Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

Prevarena?!

Da li bi vi svom muzu oprostili prevaru,ali da Vas je prevario u trudnoci? Naime 5.mesec trudnoce,muz se vidjao sa bivsom devojkom,slali provokativne slike i poruke koje su otkrivene tek nakon sto je beba rodjena par meseci kasnije. Zena razocarana,ljuta,ostavlja muza i ide sa detetom kod roditelja. Muz pokusava da ispravi stvar ponizavajuci bivsu devojku pred jos uvek zakonitom zenom. Zena mu je oprostila,jer ga voli,ali nakon odredjenog vremena nalazi poruke u njegovom telefonu od iste te devojke?!? Da li biste zivele sa tim istim covekom kojim krije telefon od Vas? Praveci od sebe zrtvu jer na kraju zena ispada psihopata koja mu stalno proverava telefon. Zena ga jos voli,a on cas je voli,cas je ne voli. Molim savet? Hvala devojke unapred. 😗 P.S Zena ima 24.god,muz 30...
2018 06 27
NE. Prosto i jednostavno. Nisam udata i ne znam ja tu mnogo o braku. Ali svi oni koji bi rekli nemoj zbog deteta da se razvodis. E ja bih bas rekla razvedi se zbog deteta pogotovo sto je ono malo i nece da oseti razvod nikako. Nije zdravo ziveti u braku u kojem se krije i ti strepis gde je otiso da l po mleko kako je reko ili da se vidi sa devojkom. Pa zena postane posesivna, pa onda muz svali krivicu na nju kako je ona ljubomorna jer obicno tako biva, pa se ona utripuje da je stvarno kriva i tako zivi ceo zivot u nekom ubedjenju da je kriva za nista. I gde postoji da je on cas voli cas ne. Jednom sam negde procitala, da ako se dvoumis da li da izaberes prvu zenu ili drugu, uvek izaberi drugu jer da ti je prva odgovarala ne bi trazio drugu to je neko negde napisao i kad se razmilis jeste. I pomisao na to dete koje treba da odrasta u porodici gde ce roditelji da se non stop svadjaju, to nije zdravo za dete. Jako sam osetljiva na ovakve teme jer zivimo u takvom okruzenju gde sve kao nemoj se razvodis sramota je. Moja drugarica se udala mlada jer ostala trudna, posle godinu dana braka sazna da je on varao, razgovarali on joj reko sta je imao kako se osecao zapostavljeno JER JE ONA BILA UMORNA, a sto je bila umorna jer oko deteta se lomila koje je imalo i malo zdravstvenih problema. A on se osecao zapostavljenim. Znaci ne ne i ne. Treba zena da ima svoje ja i da misli na buducnost svog deteta i sebe. Kad vec muz nije sposoban da bude MUZ.
2018 06 28
Ne znam sta bih uradila to je najveci cin izdaje dok ocekunete dete da vas muz vara,kapiram da ga voli i sve ali kakvu ona moze buducnost imati sa nekim ko je konstantno ponizava,mozda se on promeni ali ocigledno cim to radi ne gaji ni trunku postovanja prema zeni koja je trudna i sa kojom je pre svega u braku.zamisli sutra kad ona udje u 30te on ce je zameniti sa mladjom i lepsom msm gde to vodi. Treba cela potodica da joj pomogne,budite uz nju ..
2018 07 02
Nikada nemojte nikome oprostiti prevaru. KAKAV GOD DA JE, ne bih mu oprostila pa da mi da ceo svet!!!
2018 07 02
Ne bih oprostila... Koliko god da je tesko organizovala bih sebi zivot, Primarno bih uzivala u detetu...a, o tom potom verovatno i u drugom muskarcu. Mlada je...zivot je pred njom.
2018 07 04
ne bih oprostila. Zivot ide dalje.
2018 07 05
Ne, tesko je prebroditi, jer je to ipak osoba koja joj se zavetovala na vecnu ljubav, ali vremenom ce to doci na svoje. Nek se usredsredi na dete, okruzi pozitivnim ljudima. Ko jednom prevari, opet ce, sta bre ima on da se dopisuje sa njom opet? ps lako je nama da pisemo sad, nismo u njenoj kozi, a za tu gospodjicu javno da se kaze koja je, da i ostale zene u okruzenju provere telefone svojih muzeva, mozda i oni imaju poruke :@
2018 07 06
Zeni je mnogo teska cela situacija,mislim da je previse verovala svom suprugu,bila puna samopouzdanja,sada nista od toga nije ostalo... Ko kaze da ne proverava telefone svog supruga,mislim da treba dva puta razmisliti,jer ona da je pre udaje uzela telefon i otkrila,a ne slepo verovala,nista se ne bi desilo.
2018 07 07
Oni koji nisu prosli kroz razvod, ne znaju koliko je stresan. Najlakse je nekom drugom dati savet da ode, dok sami cesto oklevamo. Stresan je, ne zbog ljubavi prema nekome, nego i u situacijama gde nema ljubavi i postovanja. Gde postoje veca osecanja, jos je teze. A, treba vremena da se uspostavi uobicajen zivot posle velike promene. Onaj koji je varao, varace. Da se dogodilo slucajno, u pripitom stanju, neplanirano, moglo bi da bude oprosteno, ali uz ovakav predumisljaj i nastavljanje komunikacije posle svega, nije za oprostaj, jer ce se ponavljati sa istom ili drugom zenom/devojkom. Na doticnoj zeni je da uvidi mane partnera, otvori oci i presece bolestan odnos kad shvati objektivno situaciju, te krene dalje mudrija i zrelija, a potrebna je hrabrost, pre svega
2018 07 08
Moj ti je savet iskreno da se ne razvodis još, lako je reci, ali razvod nije mala stvar i deca to sigurno, ali sigurno donekle osete. To jeste odvratno i grozno što on radi,ali čekaj, mladi ste , polako doce to na svoje. Treba da se oboje uozbiljite zbog deteta, toliko prelepih trenutaka sa tako malom bebom, on se dopisuje sa tamo nekom,a ti kidas svoje živce zbog toga. Brak i dete su ozbiljna stvar, mislim da je zaista prerano da staviš tačku na to. Mnogo brakova u početku nailazi na poteškoće,kasnije sve bude odlično . A ako su pametni i svoje probleme rešavaju sami , ne drame pred decom, deca neće ni osetiti. Najlakše je reći idi razvedi se, nisam ni zatucana, niti prosta, ali zbog deteta ne treba tako presecati. Znam ja na početku braka koliko sam se cimala oko svake gluposti (dok moj suprug nije uopšte ljubomoran i ako se ja krećem mnogo više od njega) sad nakon tri godine znam da je on savršen otac mom detetu, neko ko ce meni da pomogne u svakom momentu, da je zaista za primer i trpi mene ponekad i mnogo, zašto bi ja sad uzimala njegov telefon i iskreno da vidim neke prepiske i slično,ne znam da l bih se razvela. Mi više nismo momak i devojka sad smo porodica. Ti treba sa svojim suprugom otvoreno da razgovaraš gaji li on kakve emocije prema toj devojci i zbog čega ima potrebu da se čuje sa njom i konstantno ponavlja iste greške.
2018 08 07
Ako ga volis onda mu oprosti,ako ne onda imas ekstra dobar povod za razvod braka
2018 08 11
To se ne oprasta. Moja sestra je dozivela da je muz varao dok je bila trudna, oprostila mu jer je i sama dete bez roditelja (mi smo je usvojili) i nije zelela slicnu sudbinu svojoj deci, stariji sin je odbijao da podje sa njom, odlucila je da oprosti i ostane. Onda se gospodin posilio i nastavio jos gore i ludje, bukvalno su zamenile uloge moja sestra i doticna zena. Onda je konacno skupila sredstva da se odvoji, deca su porasla, pocela je da radi kao advokat i kupila stan sebi i deci. E sada ga je unistila i verujem da ce se bivsi zet kajati do kraja zivota. Sa jedne strane, izgubila je godine muceci se kraj tog idiota, ali sa druge zivot joj je ipak pruzio priliku da se osvesti i vrati mu za sve, bukvalno. Iskreno, ne znam za primer gde su takvi brakovi opstali i bili idealni kasnije.
2018 08 14
Ja nisam bio u braku ali sam cinio slicne stvari ranije. Moze da se oprosti jednom, a i tada je veliko pitanje da li moze da se uredi veza opet i da sve bude super, to je obicno teze nego sto izgleda. Ali ako neko to ponovi, pa jos sa istom osobom, krije telefon itd... ma bezi dalje, veruj mi. I ja da sam zensko pobegao bih od sebe dok sam se slicno ponasao. Realno. (mada je donekle u pravu i capi13, inace ljudi prelako raskidaju ili se razvode)
2018 08 16
E to vec ne bih oprostila, sto je mnogo mnogo je, pa valjda mora da postoji neko postovanje i da to uradi dok mu je zena trudna, meni je to tuzno jako. Ima 30 godina i trebalo bi da je vec zreo covek a ponasa se kao neki klinac, niko ga vrv nije terao da se ozeni. Nikako ne volim takve muskarce. :/
2018 09 03
E draga moja znam kako joj je...u braku sam 13 godina 89g.sam mlada pozurila da se udam ☺ Pre par godina muz me prevario sa doticnom bio tri godine..Nalazila sam i poruke ma svasta...naravno uvek sam ja ispadala budala :( tada mi je sin imao 3 godine nocimanije dolazio kuci..Ili ode na posao pa kao produzi radi jos... Da neodugovlacim Saznala sam gde koje i sta banula na vrata i uhvatim ih oboje u kuci...Nikad to necu moci da zaboravim nikad tu bol to nemogu opisati...Presla sam preko toga idalje sam u braku za sada drzim sve pod kontrolom...,bar se ja tako tesim neznam...
2018 10 06
1 2 Sledeći