Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tona sminke,potreba?

Obozaam sminku i nikad je dosta...sve mi je potrebno😂!ne volim pretrpane zene puderom i prenaglasenim obrvama ...ali od 30 dana u mesecu ja sam 25...podloga,tecni puder,u kamenu,bronzer,hajlajt,maskara,obrve sa onimom gel/kremom za obrve...a za vecernje izlaske volim da se nasminkam baaas 😊 i volim da vidim lepo nasminkanu zenu/devojku...nekako mi je ne kompletno kada vidim lepu devojku,lepo obucenu a sminka 0... :)
2018 08 14
Mene nervira konstantno izbacivanje kozmetickih noviteta, te potrebe devojaka rastu u skladu sa tim, bez realne osnove. U svakom preterivanju se izgubi smisao 😉
2018 08 14
Jacaikaja, zato su kozmeticke kuce u stalnoj ekspanziji, ima da prerastu farmaceutsku mafiju :D P.S. Razumem i podrzavam, evo, npr. juce videh da postoji i fiksator za ruzeve :D
2018 08 14
Ne sminkam se, vrlo retko stavim bb ili cc kremu. Koristim Nivea kremu za lice jer zelim da negujem lice i zastitim ga od sunca bar malo, krema koju koristim ima spf. U pitanju je dnevna krema za lice.
2018 08 14
Puder, bronzer , olovka za usne i ponekad maskara 😂 bez toga ni do prodavnice 😂
2018 08 14
Jul i avgust odmaram od šminkanja i tada uživam uz malo maskare. Ostalih meseci se šminkam svakodnevno: tečni i kameni puder, maskara i rumenilo. Kada je neka prilika u pitanju na to dodam senku i ruž. Sebe smatram antitalentom za šminkanje pa ne eksperimentišem. Držim se one "manje je više" :')
2018 08 14
> MinaMasa: > Jacaikaja, zato su kozmeticke kuce u stalnoj ekspanziji, ima da prerastu farmaceutsku mafiju :D P.S. Razumem i podrzavam, evo, npr. juce videh da postoji i fiksator za ruzeve :D E to bih kupila,najvise mrzim kad negde ne smem da jedem, jer pojedem pola karmina,pa na nekoj slici imam,negde samo olovka,negde ko musava😂. Mada sam sa ovim profi karminom imala celo vece,bas jaka ljubicasta boja. A jela sam sve po redu,predjelo,supu,sarmu,pecenje... Hehehe ,mislim stvarno😉💖
2018 08 15
Ja obozavam full da se nasminkam sve ono puder,pider u kamenu,konture,hajljat,senke,maskara,ajlajner...Obozavam da eksperimentisem sa senkama i vezbam nove tehnike.A ovako leti uglavnom ako se sminkam stavim ajlajner i maskaru ,obozavam to 😁
2018 08 15
Bez maskare ne izlazim iz kuce! :) Ali generalno to je otprilike to preko leta. Jedino sto svako jutro pred polazak na posao dodatno osencim obrve i ponekad stavim minimalno korektora ispod ociju. Preko zime moram priznati da mi nije problem da uradim "sredjivanje" tena, tj sencenje uz bronzer, hajlajter i sl. Ali na kraju izgleda kao da nisam nasminkana uopste ili da ima minimalno sminke. Skoro nikada ne koristim ruzeve i sjajeve za usta. Senku stavim isklucivo za vecernje varijante....
2018 08 15
> MinaMasa: > Jacaikaja, zato su kozmeticke kuce u stalnoj ekspanziji, ima da prerastu farmaceutsku mafiju :D P.S. Razumem i podrzavam, evo, npr. juce videh da postoji i fiksator za ruzeve :D Meni tesko da ce nesto uvaliti 😂 Nije da ne kupujem sminku i ne sminkam se, daleko od toga, ali raznorazne novitete nemam u svom neseseru. Tecni puder nanosim na lice prstima. Imam utisak da sundjeri pola upiju.
2018 08 16
Tecni puder , eventualno beli za matiranje ponekad , maskara , malo rumenila i ponekad sncenje obrva ... Za full sminku nisam , treba to nositi i skinuti :') :') :')
2018 08 19
> *STARS*: > > HMgadreroba: > > Meni se cesto desi da izadjem samo sa maskarom iz kuce sto mi nije problem uopste,ne opterecujem se.Ali mi je problem svakako kosa,nisam navikla da je vezujem i stavise imam osecaj kao da sam celava kad je vezem 🤣 te stalno muku mucim da je peglam ili uvijam jer mi je kosa katastrofa samo kad je osusim 😫 > > A da dodam za ono silno siminkanje.Meni to izbliza i uzivo izgleda katastrofa,sminka na ocima i usnama ok ali sve devojke koje sam vidjala sa “profi” sminkom izgledaju kao da mozes spahlom guliti slojeve pudera sa koze 🤔 > A sto se tice profi sminke,samo da kazem moje iskustvo... > Prvi put sam se profi nasminkalla pre dve nedelje za neku svadbu. Nevidjeno dobro izgleda👏. Ja koja se ceo zivot sminkam sam bila odusevljena. Pocevsi od prelivanja senke,do besprekornog tena koji izgleda kao prirodan,rumenilo profi prilagodjeno mom obliku lica,boze sto sam bila lepa😂😂😂 Druga strana medalje je skidanje te sminke u 3 ujutru😒 > Pola pakovanja vlaznih maramica,krema,umivanje sapunom,jeeeeedva sam skinula onaj puder. Uzas koliko je to postojano. Ok,jednom u godini cu se izboriti mozda sa tim,ali cesce... Ne,ne,nije to za mene. Ostavi neki link ili kontakt ako i nama zatreba da budemo tako lepe :)
2018 08 19
1 2