Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoć pirsing

Pa, da ja mislim da me je moja agresivna ćerkica tokom noći opaučila ili šutnula, a ja to u trenutku nisam osetila :) hvala puno na savetima, razmišljala sam i Pantenol da uzmem. Sutra ću u studio, pa ću se još malo posavetovati.
2018 09 19
Dobro si me podsetila na pantenol sa njim mazem tetovaze, sutra cu da uzmem rastvor i jos jedan pantenol posto imam rastvor za infuziju tako pise na flasici al ne znam jer to to tetka mi donela sa infektivne koristim ga umesto kapi za nos posto mi pucaju kapilari od ovih kapi iz apoteke , nadam se da ce to malo da smiri situaciju
2018 09 19
Meni se na celu ponekad javlja iritacija, narocito kad sam u guzvi i pod stresom i ne podnosim kreme. Samo Pantenol tad koristim i posto bude koza suva i pecka Pantenol omeksa i pomogne kao nista drugo. Nikako ne mogu nesto sa alkoholom ili parabenom. I ne volim hemiju a i ne podnosi mi je koza. A ni bizuteriju, bar ne u usima. Galenika narocito dobra, probala sam neki drugi i cinilo mi se da nema nekog efekta. Probala sam i gel isto nista posebno (mozda zavisi od koze). A mast je bas masna, mozda nije losa ako ispuca koza npr.
2018 09 19
Meni je koza uzasno osetljiva ne stavljam puder od srednje skole znaci vise od 10 godina jer mi smeta, kreme evo isprobavam ni jedna mi ne odgovara sad sam uzela neku niveu protiv bora i odma mi je lice buknulo bukvalno ma ni vodu ne smem na lice, najvise sto mi odgovara je piling od soca kafe bas imam muke da nadjem sta odgovara mojoj kozi a ne odgovara mi ni kokosovo ulje ni maslinovo sve sam isprobala a stavljala sam i pantel al ne iz galenike nego u liliju su mi dali neki njihov i on mi za lice ne odgovara , a jednom sam samo uzela tonik sa alkoholom i bukvalno mi je sprzio kozu znaci nikad vise
2018 09 19
bloody isto ne koristim nista od Nivee. Od krema je ok Mixa jer je za osetljivu kozu. Nekoliko Mixinih sam imala sve su bile ok. Cena ispod 1000rsd. Vichy sampon, malo skuplji ali bukvalno melem. La roche posay krema sensitive i tecni puder. Oko 2000rsd. Probacu u tom cenovnom rangu jos neke npr Avene itd. I Burra mi je bila ok, plava. Cena je bila oko 1700-1800. Ni Pantenol ne treba predugo, kao ni sve ostalo jer koza ogugla na svojstva, pa treba da se menja s vremena na vreme.
2018 09 20
Pantenol i ja preporucujem, zaista je odlican, a nije agresivan. Ciscenje i samo ciscenje! Mozda Vam pirsing iritira nesto cime cistite lice? Probajte obican glicerinski sapun. I nemojte se plasiti da vrtite pirsing, to sprecava gnojenje, naravno u normalnim kolicinama, i ne vuci i razvlaciti, samo blago okretanje!
2018 09 20
E daaa i voda nasa je preteska. Posle tusa lice mi je suvooo i kosa. Pa stalno moram da koristim kreme, balsame za kosu itd. Neko vreme sam bila u Norveskoj i voda je premeka, cesto mi za lice nije trebalo nista mada jesam koristila iz navike. Cudila sam se svaki dan kolika je razlika. Jednom mi je isparila voda iz serpe (kod nas) ostala je kreda, beli krec, od onako male kolicine vode onoliki kamenac O.o tuga je sto to pijemo. Mada i za kozu je lose.
2018 09 20
Sorry debela, malo sam skrenula sa teme :D
2018 09 20
Devojke hvala vam na savetima zapisujem pa cu da isprobam sve to, @Debela devojka izvini sto ti upadoh na temu ali hvala sto si je otvorila jer trazim resenje vec godinamaa a kog god pirsera da pitam niko nema pojma sta treba raditi osim mazi enbecin i ispiraj hidrogenom, jedino vrtenje pirsinga ja ne smem moj ni da pipnem samo ga cistim okolo stapicem za usi i mazem ga inace me bas boli i pece kad ga pomeram jer mi se sve osusi okolo al probacu da ga namazem pa kad omeksa koza nekako mozda malo da ga okrenem iako me hvata panika od toga bukvalno ne mogu ni levo desno da ga pomerim osim one sekunde kad ga namazem
2018 09 20
zato kazem ja ne smem ni vodu dok sam bila u banji svaki dan izvorska melem znaci ova ovde kod nas uzas odma me svrbi i zateze lice
2018 09 20
Znam da boli, ali moras, to se radi cim se izbusi pirs prvih mesec dana, svaki dan. Tebi se ocigledno nije formirao dobro kanalic, bas zato treba to da pocnes da praktikujes. Ne levo desno ili napred nazad, bas ga polako okreci, bolece na pocetku, ali ce kasnije biti mnogo lakse, veruj mi.
2018 09 20
Krecem sutra pa sta bude popicu bromazepam pre toga i idemo, nadam se najboljem i da konacno to resim jer sam se preznojila od same price i pomisli na to imam kamen u grudima bukvalno xD
2018 09 20
E pa i ja da se oglasim :") , mozda nekome pomogne. Isto imam osetljivu kozu, i probala sam razne kreme i konachno sam nashla jednu koja mi se svidja, prija mojoj kozi, i pristupachna je. Bioten (plavo pakovanje, dnevna i nocna, bez parabena, parafina i boja), preko dana prsnem kad se setim La roche posay termalnu vodu (pogotovo leti), i piling jednom nedeljno isto bioten breskva i med (pred spavanje, pa nocna njihova krema, ujutru mi je koza prelepa). Shto se pirsinga tiche, septum imam vec 8 god. Perem ga pri tushiranju (provrtim pirs, ne vadim) samo vodom. Jednom se upalio, pre nekih mesec dana, hidrogen mi nije pomogao, ali octenisept jeste i to u roku od tri dana. :")
2018 09 21
1 2