Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da se na Krpica nisam ulogovala..sveta ne bih videla:-))

Otvorih ovu temu inspirisana ,naravno kao kap u casi temom na forumuhttp://mojekrpice.rs/forum/t/480105/podla-i-pokvarena-cuvajte-se(ko je nije procitao,molila bih da je procita do kraja),posto je obrt kao u nekom filmu,pa mesavina vec sam to u nekoj temi spominjala Kusturice i Almodovara :/ Imam 40 god i naravno upoznavala sam razne ljude,radila posao gde sam bila u kontaktu sa ljudima,krecem se dosta.ali moram priznati da ovo sto citam ovde se u mojoj glavi ravna sa naucnom fantastikom...Kako vi?Da li i u realnom zivotu srecete ljude koji se bave ovakvim stvarima ili je i za vas ovo ako mogu tako da se izrazim,"jedna skola",sta sve postoji?
2018 08 11
Sada sam pročitala i još uvek sam u šoku. Nekako uvek polazim od sebe i ne želim da verujem da postoje pokvareni i oni koji su spremni na sve ali se često.... Da ne budem vulgarna! Nikada mi neće biti jasno zašto...
2018 08 11
Hahaha, pa ovo je haos. Taj profil što je blokiran, ProdajaPovoljna, spominje se u temi, sa njom sam se dog razmenu, i moja sestra takođe, i ja predložim da pošalje zajedno, kako bi platile manje ptt, pa ćemo i mi njoj zajedno i odjednom odustala, bar nas nije prevarila... Strašne su mi ove stvari.. Kako, ali kako neko može?? Pa ovo je jedna lepa stvar, ovaj sajt. Tj tako bi trebalo da bude. Da prodajemo, menjamo, kupujemo, jeftinije nego u radnjama, da poklonimo kome je potrebno, da pomognemo jedni drugima... Sve se svodi na prevarante i lažove.. Više se ne sme ni poklanjati. Jedna devojka me napala jer sam joj poslala 2 hemijske na poklon, kaže skuplja je poštarina jer sam njih ubacila, a paket bio 300g sa hemijskama, i poštarina bila 150din. Manje ne može koliko ja znam, da bude. Postexpresom. Užas.
2018 08 11
Pretpostavljam, Jelka, da je članica ranac tražila na na poklon, a temu nisam do kraja pročitala, ali sam to očekivala od otvaranja teme, a sad ću da potvrdim svoje sumnje XD
2018 08 11
Ja sam u toj temi napadnuta jer poklanjam. Ni na kraj pameti mi nije bilo da to moze nekome da smeta. U sustini to su stvari koje mi vise nisu potrebne, ponudim ovde ako neko zeli, ako ne, upakujem i stavim pored kante. Iz tog razloga mi nije ni bitno sta ce clanice dalje da rade sa tim stvarima, ako misle da mogu da ih prodaju i zarade, nemam nista protiv. Mene su upravo ta poklanjanja dovela do sjajnih clanica. Mislim na debelu_devojku, devojku sa profila http://mojekrpice.rs/skellingtonka-85543 i jos mnogo njih sa kojima sam mogla danonocno da kucam o zivotu, knjigama koje citamo, parfemima koje koristimo... Sto se tice profila ProdajaPovoljna, saradjivale smo dva puta. Jednom se javila za poklone i uredno preuzela paket. Drugi put je pitala za razmenu. Poslala je uredno svoj paket i pre mene. Kada smo saradjivale nije imala negativne utiske.
2018 08 11
Ma, što se tebe tiče, tu nema mesta lošim rečima, niše veze
2018 08 11
> ubavkam: > Ja sam u toj temi napadnuta jer poklanjam. Ni na kraj pameti mi nije bilo da to moze nekome da smeta. U sustini to su stvari koje mi vise nisu potrebne, ponudim ovde ako neko zeli, ako ne, upakujem i stavim pored kante. Iz tog razloga mi nije ni bitno sta ce clanice dalje da rade sa tim stvarima, ako misle da mogu da ih prodaju i zarade, nemam nista protiv. > Mene su upravo ta poklanjanja dovela do sjajnih clanica. Mislim na debelu_devojku, devojku sa profila http://mojekrpice.rs/skellingtonka-85543 i jos mnogo njih sa kojima sam mogla danonocno da kucam o zivotu, knjigama koje citamo, parfemima koje koristimo... > Sto se tice profila ProdajaPovoljna, saradjivale smo dva puta. Jednom se javila za poklone i uredno preuzela paket. Drugi put je pitala za razmenu. Poslala je uredno svoj paket i pre mene. Kada smo saradjivale nije imala negativne utiske. Znam da ste spomenuti ,ali nisam mislila na vas kada sam otvorila temu :")
2018 08 11
Uzas , mislila sam da je ta tema zatvorena sa blokom ...Zena koja je poslala ranac se nije ni oglasila...Ako je nepravedno , bas bzv ....Ko zna sta je tu ..Kako god , blagi uzas ...
2018 08 11
Meni je obrt u temi ,bukvalno haos. :oNaravno da ima raznih ljudi,ali na krpicama kada citam price ,ova mi je definitivno no.1,ravno mi je scenariju za film...Dosta puta se osvrcemo u temama na vaspitanje/nevaspitanje clanica..i sa tim se verovatno susrecemo(bar ja) i u realnom zivotu..Ali ovakve stvari su za mene neka druga dimenzija
2018 08 11
@BALMAIN Ipak mislim da ovde na sajtu preovladjuju dobre clanice..Nego prosto otvaraju se teme kada neko ima problem,pa onda izgleda da preovladjuju prevaranti,i onda iste i "reklamiramo"
2018 08 11
Napisala sam u temi oko cuvenog ranca da ovo ne bi smislila ni Agata Kristi. Ko ovo raspetlja svaka mu cast. Ostecena se javila, unistila prodavca, prodavac se ne oglasava, ko tu koga.. nije mi jasno :") Elem, ovde sam najvise zbog clanice ubavkam, ta devojka me fascinira. Humana, prelepa, ma ljudina. E, drage moje na takve osobe trebamo baciti akcenat, ima na ovom sajtu itekako lepih stvari. Ne poznajem ubavkam, nikada slovo nismo razmenile da ne mislite da se slihtam, ja to ne umem. Dela stoje iza ove predivne clanice.
2018 08 11
Profil ''ProdajaPovoljna'' ,je profil porodice Stanisavljevic iz Obreza .Podaci ko je stajao iza tog profila su dospeli do mene od jedne clanice koja je imala nameru da saradjuje i onda dobila dobro poznatu adresu . Stare clanice su veoma dobro upoznate sa Vesnom ,Anitom itd ,tako da nema potrebe objasnjavati ,mada ima i onih starih clanica koje nisu upoznate .Novije clanice treba da znaju da prevaranti ,pogotovo povratnici ,ne varaju odmah ,nego kada steknu ''poverenje '' sa pozitivnim utiscima . Pozdrav Spotter
2018 08 11
I posle se neko čudi zbog čega je na forumu i generalno na sajtu sve manje starih proverenih članica... Digle ruke od svega ovde, ne žele da gube svoje dragoceno vreme sa umobolnim prevarankinjama....
2018 08 11
> lokibg: > I posle se neko čudi zbog čega je na forumu i generalno na sajtu sve manje starih proverenih članica... > Digle ruke od svega ovde, ne žele da gube svoje dragoceno vreme sa umobolnim prevarankinjama.... Tako je Loki, nisu one cule recept za caj od limuna (ako se secas) :D .Jedan bas lep period na krpicama kojeg se rado secam.
2018 08 11
Hahahahaha ha...... Bilo je više lepih perioda na Krpicama ali oni kao da su bili u doba dinosaurusa. Ili sam ja iz doba dinosaurusa, ne znam ni sama više....
2018 08 11
1 2 3 Sledeći