Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Kupovina i prodaja nosenog donjeg vesa, sta mislite o tome??

Kupovina i prodaja nosenog donjeg vesa, sta mislite o tome?
2018 10 08
Meni lično se to ne sviđa, nisam nikada prodavala nošeni veš niti isti kupovala, znam da je oprano i sve to ali ipak. Isti mi je stav i za kupaće kostime.
2018 10 09
> pufnastapufnica: > Meni lično se to ne sviđa, nisam nikada prodavala nošeni veš niti isti kupovala, znam da je oprano i sve to ali ipak. Isti mi je stav i za kupaće kostime. U potpunosti se slažem. Meni je to katastrofa! Nikada nisam i ne bih prodavala, a ni govora o tome da kupujem polovan donji veš ili kupaće kostime.
2018 10 09
Nema sanse!!!!
2018 10 14
Dole samo novo, bilo da se radi o kupovini ili prodaji.
2018 10 15
Nikako!
2018 11 17
Samo novo.
2018 11 27
Da li i toga ima ? Nikada,nije dotle doslo aman 😯
2019 01 24
Zgranuh se skoro. Ušla u neku SH radnju, dopala mi se torba u izlogu. Ajd što je ista koštala 2500 ( i to skajčina najgore vrste), ali u ćošku radnje, u korpi stoji donji veš korišćen i na korpi zakačena cens 100 din! Aj što neki mučenici nemaju za gaće, nego što ih ova budala isto dere i prodaje nošene po ceni novih. Kupaći i mogu razumeti, kao i dobar grudnjak i sama sam ovde prodala dosta, ipak je dobar kupaći skup, pa će neko pre kupiti kvalitetan polovan, nego dati 500 dinara za najlon kod kineza, ali za gaće valjda može da se zaradi , jbm mu sve. A možda neko baš nema ni za toliko.. šta znam.. tužno i tragično
2019 01 29
Nošene gaće? Užas, nikako!🤮
2019 02 04
U Japanu postoje posebni automati sa gaćicama školarki. Fetiš. :') :') :')
2019 03 29
Gornje delove da, i sama ih prodajem na profilu,donje delove nikako,ne bih kupila a i bilo bi me sramota i da ih prodam nosene..
2019 04 01