Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

Pridruzila bih se ,ako mogu da pomognem, tu sam i ja.
2019 08 22
zdravoo, nova sam članica p ajoš uvek istražujem teme, forum i sajt... ja bih se takođe pridružila ako nije problem... imam mnogo stvari i krpica koje mogu da poklonim. :)
2019 08 26
U koliko trebaju decije stvari tu sam da poklonim sami se javite
2019 11 02
Ja bih poklonila nesto od sminke i kozmetike. Uglavnom prodajem parfeme, ali imam dosta sminke koju ne koristim, a nije rok istekao sto je bitno. <3 Svaka zena zasluzuje sve da ima i bude prvo lepa sebi. ❤ Pisite mi u inbox, pa cu vam poslati slike sta imam za poklon. 🙂🙂🙂
2019 11 13
E ovako...Skoro sam pomogla jednoj zeni koja mi se javila ovde da joj je potrebna garderoba i osnovna higijenska sredstva i obzirom da sam obećala da će biti anonimno da neću javno objaviti ko je u pitanju ko hoce da pomogne može mi se javiti u inboks ja ću dati njene podatke i poslati profil.U pitanju je zena kojoj treba garderoba u vel L,S,M ima tri ćerke i obuća u broju 39,40,kao i higijenska sredstva 😊
2019 11 24
I ja bih pomogla kome treba ❤️
2019 12 04
Ja sam otvorila temu u forumu Poklanjam... U skripcu smo
2019 12 23
Zdravo svima, hitno mi je potreban kupaci, XS ili slabiji S, ako neko zeli da mi pokloni, bila bih zahvalna, jer nazalost trenutno nisam pri parama.. Ukoliko niste u mogucnosti da poklonite, moze i razmena. Vazno je samo da je očuvan i da ima crvste korpe, (popunjene; push up), jer bas imam problem da nadjem odgovarajući gornji deo, sitnija sam. Hvala Vam unapred i nadam se da ce mi se neko javiti! Srecni praznici! 😊
2020 01 13
Trazim crne stvari S velicine majice farmerke.. po povoljnoj ceni
2020 10 27
Ja cesto pokusavam da nadjem neko mesto gde mogu da odnesem svoj visak stvari, stvari su pristojne, cele i ciste. Ali odredena udruzenja ne primaju garderobu jer kazu da je imaju i previse. Neki traze da bude sve opeglano, sto ja ne mogu da postignem itd. Lepo je kad se neko privatno iscima sa divan cilj. Bravo
2020 12 17
Divna ideja! Moja majka je brdo neke moje garderobe poklonila rodjacima sa 4 deteta..... Cak i neke moje nove stvari, jer sam ja bukvalno izasla iz kuce sa 1 koferom 😂😂 divan osecaj kad vidis da neko nosi tvoje stvari🤗 ali iskreno malo sam i besna, bilo je tu mnogo dobrih stvari koje sam planirala da prebacim kod muza kad dodjem 😂😂😂 Posto necu skoro dolaziti, na zalost ne mogu da se prikljucim akciji, ali cim dodjem javljam se 😊
2020 12 19
Drage moje dame,trazim devojke koje bi ucestvovale sa mnom u jednoj humanitarnoj akciji u grupi na fb Budi human - humanitarne licitacije prikupljamo pomoc za lecenje majke dva deteta Natase,koja ima kancer . Ukoliko imate nesto sto Vam ne treba, od odece, nakita, bilo sta posaljite mi sliku toga. Ja cu to postaviti u grupu, ljudi licitiraju i ko izlicitira najvecu sumu dobija to a sav novac ide na Natasin racun. Slacu vam slike kao dokaz tome u inbox i kada postavim objavu ali i kada ta osoba uplati novac da imate uvid u sve to. Natasi je stvarno hitno potreban novac zato hajde da se udruzimo i da joj pomognemo. Bas vi koji ovo citate znam da ste osobe velikog srca i radi da pomognete. Hajde da spasimo jedan zivot, zajedno! 😇💗 Javite mi se u inbox ako ste zainteresovane da pomognete. Inace,isliikala sam sve sto sam imala za licitacije sa sestrom i vise nemam nista,zato se oglasavam ovde,znam da ima puno vas koje bi vrlo rado pomogle
2020 12 19
evo ovo je primer kako to izgleda,samo tada smo skupljali za malu Aniku pa je za nju bila licitacija ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1bf3a1c255c1d1fdde9e71c6378a0537.jpg)
2020 12 19
1 2 ... 9 10 11