekad bejahu! Koliko dinara, a da nije malo, msm da se postar ne uvredi? Ni jedan postar nece pristati da mu date neki dinar i otvorite paket. To Vam garantujem, da je cista glupost. Bez licnog potpisa i potpuni uvid u krs nece 100% uraditi nista da Vam pomogne. Sto se tice krema, parfema, kozmetike, ruzeva i td... apsolutno ga nece interesovati da li je original ili nije. Pomoci ce ako vidi iscepano, prljavo, osteceno itd..
2018 03 13
> tanja69zr: > > sladja014: > > Moze sve drage moje lepo pitas csstis koji dinar i otvore ;) > Juuuu, juuu, ni postari nisu vise sto nekad bejahu! Koliko dinara, a da nije malo, msm da se postar ne uvredi? Pa, Sladjo, kad si tako pronicljiva, i otvaras paket pre nego ga uzmes i platis ptt, kako nisi primetila da moj kaput koji si kupila nije u reduuu, BAS ME ZANIMA, nego posle tri i po meseca, kad si ga i nosila i slala mi slikeee. Odala si seee, zenturaco. Ajde zdravo. Pokopana si ovim, ne zanimas me. Neka stoje negativni utisci, ja znam da su nepravedni i svako ko bude i nadalje saradjivao sa mnom videce da su stvarii mahom skroz noveee, nenoseneee. Zdravooo.
2018 03 13
> DesireMe: > Danijelu "znam" sa drugog foruma, i devojka em prodaje po smesnim cenama sto joj se ni ne isplati, obzirom koliko para daje za parfem/kozmetiku, sto bi nekome pakovala fejk? Na forumu drugom je toliko hvale, uopste nisam pristrasna jer ja nisam saradjivala sa njom. > Tamilina, mene bi bilo sramota da sam na vasem mestu da se javljam na bilo koju temu o prevari, jer jaknu koju ste uvalili od 3500 dinara, a posle saznanje i za kaput, vasa brze bolja obrisana tema, nece biti zaboravljena ikada! Ovo je moje iskustvo. Sve sto sam dosad kupila ovde je odgovaralo opisu. Kao sto sam rekla, ne poznajem nikoga, kupujem uglavnom od istih ljudi i tajo ce i ubuduce biti, necu vise rizikovati, samo od clanoca koji imaju samo pozitivne ocene.
2018 03 13
> DesireMe: > Danijelu "znam" sa drugog foruma, i devojka em prodaje po smesnim cenama sto joj se ni ne isplati, obzirom koliko para daje za parfem/kozmetiku, sto bi nekome pakovala fejk? Na forumu drugom je toliko hvale, uopste nisam pristrasna jer ja nisam saradjivala sa njom. > Tamilina, mene bi bilo sramota da sam na vasem mestu da se javljam na bilo koju temu o prevari, jer jaknu koju ste uvalili od 3500 dinara, a posle saznanje i za kaput, vasa brze bolja obrisana tema, nece biti zaboravljena ikada! Pa, vidi, bilo bi te sramota da si uval;ila smece, i mene bi, naravno. A posto nisam vidis da se i dalje mesam, pokusavam da isteram pravdu ali ne ide, bas me i briga. Vidim da ovde vlada pristrasnosost. Sto bih vracala novac kad sam bila u soku od jakne u tom stanjuu, meni je bilo i krivo sto sma za manje od 30e dala KOZNU jaknu, gde se ovde prodaju takve po 100evra. Nije u pitanju cena, da me ne shvatis pogresno, nego princip i nisam budala da vracam novac a ona meni da jaknu u nenormalno pocepanom stanju... Temu sam obrisala jer su se neke clanice, neke od vas bunile sto sma je i otvorila uopste to mi kao sluzi da se opravdam, iz tog razloga je obrisana. Jer sam videla da je postignut kontraefekat i da ruzno razmisljate. A ja, svakako, sa nekima od vas ni u ludilu necu saradjivati. Sa pristrasnim clanicama i sa onima koje mi nisu dale rec da kazem nestooo, u pravu sam bila. Ja bih svakome dozvolila da s eizjasni o bjasni.
2018 03 14
> DesireMe: > Danijelu "znam" sa drugog foruma, i devojka em prodaje po smesnim cenama sto joj se ni ne isplati, obzirom koliko para daje za parfem/kozmetiku, sto bi nekome pakovala fejk? Na forumu drugom je toliko hvale, uopste nisam pristrasna jer ja nisam saradjivala sa njom. > Tamilina, mene bi bilo sramota da sam na vasem mestu da se javljam na bilo koju temu o prevari, jer jaknu koju ste uvalili od 3500 dinara, a posle saznanje i za kaput, vasa brze bolja obrisana tema, nece biti zaboravljena ikada! Drago mi je da se znamo 😊 . Dobro ljudi znaju tamo sta prodajem i koliko para bacam na kreme i parfeme . I znaju da sam kupoholicarka teska😁 . I svi su bili izuzetno zadovoljni ☺ Zhvaljujem se Merilyn i tebi od ❤ Kasno je odoh da spavam .
2018 03 14
> tamilina: > > DesireMe: > > Danijelu "znam" sa drugog foruma, i devojka em prodaje po smesnim cenama sto joj se ni ne isplati, obzirom koliko para daje za parfem/kozmetiku, sto bi nekome pakovala fejk? Na forumu drugom je toliko hvale, uopste nisam pristrasna jer ja nisam saradjivala sa njom. > > Tamilina, mene bi bilo sramota da sam na vasem mestu da se javljam na bilo koju temu o prevari, jer jaknu koju ste uvalili od 3500 dinara, a posle saznanje i za kaput, vasa brze bolja obrisana tema, nece biti zaboravljena ikada! > Pa, vidi, bilo bi te sramota da si uval;ila smece, i mene bi, naravno. A posto nisam vidis da se i dalje mesam, pokusavam da isteram pravdu ali ne ide, bas me i briga. Vidim da ovde vlada pristrasnosost. Sto bih vracala novac kad sam bila u soku od jakne u tom stanjuu, meni je bilo i krivo sto sma za manje od 30e dala KOZNU jaknu, gde se ovde prodaju takve po 100evra. Nije u pitanju cena, da me ne shvatis pogresno, nego princip i nisam budala da vracam novac a ona meni da jaknu u nenormalno pocepanom stanju... > Temu sam obrisala jer su se neke clanice, neke od vas bunile sto sma je i otvorila uopste to mi kao sluzi da se opravdam, iz tog razloga je obrisana. > Jer sam videla da je postignut kontraefekat i da ruzno razmisljate. > A ja, svakako, sa nekima od vas ni u ludilu necu saradjivati. Sa pristrasnim clanicama i sa onima koje mi nisu dale rec da kazem nestooo, u pravu sam bila. Ja bih svakome dozvolila da s eizjasni o bjasni. Tamilina objasnili ste sve i pre nego sto je trebalo. Jakna nje bila nenormalno pocepana vec je bila krpljena nakon sto je stigla pocepana,ona je sama zasivala rasivenu postavu,stavila je slike videlo se. Ako je jakna ostecena i da je od zlata ne bih je niko uzeo ni za 300dinara a vi to znate zato ste i precutali ostalo i fleke nazvali isaranoscu,a i bili ste presrecni koliko ste novca dobili za jaknu u takvom stanju,naravno da ne bi vratili novac.
2018 03 14
> Marylin: > Zasto joj niste poslali siku kad je trazila? Deseti put. Sumnjala sam da je krema fejk, po paket sam otisla u ponedeljak uvece posto u subotu postar nije dosao. Nisam joj nista javila, cekala sam sutradan da uzmem tester. Bio je utorak, padala je kisa, vracala sam se sa posla. Sisla sam iz busa i svratila u Lilly koji mi nije usput. Trazila sam tester, izasla napolje, otvorila i razmazala malo kreme po ruci. To nije bilo ono sto sam dobila. Otisla sam kuci, krenulo je dopisivanje (taj deo se moze procitati u ocenama). U sredu posle posla sam poslala paket. U cetvrtak ujutru mi je zalepljena negativna i ja sam optuzena da sam prevarant. Poslala sam joj poruku. Cekala sam do danas da vidim hoce li se vratiti paket, nije se vratio. Otisla sam u postu, ostatak znate.
2018 03 14
> LelicaLela: > > DesireMe: > > Danijelu "znam" sa drugog foruma, i devojka em prodaje po smesnim cenama sto joj se ni ne isplati, obzirom koliko para daje za parfem/kozmetiku, sto bi nekome pakovala fejk? Na forumu drugom je toliko hvale, uopste nisam pristrasna jer ja nisam saradjivala sa njom. > > Tamilina, mene bi bilo sramota da sam na vasem mestu da se javljam na bilo koju temu o prevari, jer jaknu koju ste uvalili od 3500 dinara, a posle saznanje i za kaput, vasa brze bolja obrisana tema, nece biti zaboravljena ikada! > Drago mi je da se znamo 😊 . Dobro ljudi znaju tamo sta prodajem i koliko para bacam na kreme i parfeme . I znaju da sam kupoholicarka teska😁 . I svi su bili izuzetno zadovoljni ☺ > Zhvaljujem se Merilyn i tebi od ❤ > Kasno je odoh da spavam . Nisu svi.
2018 03 14
> Marylin: > > Pa, vidi, bilo bi te sramota da si uval;ila smece, i mene bi, naravno. A posto nisam vidis da se i dalje mesam, pokusavam da isteram pravdu ali ne ide, bas me i briga. Vidim da ovde vlada pristrasnosost. Sto bih vracala novac kad sam bila u soku od jakne u tom stanjuu, meni je bilo i krivo sto sma za manje od 30e dala KOZNU jaknu, gde se ovde prodaju takve po 100evra. Nije u pitanju cena, da me ne shvatis pogresno, nego princip i nisam budala da vracam novac a ona meni da jaknu u nenormalno pocepanom stanju... > > Temu sam obrisala jer su se neke clanice, neke od vas bunile sto sma je i otvorila uopste to mi kao sluzi da se opravdam, iz tog razloga je obrisana. > > Jer sam videla da je postignut kontraefekat i da ruzno razmisljate. > > A ja, svakako, sa nekima od vas ni u ludilu necu saradjivati. Sa pristrasnim clanicama i sa onima koje mi nisu dale rec da kazem nestooo, u pravu sam bila. Ja bih svakome dozvolila da s eizjasni o bjasni. > Tamilina objasnili ste sve i pre nego sto je trebalo. Jakna nje bila nenormalno pocepana vec je bila krpljena nakon sto je stigla pocepana,ona je sama zasivala rasivenu postavu,stavila je slike videlo se. Ako je jakna ostecena i da je od zlata ne bih je niko uzeo ni za 300dinara a vi to znate zato ste i precutali ostalo i fleke nazvali isaranoscu,a i bili ste presrecni koliko ste novca dobili za jaknu u takvom stanju,naravno da ne bi vratili novac. Upravo!👏 A ni sa Merilyn nisam imala nikada saradnju, tako da o klanovima nema ni govora! 30e je veliki novac ! Ali ako je lakse u to verovati kako bi bolje spavali..
2018 03 14
> Esperansa: > > tanja69zr: > > > sladja014: > > > Moze sve drage moje lepo pitas csstis koji dinar i otvore ;) > > Juuuu, juuu, ni postari nisu vise sto nekad bejahu! Koliko dinara, a da nije malo, msm da se postar ne uvredi? Ni jedan postar nece pristati da mu date neki dinar i otvorite paket. To Vam garantujem, da je cista glupost. Bez licnog potpisa i potpuni uvid u krs nece 100% uraditi nista da Vam pomogne. Sto se tice krema, parfema, kozmetike, ruzeva i td... apsolutno ga nece interesovati da li je original ili nije. Pomoci ce ako vidi iscepano, prljavo, osteceno itd.. Ma to je bio cist sarkazam ;)
2018 03 14
> MlleSanja: > > LelicaLela: > > > DesireMe: > > > Danijelu "znam" sa drugog foruma, i devojka em prodaje po smesnim cenama sto joj se ni ne isplati, obzirom koliko para daje za parfem/kozmetiku, sto bi nekome pakovala fejk? Na forumu drugom je toliko hvale, uopste nisam pristrasna jer ja nisam saradjivala sa njom. > > > Tamilina, mene bi bilo sramota da sam na vasem mestu da se javljam na bilo koju temu o prevari, jer jaknu koju ste uvalili od 3500 dinara, a posle saznanje i za kaput, vasa brze bolja obrisana tema, nece biti zaboravljena ikada! > > Drago mi je da se znamo 😊 . Dobro ljudi znaju tamo sta prodajem i koliko para bacam na kreme i parfeme . I znaju da sam kupoholicarka teska😁 . I svi su bili izuzetno zadovoljni ☺ > > Zhvaljujem se Merilyn i tebi od ❤ > > Kasno je odoh da spavam . > Nisu svi. Bas svi su bili.I onda dodjem ovde i vidim koliko zla i zlobnih ljudi ima . I koliko foliranata i prevaranata.
2018 03 14
> tanja69zr: > > Esperansa: > > > tanja69zr: > > > > sladja014: > > > > Moze sve drage moje lepo pitas csstis koji dinar i otvore ;) > > > Juuuu, juuu, ni postari nisu vise sto nekad bejahu! Koliko dinara, a da nije malo, msm da se postar ne uvredi? Ni jedan postar nece pristati da mu date neki dinar i otvorite paket. To Vam garantujem, da je cista glupost. Bez licnog potpisa i potpuni uvid u krs nece 100% uraditi nista da Vam pomogne. Sto se tice krema, parfema, kozmetike, ruzeva i td... apsolutno ga nece interesovati da li je original ili nije. Pomoci ce ako vidi iscepano, prljavo, osteceno itd.. > Ma to je bio cist sarkazam ;) Hahahah, razumela sam, nije Vama upuceno <3 > > > > sladja014: > > > > Moze sve drage moje lepo pitas csstis koji dinar i otvore ;)
2018 03 14
> LelicaLela: > > MlleSanja: > > > LelicaLela: > > > > DesireMe: > > > > Danijelu "znam" sa drugog foruma, i devojka em prodaje po smesnim cenama sto joj se ni ne isplati, obzirom koliko para daje za parfem/kozmetiku, sto bi nekome pakovala fejk? Na forumu drugom je toliko hvale, uopste nisam pristrasna jer ja nisam saradjivala sa njom. > > > > Tamilina, mene bi bilo sramota da sam na vasem mestu da se javljam na bilo koju temu o prevari, jer jaknu koju ste uvalili od 3500 dinara, a posle saznanje i za kaput, vasa brze bolja obrisana tema, nece biti zaboravljena ikada! > > > Drago mi je da se znamo 😊 . Dobro ljudi znaju tamo sta prodajem i koliko para bacam na kreme i parfeme . I znaju da sam kupoholicarka teska😁 . I svi su bili izuzetno zadovoljni ☺ > > > Zhvaljujem se Merilyn i tebi od ❤ > > > Kasno je odoh da spavam . > > Nisu svi. > Bas svi su bili.I onda dodjem ovde i vidim koliko zla i zlobnih ljudi ima . I koliko foliranata i prevaranata. U redu, Danijela, vidim da ste vesti u vredjanju. A da mi za promenu odgovorite sta je sa paketom?
2018 03 14
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 16