Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Blokiran mi profil a ne krsim pravila

Znaci kupujem carape na ovom sajtu i zanima me zasto se to ne sme?? Vidim djevojke prodaju carape a ja kada zelim kupiti dobijem ban. Istina, kupujem koriscene carape ali to je na meni da li zelim oprane ili ne. Znaci ne krsim pravila a admin mi je blokirao prosli profil. Ne vidim razliku ako zelim kupiti carape ili neki drugi deo odece? Zasto ne bi dobio ban ako se javim recimo za koriscenu jaknu? Nego bas za carape? Admin me ne bi smeo blokirati jer ne krsim pravila sajta, a ko je njemu/ njoj to cudno sto kupujem carape to je njegova/ njezina stvar, ali opet me ne bi smeo blokirati jer ne krsim pravila sajta. Drugim rijecima admin ima svoja pravila i ne drzi se pravila sajta, admin je taj koji treba ban. Molim Boga da sledeci admin bude fer osoba jer ovaj/ ova nikako nije. Jedva cekam da ode vise..
2018 10 03
Istina , to radi da bi se brojalo da nesto kao radi . Stotine komercijalnih profila i nedozvoljenih predmeta su i dalje tu . To kad rascisti ,tada nek se bavi sitnim stvarima . Sto se tebe tice ,samo ti rizikujes , mozemo da ti uvalimo gomile carapica koje su nosile nase bake ,ujaci .... :')
2018 10 03
Zasto ne kupujete koriscene gace na primer ?
2018 10 03
To ste dobro rekli, radi to da bi se brojalo kao da radi nesto... uzas. Nece on to rascistiti jer odlazi brzo ( nadam se ) i cim se logira ce mi blokirati profil i ovu temu. I hahaha :') :') Mislio sam na to i zato prije trazim da izaberem neke carape.. :) A i nisu sve djevojke takve.. :D Koriscene gace ne kupujem jer mi smrde lol lol :')
2018 10 03
> Volim_carape: > Koriscene gace ne kupujem jer mi smrde lol lol :') A carape bas fino mirisu jel ?
2018 10 03
Hahaha mislim da nije sada u tome problem :D Problem je zasto me admin blokirao i zasto je jos uvek tu?
2018 10 03
To morate pitati njega .
2018 10 03
Znamo i vi i ja da ne bi dobio odgovor, nego ban. Da li se moze jos nesto napraviti?
2018 10 03
Oj ,Spotter , pa coveeku fetis carape ,nisu gacice ,nemoj ga diskriminisati ! :') A ti , zasto se oglasavas ovde i navlacis paznju admina na sebe ?
2018 10 03
Jer se ne zelim skrivati ako ne krsim pravila sajta, jednostavno.
2018 10 03
Ako ste blokirani to znaci da neka pravila krsite .Koja ? Pitajte onog ko Vas je blokirao Prijatan dan Spotter
2018 10 03
Nista od toga, nema smisla. Cekam da dode novi admin pa cu opet u shopping :) Hvala puno na odgovorima i prijatan dan <3
2018 10 03
Hej, pa cirkus znači :') ;') :') Bila tema i obrisana, bio profil i banovan... Evo samo dokaza da kada je neko..hm...(uporan, ili..?) može otvoriti još stotine novih profila, sa sve istom profilnom slikom. Eeee živote!!! Šta je sve ovde što nije uredu ne može se rešiti u par dana kako se sada "tamo" misli... Čim vidim Eror 502 odmah znam da su u toku brisanja i blokiranja. A, što se ovog člana tiče ne bih se ponavljala jer sam ono što sam imala na umu fino ispisala u prethodnoj temi.
2018 10 03
Mogu otvoriti jos stotine i stotine novih profila da, ali ne zelim jer me ne bi smeo blokirati na prvom mestu. Jednostavno nije fer. Nisam vidio sto ste sve napisali jer je, tema izbrisana. A ni to ne bi smeo admin uraditi. Ljudi ovde kradu pare drugima a mene blokira jer zelim posteno kupiti carape... :bljak:
2018 10 03
Ja mislim da se iza ovog profila krije ona kako bese???
2018 10 03
1 2 3 4 5 ... 13 Sledeći