Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Prevarena sam

> Marylin: > > MlleSanja: > > > Marylin: > > > Zasto joj niste poslali siku kad je trazila? > > Deseti put. Sumnjala sam da je krema fejk, po paket sam otisla u ponedeljak uvece posto u subotu postar nije dosao. Nisam joj nista javila, cekala sam sutradan da uzmem tester. Bio je utorak, padala je kisa, vracala sam se sa posla. Sisla sam iz busa i svratila u Lilly koji mi nije usput. Trazila sam tester, izasla napolje, otvorila i razmazala malo kreme po ruci. To nije bilo ono sto sam dobila. Otisla sam kuci, krenulo je dopisivanje (taj deo se moze procitati u ocenama). U sredu posle posla sam poslala paket. U cetvrtak ujutru mi je zalepljena negativna i ja sam optuzena da sam prevarant. Poslala sam joj poruku. Cekala sam do danas da vidim hoce li se vratiti paket, nije se vratio. Otisla sam u postu, ostatak znate. > Da li mozete u inbox da mi uslikate tu vasu potvrdu o slanju? Ili da napisete broj posiljke ono PE....RS te brojeve ja cu proveriti na postinom sajtu gde je posiljka trenutno. Dakle ako ste poslali u sredu stiglo je u cetvrtak od tada se racuna 5 dana do vracanja. Dakle petak,subota(nedelja je neradni dan),ponedeljak,utorak,sreda u cetvrrak salju nazad ili u sreu. Kod Vas je u petak. Ili i dalje ne razumete kako funkcionise to? Svaka cast, bas ste se zalozili za Lelicu kao da Vam je rodjena sestra.
2018 03 14
Iskreno jedino sto je cudno sto znam iz licnog iskustva jeste da kad kupac odbije da primi paket paket se vraca vec sutradan i na paketu pise kupac je odbio da podigne paket, to sam ja dozivela sa neodgovornim kupcima koji ne preuzimaju pakete i kad je zena bila podstanar pa je covek iz post expressa napisao da zena ne postoji i odma se vratio paket tako da eto samo mi to nije jasno zasto se ceka opet 5 dana
2018 03 14
Ovo postaje suludo. Hajdemo devojke da ukljucimo logiku. Zasto bi neko, evo recimo ja... platila sam uredno 2500 dinara za kremu. Mislim da je fejk, saopstim to prodavcu, u glavi vec znam da su sanse da mi se vrati novac ravne nuli. Zasto bih ja prepakovavala kremu i vracala, kada sam vec na gubitku??? Ova devojka ce dobiti kremu za koju prodavac kaze da to nije ono sto je poslala, znaci dobice veliko nista. Rezime: Devojka ostaje i bez kreme, placa troduplu postarinu, prvu kada je preuzela kremu i sada duplu. Neka mi neka pametna devojka da odgovor da li ovo ima smisla, tj da li bi neka od vas ovo uradila na svoju stetu? Ogradjujem se ne branim nikoga, samo mi nije logicno da bilo ko sam sebe toliko ukanali.
2018 03 14
Bacicu je, sta biste Vi? Rekla je da je otvorila paket, na statusu pise da je ostavljen samo izvestaj.
2018 03 14
Mislite platicu samo duplu postarinu?
2018 03 14
Vi i dalje tvrdite da je krema fejk .. Sta vise da napisem da bih uverila nekoga da ona krema koju sam poslala nije fejk . Ko hoce verovace,a ko nece ne mora . Rekoh da necu da pisem vise ovde,ali ne mogu da trpim nepravdu . I opet se zapitajte zasto bi osoba koja zeli da prodaje ovde poslala nesto sto nije ispravno . Naravno da je svakom ovde u cilju da ima sto vise pozitivnih ocena kako bi mogla i dalje da prodaje ,jer svaka negativna ucinice to da ljudi pocnu da sumnjaju u tu osobu . Meni pravdanje nesto i ne ide od ruke . Neka misli ko sta hoce . Mislim da sam konacno zavrsila sa svojim monologom i da necu vise pisati ovde .
2018 03 14
> MlleSanja: > Mislite platicu samo duplu postarinu? Posto kazete da je fejk,nema potrebe da je podizete. I opet se pravite naivni.
2018 03 14
> LelicaLela: > > MlleSanja: > > Mislite platicu samo duplu postarinu? > Posto kazete da je fejk,nema potrebe da je podizete. > I opet se pravite naivni. Ne pravim se, ocigledno sam naivna posto ste me tako dobro namagrcili.
2018 03 14
> LelicaLela: > Vi i dalje tvrdite da je krema fejk .. Pa vi potvrdiste da je fejk kad ste je toboz otvorili pred postarom.
2018 03 14
> MlleSanja: > Bacicu je, sta biste Vi? > Rekla je da je otvorila paket, na statusu pise da je ostavljen samo izvestaj. Platicete duplu postarinu da bi ste je bacili? Ja je ne bih ni preuzela a kamoli placala duplu postarinu. Jer ako je fejk ne vredi ni dinar.
2018 03 14
Sve sam procitala, nekako, i zaista sam u cudu.. Ne zelim da stajem ni na ciju stranu.. Samo cu clanici MlleSanja dati dobronameran savet.. Kada Vam se bude vratio paket nemojte ga otvarati pre nego sto ga slikate onakav kakav Vam je stigao.. Ukoliko je clanica koja je prodala kremu otvorila paket ispred kurira, sto sada prvi put cujem da je mogucnost, na paketu ce se jasno videti tragovi da je paket otvaran jer je takva ambalaza da ne moze ostati neuocljivo da je otpakivan.. I samo me zanima jedno, kako je kurir, posto je dozvolio otvaranje paketa, ustanovio da prodavac govori istinu, i da to nije ta krema, vec da je kupac ispraznio bocici i u nju stavio neki drugi sadrzaj..? Jedino ako je farmaceut a uz to i koristi pomenutu kremu :)
2018 03 14
> Esperansa: > Ovo postaje suludo. Hajdemo devojke da ukljucimo logiku. Zasto bi neko, evo recimo ja... platila sam uredno 2500 dinara za kremu. Mislim da je fejk, saopstim to prodavcu, u glavi vec znam da su sanse da mi se vrati novac ravne nuli. Zasto bih ja prepakovavala kremu i vracala, kada sam vec na gubitku??? Ova devojka ce dobiti kremu za koju prodavac kaze da to nije ono sto je poslala, znaci dobice veliko nista. Rezime: Devojka ostaje i bez kreme, placa troduplu postarinu, prvu kada je preuzela kremu i sada duplu. Neka mi neka pametna devojka da odgovor da li ovo ima smisla, tj da li bi neka od vas ovo uradila na svoju stetu? Ogradjujem se ne branim nikoga, samo mi nije logicno da bilo ko sam sebe toliko ukanali. Meni je sada sve jasno. Gospodja je resila da mi ne uvazi reklamaciju ( moram da Vam priznam ja sam poverovala da hoce) pa je izmislila tu pricu o prepakivanju ( a i meni je napisala "Videcemo sta je unutra", vec je sve bilo pripremljeno) i onda jednostavno nije preuzela paket. Jedva cekam da vidim sta ce mi stici posto znam kako sam zapakovala kremu (imam onog papira sa vazdusnim kuglicama posto cesto kupujem parfeme). Platicu duplu postarinu zarad radoznalosti da li je otvarala ili nije. Prenecu utiske.
2018 03 14
> Marylin: > > MlleSanja: > > Bacicu je, sta biste Vi? > > Rekla je da je otvorila paket, na statusu pise da je ostavljen samo izvestaj. > Platicete duplu postarinu da bi ste je bacili? Ja je ne bih ni preuzela a kamoli placala duplu postarinu. Jer ako je fejk ne vredi ni dinar. Evo dole sam napisala, gorim od zelje da saznam da li je paket otvaran. Kad je bal nek je pir. Gde je 2500 dinara moze i tri postarine od 150.
2018 03 14
> LoolaA: > Sve sam procitala, nekako, i zaista sam u cudu.. > Ne zelim da stajem ni na ciju stranu.. > Samo cu clanici MlleSanja dati dobronameran savet.. > Kada Vam se bude vratio paket nemojte ga otvarati pre nego sto ga slikate onakav kakav Vam je stigao.. > Ukoliko je clanica koja je prodala kremu otvorila paket ispred kurira, sto sada prvi put cujem da je mogucnost, na paketu ce se jasno videti tragovi da je paket otvaran jer je takva ambalaza da ne moze ostati neuocljivo da je otpakivan.. > I samo me zanima jedno, kako je kurir, posto je dozvolio otvaranje paketa, ustanovio da prodavac govori istinu, i da to nije ta krema, vec da je kupac ispraznio bocici i u nju stavio neki drugi sadrzaj..? > Jedino ako je farmaceut a uz to i koristi pomenutu kremu :) Ne da cu slikati, nego cu i ovde staviti fotku.
2018 03 14
> MlleSanja: > > Esperansa: > > Ovo postaje suludo. Hajdemo devojke da ukljucimo logiku. Zasto bi neko, evo recimo ja... platila sam uredno 2500 dinara za kremu. Mislim da je fejk, saopstim to prodavcu, u glavi vec znam da su sanse da mi se vrati novac ravne nuli. Zasto bih ja prepakovavala kremu i vracala, kada sam vec na gubitku??? Ova devojka ce dobiti kremu za koju prodavac kaze da to nije ono sto je poslala, znaci dobice veliko nista. Rezime: Devojka ostaje i bez kreme, placa troduplu postarinu, prvu kada je preuzela kremu i sada duplu. Neka mi neka pametna devojka da odgovor da li ovo ima smisla, tj da li bi neka od vas ovo uradila na svoju stetu? Ogradjujem se ne branim nikoga, samo mi nije logicno da bilo ko sam sebe toliko ukanali. > Meni je sada sve jasno. Gospodja je resila da mi ne uvazi reklamaciju ( moram da Vam priznam ja sam poverovala da hoce) pa je izmislila tu pricu o prepakivanju ( a i meni je napisala "Videcemo sta je unutra", vec je sve bilo pripremljeno) i onda jednostavno nije preuzela paket. Jedva cekam da vidim sta ce mi stici posto znam kako sam zapakovala kremu (imam onog papira sa vazdusnim kuglicama posto cesto kupujem parfeme). Platicu duplu postarinu zarad radoznalosti da li je otvarala ili nije. Prenecu utiske. Niste trebali ovo da napisete, sada ima vremena da preuzme paket. Ali ok, ako preuzme sve ce biti jos jasnije.
2018 03 14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 16