Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Hvala na odgovoru ???

> LoolaA: > Ja eto sebi "dam za pravo" da pitam za razmenu ukoliko neka clanica ima moje predmete u omiljenim :) ako je nekom lakse da mi ne odgovori okej, postujem.. > Ne vidim nista lose u tome.. svaka kulturna osoba bi odgovorila najnormalnije.. > Iskreno malo mi je "ostro" napisati na profilu "ne radim razmene i na takve poruke NE ODGOVARAM".. mene takav nastup odbija i od kupovine.. Potpisujem :) I smatram da SVAKO ko ovde prodaje MORA da ima vremena da odgovori na poruke. Uostalom, ako trenutno pitam za razmenu ne znaci da mozda kasnije necu nesto kupiti. Ali, ako mi se ne odgovori na poruku sledeći put neću uzeti ni džabe.
2018 08 07
Ja uglavnom odgovaram na sve poruke. Radujem se cak i kad mi pisu za razmene iako ih ne radim, a pise velikim slovima u opisu x-)
2018 08 07
Daa , apsolutno se slazem :) stvarno jeste odbojno napisati tako nesto ... prosto ovde se prodaja obavlja kao i u radnji. A znam koliko mrzim drske prodavacice kojima je mrsko i da ustanu kada udjem u butik a kamoli kada pitam nesto da mi detaljnije kazu... > NinaKg: > > LoolaA: > > Ja eto sebi "dam za pravo" da pitam za razmenu ukoliko neka clanica ima moje predmete u omiljenim :) ako je nekom lakse da mi ne odgovori okej, postujem.. > > Ne vidim nista lose u tome.. svaka kulturna osoba bi odgovorila najnormalnije.. > > Iskreno malo mi je "ostro" napisati na profilu "ne radim razmene i na takve poruke NE ODGOVARAM".. mene takav nastup odbija i od kupovine.. > Potpisujem :) > I smatram da SVAKO ko ovde prodaje MORA da ima vremena da odgovori na poruke. Uostalom, ako trenutno pitam za razmenu ne znaci da mozda kasnije necu nesto kupiti. Ali, ako mi se ne odgovori na poruku sledeći put neću uzeti ni džabe.
2018 08 07
1 2