Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Precenjeno... part 2

> Zlatana: > Ne razumem cemu sve ovo vodi,ako imas taj racun postavi ga u komentaru i zavrsi sa svim ovako ces se posvadjati sa pola sajta,svaka tema na forumu zavrsi svadjamaa Nema svadje. Račun - kada ja budem htela. Do tada neka se devojke zabavljaju mojim profilom.
2019 02 02
MARIJANA832 ,cemu sve ovo ? Ako je visoka cena ovde ,prosetajte do radnje i kupite na popustu . Ne vidim razlog za svadju i budalasanje oko toga gde je cena visa ili niza . Uostalom ,ne vidim razlog zasto Vas upste to zabrinjava i zesti .
2019 02 02
Tema se zove Precenjeno part 2, znaci pisem na adekvatnoj temi. Drugo, niko ne mora da proseta vec moze da naruci sa sajta i istu stvar kupi za 2500 umesto za 5.000, plus moze da vrati za 14 dana u skladu sa Zakonom o zaštiti potrošača. E sad ako neko i pored mog upozorenja zeli da kupi na MK ja zaista nemam nista protiv 8-) Cak i da ima racun u sta sumnjam i dalje je precenjeno.....
2019 02 02
E svasta dve hiljade skuplje nego u radnji pa ko se upeca....
2019 02 03
Tacno tako! Bravo za komentar! > Spotter: > MARIJANA832 ,cemu sve ovo ? Ako je visoka cena ovde ,prosetajte do radnje i kupite na popustu . Ne vidim razlog za svadju i budalasanje oko toga gde je cena visa ili niza . Uostalom ,ne vidim razlog zasto Vas upste to zabrinjava i zesti .
2019 02 03
> LinaBagsNoviSad: > Tacno tako! Bravo za komentar! > Spotter: > > MARIJANA832 ,cemu sve ovo ? Ako je visoka cena ovde ,prosetajte do radnje i kupite na popustu . Ne vidim razlog za svadju i budalasanje oko toga gde je cena visa ili niza . Uostalom ,ne vidim razlog zasto Vas upste to zabrinjava i zesti . Vau kako briljantan komentar, vrlo konstruktivan:)
2019 02 03
Naravno da se slazemo :) Nije velika razlika ali i postarina je za dz preko 2.000
2019 02 05
;)
2019 02 05
Mislim da je dama samo pogresila u kucanju, jer i sama ima isti oglas postavljen pre toga za 150e, tako da vrv je htela za 10000din.da ga proda.
2019 02 06
> Monika993: > Mislim da je dama samo pogresila u kucanju, jer i sama ima isti oglas postavljen pre toga za 150e, tako da vrv je htela za 10000din.da ga proda. Ja vidim 4 puta isti komplet sa razlicitim cenama
2019 02 06
I veličine različite?🤔
2019 02 06
> emilyy: > I veličine različite?🤔 :') :') :') :') :') :') :') :') ,:(
2019 02 06
Ja ne znam cemu se vas dve podsmevate? Zena je mozda i starija osoba, pa se ne snalazi, mozda je sajt bagovao, sto nije retkost, pa nije mogla obrisati oglase, hiljadu mozda. Umesto toga mislim da je bolje da pogledate na svojim profilima jer obe imate nedozvoljene predmete. Tako da mislim da nije lepo i ne vidim cemu ovo vodi. Pogotovu ako i jedna i druga nemate bas "ciste" profile, ne upirite prstom u drugoga. Inace zenu ne poznajem, da se ogradim, samo ne mogu, a da ne primetim.
2019 02 07
Tema jeste precenjeno, a ocito je da joj stvar nije precenjena vec da je pogresila u kucanju. Nastavile ste zatim da polemisete dalje nalazeci zamerke na njenom profilu kako je eto nesto zabranjeno, protiv pravila sajta.Za vas se definitivno moze iskoristiti ona-u tudjem oku vide trn, a u svom ne vide balvan. Ja zaista uopste ne moram da se osetim prozvanom, tema je javna, pa stoga je otvorena za komentarisanje, zbog toga i kazem, pre nego sto se uputite na tako javno ismevanje neke clanice, sredite malo svoj profil, na kome ima ihaha protiv pravila artikla. To je vise nesto sto je meni kao clanu zasmetalo, nije mi ova clanica ni baba, ni ujna, ni snajka... Pozdrav i necu se dalje upustati u raspravke.
2019 02 07
> Monika993: > Tema jeste precenjeno, a ocito je da joj stvar nije precenjena vec da je pogresila u kucanju. Nastavile ste zatim da polemisete dalje nalazeci zamerke na njenom profilu kako je eto nesto zabranjeno, protiv pravila sajta.Za vas se definitivno moze iskoristiti ona-u tudjem oku vide trn, a u svom ne vide balvan. Ja zaista uopste ne moram da se osetim prozvanom, tema je javna, pa stoga je otvorena za komentarisanje, zbog toga i kazem, pre nego sto se uputite na tako javno ismevanje neke clanice, sredite malo svoj profil, na kome ima ihaha protiv pravila artikla. To je vise nesto sto je meni kao clanu zasmetalo, nije mi ova clanica ni baba, ni ujna, ni snajka... Pozdrav i necu se dalje upustati u raspravke. Sta ja to imam nedozvoljeno,molicu lepo??????? x-)
2019 02 07
1 2 3 4 5 6 7 ... 61