Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena dešavanja /

bus plus kazna pomoc

dal se placa odma kada su vam pisali kaznu da bi platili 3000 umesto 6000 ili treba da stigne uplatnica na kucnu adresu
2018 04 16
Kada ti stigne kazna na adresu tada u roku od 7 dana platis 3000
2018 04 17
Ne placa se to XD ja ih imam bar 60. Nikada mi nista nije kuci stiglo. Ne kupujem karte i nikom nista. Nisu me tuzili
2018 04 17
Mislim da veca kazna stize na kucnu adresu odnosno da vise placas nego na licu mesta. Opet proveri mozda su nesto menjali.
2018 04 17
Mene su pre godinu i nesto uhvatili, i to 1. u mesecu, ja zaboravila da uplatim, a uvek je imam sa sobom 😤😤 Nikad mi nista nije stiglo
2018 04 17
Niada mi nista nije stiglo a kao tinejdzera su me uhvatili milion puta . Zapisali podatke i izbacili me iz busa . Imam ih previse ali nista na kucnu adresu nije dolazilo ,tako da se opusti.
2018 04 23
Blago svima vama kojima nika nista nije stiglo! Mene su oktobra 2013. zatekli kasno uvece bez karte, uzeli mi podake iz licne (Kikinda), jer nisam na licu mesta imala kod sebe da platim (cini mi se 2500 din.) Poslali kaznu na kikinsku adresu u roku od mesec-mesec i po dana. (secam se da je stigla narednog meseca) U tom dopisu je stajalo da ako platim u roku 7 dana od dana prijema mogu da platim pola kazne (mislim da je bilo 3000din) a ako propustim imam rok od 30 dana da platim duplo vise. Posle toga me salju sudiji za prekrsaje. I da napomenem, i ja sam se na nekim drugim sajtovima raspitivala da li je nekom stiglo van beogradskih opstina, i svi mi odgovarali : ma, nema sanse da ti stigne u Kikindu! Tako, da znate.
2018 05 20
I meni su napisali kaznu za bus plus kod Glavne Železničke u Beogradu...I odmah sam platila sutradan 3000. Bolje i to nego posle 6000. Jedina dobra stvar je sto kazna traje ceo dan pa sam se vratila sa posla isti dan prevozom bez problema i mirne glave xD HAHAHAHAHAHHAHA Ne bih se ja zezala sa tim,platila sam i to je to. Jer čujem da vraćaju sa granice ako ti stoji ne plaćena kazna,a često idem u inostranstvo ,tako da ne treba mi ta briga,dal će me vratiti sa aerodroma ili ne
2018 07 26
Ovde ne ali mene su u Nemackoj uhvatili 😂Drugarica i ja nismo stigle da kupimo kartu uletele u bus , putovale smo jednu stanicu. Platile smo kaznu 120€ . Odmah sve ide u sistem , tako da stici ce kad tad na necemu u nekon sistemu.. Kada budete mozda kupovali stan, auto, podizali kredit ili tako neke stvari nece moci zbog tih takozvanih penala (neplacenih kazni ) ...
2018 08 09
> marija9977: > I meni su napisali kaznu za bus plus kod Glavne Železničke u Beogradu...I odmah sam platila sutradan 3000. > Bolje i to nego posle 6000. > Jedina dobra stvar je sto kazna traje ceo dan pa sam se vratila sa posla isti dan prevozom bez problema i mirne glave xD HAHAHAHAHAHHAHA > Ne bih se ja zezala sa tim,platila sam i to je to. > Jer čujem da vraćaju sa granice ako ti stoji ne plaćena kazna,a često idem u inostranstvo ,tako da ne treba mi ta briga,dal će me vratiti sa aerodroma ili ne Joj, gluposti XD ja kod sudija za prekršaje imam svega i niko mene nikada nije vratip sa granoce :D
2018 08 09