Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

Drage članice, Već nekoliko godina unazad otprilike u ovo doba godine pokretale smo akcije kojima smo pomagale onima kojima je u tom trenutku pomoć bila potrebna! Bilo bi lepo da nastavimo tu tradiciju. Međutim, pošto su se događale i situacije gde je neko zloupotrebljavao tuđu dobrotu bilo bi dobro da ovde obaveštavamo jedni druge o ljudima za koje sigurno znamo da im je pomoć stvarno potrebna. Dakle, možete u temi ostavljati informacije o osobama kojima treba nešto od garderobe, obuće, hrane....a možete i napisati šta je to što vi možete da prikupite od pomoći. Evo da započnem-mogu da prikupim garderobu i obuću za devojku/ženu koja nosi S/M ili XL i broj obuće 39. Poštarina je moja ili lično preuzimanje na Vračaru.
2018 10 19
Uvek sam za ako nekom treba pomoć .
2018 10 19
Takodje sam za! Super tema loki! :")
2018 10 19
> MiraTinaLena2: > Uvek sam za ako nekom treba pomoć . :* <3
2018 10 19
Može. Kako nam se javljaju članice? U ovoj temi? Ja imam ponešto za bebe devojčice, želim i čizmice sa profila da poklonim , kao i par bluzica S,M i jednu suknju od vune i kašmira dugačku 44 veličina
2018 10 19
Tako je. Članice koje žele da poklone nešto navedu šta imaju od veličina i koliko, a članice koje poznaju nekoga kome treba daju nam detalje u smislu šta treba tom nekom, koje veličine i slično. Pretprošle godine smo bukvalno nahranile i obukle onog momka u Smederevu-najbolji osećaj ikada!
2018 10 19
Ja sam skoro otvorila temu o jednoj zeni kojoj ja s vremena na vreme saljem garderobu...Ona nosi Xl- xxl a devojcica ima oko 3 godine...
2018 10 19
> Mila611: > Ja sam skoro otvorila temu o jednoj zeni kojoj ja s vremena na vreme saljem garderobu...Ona nosi Xl- xxl a devojcica ima oko 3 godine... Nažalost nisam videla temu, ali ako nije problem možete nam dati više informacija. Šta joj tačno treba, šta treba devojčici, gde žive (zbog načina isporuke). Mogla bih i ja da joj pošaljem paket maminih stvarčica jer nosi veći broj, ali za devojčicu slabo šta imam, mada bih mogla da pošaljem neke zimske stvari koje su moji dečaci prerasli.....
2018 10 19
Ja sam odvojila par stvari za tu ženicu i čekam.još stvari od tetke, pa da joj šaljem
2018 10 19
Bas sam juce spomenula ovakva darivanja oko praznika, bas mi je milo Loki da si otvorila temu. 😊 🌷🌷🌷
2018 10 19
> lokibg: > Tako je. Članice koje žele da poklone nešto navedu šta imaju od veličina i koliko, a članice koje poznaju nekoga kome treba daju nam detalje u smislu šta treba tom nekom, koje veličine i slično. > Pretprošle godine smo bukvalno nahranile i obukle onog momka u Smederevu-najbolji osećaj ikada! I domu za stare je dato prosle godine 👏👏👏 kao sto kazes, najbolji osecaj! Njima svake godine treba, iz Beograda mozete licno odneti!
2018 10 19
Imam i ja par stvari u velicini L,xl-xxl..tu sam da pomognem.. Ja imam ovde komsinicu koja ima dva deteta,njoj pomazem dajem od mog sina stvari za njenog koliko mogu..Ali tesko sastavljaju kraj sa krajem..ona mukica ide u kratkoj jaknici vel xs a nosi m..Mnogo mi je zao..Nemaju ni ves masinu,ruke su joj u uzasnom stanju..Joj boze
2018 10 19
> sladja014: > Imam i ja par stvari u velicini L,xl-xxl..tu sam da pomognem.. > Ja imam ovde komsinicu koja ima dva deteta,njoj pomazem dajem od mog sina stvari za njenog koliko mogu..Ali tesko sastavljaju kraj sa krajem..ona mukica ide u kratkoj jaknici vel xs a nosi m..Mnogo mi je zao..Nemaju ni ves masinu,ruke su joj u uzasnom stanju..Joj boze Ok, ja ću skupiti za nju. Ako nije problem napiši mi u inbox gde da joj šaljem ili tebi, šta im treba najviše.....
2018 10 19
Praticu ovu temu naravno , videcu gde se uklapam u velicinama pa cu poslati paket gde bude potrebno .. :") </3
2018 10 19
> lokibg: > > sladja014: > > Imam i ja par stvari u velicini L,xl-xxl..tu sam da pomognem.. > > Ja imam ovde komsinicu koja ima dva deteta,njoj pomazem dajem od mog sina stvari za njenog koliko mogu..Ali tesko sastavljaju kraj sa krajem..ona mukica ide u kratkoj jaknici vel xs a nosi m..Mnogo mi je zao..Nemaju ni ves masinu,ruke su joj u uzasnom stanju..Joj boze > Ok, ja ću skupiti za nju. Ako nije problem napiši mi u inbox gde da joj šaljem ili tebi, šta im treba najviše..... Mozes na njemu adresu..
2018 10 19
1 2 3 4 5 ... 11