Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Ideja- grupa clanica Moje krpice

E ovako Ovaj nestanak slika je kap koja je prelila Moja ideja,na mom profilu fb pravim grupu Moje krpice ,samo clanice sa linkom moje krpice se mogu prikljuciti i kacimo oglase,imamo kontrolu kupaca u cb grupama,izvolite. Ko je za?
2018 10 14
Grupa je formirana
2018 10 14
A onaj ko nema fb?Ja nemam
2018 10 14
za
2018 10 14
Ja sam za
2018 10 14
> sladja014: > A onaj ko nema fb?Ja nemam Otvori prodajni profil,treba ti mejl adresa i to je to
2018 10 14
Za, ovo postaje dosadno ,:(
2018 10 14
PA ovo me je nenormalno odusevilo :O Svaka cast na idejiii
2018 10 14
Ja izasla ,sorry ... o:)
2018 10 14
Naravno,sajt MK je moj omiljeni sajt,ali ovi bugovi,gubljenje profilnih,neodazivanje... Nista ne smeta raditi na dva mesta. Ja na ostalim sajtovima nista nisam prodala,eventualno par stvari na kupujem- prodajem . MK i FB najbolja prodaja. E sad mozda je pad prodaje na MK bas zbog bugova ,pa clanice napustaju sajt. Videcemo da li ce se unormaliti stanje kad se imenuje novi admin.
2018 10 14
Poslala zahtev. Kad mi nije bilo žao da ostavim Limundo (čiji sam bila član od samog osnivanja) i skoro 500 pozitivnih bez ijedne negativne, neće mi biti žao ni da ostavim MK sa 270 pozitivnih!! Ne trpim javašluk, neodgovornost, amaterizam gde treba da sve puca od profesionalnosti. A ovde je situacija baš takva. Poštene članice će brzo steći dobru reputaciju ,a one druge još brže će biti provaljene. Idemo ponovo!!! ps Naravno, bilo bi super ako ovde počne da sve da funkcioniše , ako se postavi nov admin , redovno se cenzurišu prevare i nedozvoljene radnje... Ima li nade za optimizam ??? Hmmm.........
2018 10 15