Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sta je poslednje sto ste kupile?

Sebi sam skoro kupila đžemper i nov bade mantil.. Svakodnevno kupim po neku sitnicu poput olovka za obrve, ruža, gela za nokte, omiljene čokolade.. Ja sam od onih koja ništa nema i sve joj treba.. P. S. Zaboravih da napišem rođendanski poklon za momka koji ću odplaćivati tri meseca ahahah
2018 09 30
Juce sam ovde kupila par novih stvarcica za bebu od jedne clanica, sebi skoro sam uzela kombinezon a pre toga dugo nista...imam gomilu stvari, na mom profilu se vidi da mnoge imaju etikete i nisam ni obukla pa mi zao da kupujem...😀 Dugo nisam prodala nista jer mnoge stvari su mi obrisane, tek od pre neki dan ubacujem iznova i sredjujem profil...gomilu stvari sam slikala al sajt me ,, zeza,, pa jedva par stvari ubacim u toku dana...
2018 10 03
Ja sam poslednji put kupila duboke crne pantalone u zari, sako na preklop u hm-u i neku drecavu torbicu u aldu. Sad sam se zaljubila u neke farmerke, pa stedim za njih, plus bih trebala da doteram liniju, pa su mi one motivacija. ,:) Promasaj - prelep duks iz ps-a u nekoj cudnoj boji senfa, koja mi je toliko ruzno stajala, da sam ga odmah prodala na krpicama u pola cene. :D
2018 10 07
1 2