Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Zbunjena???

E imam problem. Ne mogu da dodam nove slike na profil,tj.na postojece oglase. Ucitava sto godina jednu sliku,neku prihvati,sejvuje,a neke nece. Bas se nerviram. Sinoc sam zaspala sa telefonom dok se ucitavalo ,:) :')
2018 04 17
> *STARS*: > E imam problem. Ne mogu da dodam nove slike na profil,tj.na postojece oglase. Ucitava sto godina jednu sliku,neku prihvati,sejvuje,a neke nece. Bas se nerviram. > Sinoc sam zaspala sa telefonom dok se ucitavalo ,:) :') Nece tako. Probaj da prvo obrises sve fotke pa onda ponovo ucitas slike. Ako nece ni to onda probaj da postavis oglas ponovo! To je jedan od mnogobrojnih bagova ovde.....
2018 04 17
> ElenaPt: > Loki 'de ljubim te obaj malo i mom profilu 😂😁😁 > E bas mi je drago da ima ovako lepe teme. Sa uzivanjem sam je iscitala ♥️ Elenice, bez brige! Stavljam danas u lonac da krckam sveze oko dazdevnjaka i suseno krilo slepog misa-ne moze da omane haahhahahhahahhaahahha.... Ciribu-ciriba..... <3 <3 <3 <3 <3 <3
2018 04 17
Elenapt :D :D da je vise pozitivnih kao sto si ti :* <3 <3
2018 04 17
STARS, super ti je fora sa lutkom, mnogo lepše izgledaju slike. :) Mislim da će to uticati pozitivno na promet :) drzim fige :D
2018 04 17
Hehehe,jel da :) I meni se ovako vise dopada <3 Hvala na podrsci Keikoo!!! Ps Sta je znacenje tvog nika,bas mi je zanimljiv?
2018 04 17
> lokibg: > > ElenaPt: > > Loki 'de ljubim te obaj malo i mom profilu 😂😁😁 > > E bas mi je drago da ima ovako lepe teme. Sa uzivanjem sam je iscitala ♥️ > Elenice, bez brige! Stavljam danas u lonac da krckam sveze oko dazdevnjaka i suseno krilo slepog misa-ne moze da omane haahhahahhahahhaahahha.... > Ciribu-ciriba..... <3 <3 <3 <3 <3 <3 Hahaha,ne zaboravi vlas kose ridje devojke ,:)
2018 04 17
> lokibg: > > *STARS*: > > E imam problem. Ne mogu da dodam nove slike na profil,tj.na postojece oglase. Ucitava sto godina jednu sliku,neku prihvati,sejvuje,a neke nece. Bas se nerviram. > > Sinoc sam zaspala sa telefonom dok se ucitavalo ,:) :') > Nece tako. Probaj da prvo obrises sve fotke pa onda ponovo ucitas slike. Ako nece ni to onda probaj da postavis oglas ponovo! To je jedan od mnogobrojnih bagova ovde..... Proradilo nakratko,taman da dodam nove slike sa lutkom. Ma ko bi ponovo kucao sve oglase!! Tacno bih odlepila. :') A fora je sto sam zbog manjka memorije morala da obrisem sve slike,tako da bi ponovo svaki predmet morala slikati. :s
2018 04 17
> *STARS*: > Hehehe,jel da :) > I meni se ovako vise dopada <3 Hvala na podrsci Keikoo!!! > Ps Sta je znacenje tvog nika,bas mi je zanimljiv? Keiko je na japanskom Srećan, Srećko (lucky one). Ovde je bilo zauzeto Keiko pa mi piše sa dva O. :)
2018 04 17
> Keikoo: > > *STARS*: > > Hehehe,jel da :) > > I meni se ovako vise dopada <3 Hvala na podrsci Keikoo!!! > > Ps Sta je znacenje tvog nika,bas mi je zanimljiv? > Keiko je na japanskom Srećan, Srećko (lucky one). Ovde je bilo zauzeto Keiko pa mi piše sa dva O. :) Ekstra!! Znala sam da je nesto zanimljivo :) Intuicija me nesto sluzi ovih dana
2018 04 17
Ajmo zeneee,danas u nove pobede :') ,:) <3 <3 <3
2018 04 17
> Keikoo: > STARS, super ti je fora sa lutkom, mnogo lepše izgledaju slike. :) Mislim da će to uticati pozitivno na promet :) drzim fige :D I meni se bas svidja!!!!! Srecno sa novim fotkama! :") 8-)
2018 04 17
> sladja014: > Elenapt :D :D da je vise pozitivnih kao sto si ti :* <3 <3 Eeee...znas kako kazu...Jedan pozitivan je mocniji od milion negativnih 😗. A vidi koliko nas ima ovde na ovoj divno i usput korisnoj temi ♥️ E podhitno moram lutku da nabavim 😁 Ja da budem lutka ne mogu sve mi je malo 😂😂😂
2018 04 17
> ElenaPt: > > sladja014: > > Elenapt :D :D da je vise pozitivnih kao sto si ti :* <3 <3 > Eeee...znas kako kazu...Jedan pozitivan je mocniji od milion negativnih 😗. A vidi koliko nas ima ovde na ovoj divno i usput korisnoj temi ♥️ > E podhitno moram lutku da nabavim 😁 > Ja da budem lutka ne mogu sve mi je malo 😂😂😂 Hahaha,isti slucaj,uzas. Hitno na dijetu,ide prolece :") Lutka je ekstra zgodna,jos kad bih mogla nekako da napravim montazu i neku glavu da joj stavim,moze i moju ,:) :')
2018 04 17
> lokibg: > > Keikoo: > > STARS, super ti je fora sa lutkom, mnogo lepše izgledaju slike. :) Mislim da će to uticati pozitivno na promet :) drzim fige :D > I meni se bas svidja!!!!! Srecno sa novim fotkama! :") 8-) Hvala loki i tebi. Bas mi je ugodno u ovoj temi. Samo nam fali kafica,kao da smo u kaficu negde,opusteno,zezanje...
2018 04 17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 19