Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

Zena je iz Jagodine, mozete je kontaktirati putem fb profila, MARIJA ILIC Na slici je sa cerkicom... Ja ima njene podatke al Cu svakako da je pitam sta joj je neophodno pa da prosledim ovde i to a i podatke pa ko ima moze da joj bar nesto posalje...Ja svakako pratim temu i ako se uklopim da imam nesto sto je potrebno nekome rado Cu proslediti...Divne ste..😍
2018 10 20
Uvek za tako nesto! Velicina xs/s, br obuce 37 i nesto muskih stvari u m velicini, mada sam to vec precistila i poslala u ove svrhe. Ako neko jos zna dobru ideju za prikupljanje novca za neprofitna udruzenja za nezbrinute zivotinje neka mi se javi, moja je bila "kicenje svatova" na vencanju, devojke iz kragujevacke organizacije su na mom prikupile 24.000,00 i otpisale deo duga kod veta, bile zahvalne do neba, a ono sto je vazno ideja se prosirila. Izvinjavam se sto upadoh sa "drugom kategorijom" ugrozenih, nije na odmet ni tako nesto, a sigurna sam da medju nama ima punooo ljubitelja zivuljki, hvala 😊
2018 10 20
I ja mogu S/M ,bukvalno su nove stvari . Ima farmerki koje nisam nosila ,nekih bluzica ,mogu jednu novu jaknu zimsku da izdvojim ,velicina L . Pa nek neko javi kome da posaljem ☺ I cizmice 39 .
2018 10 20
> LunaLuBeka: > Uvek za tako nesto! Velicina xs/s, br obuce 37 i nesto muskih stvari u m velicini, mada sam to vec precistila i poslala u ove svrhe. Ako neko jos zna dobru ideju za prikupljanje novca za neprofitna udruzenja za nezbrinute zivotinje neka mi se javi, moja je bila "kicenje svatova" na vencanju, devojke iz kragujevacke organizacije su na mom prikupile 24.000,00 i otpisale deo duga kod veta, bile zahvalne do neba, a ono sto je vazno ideja se prosirila. Izvinjavam se sto upadoh sa "drugom kategorijom" ugrozenih, nije na odmet ni tako nesto, a sigurna sam da medju nama ima punooo ljubitelja zivuljki, hvala 😊 Jao ja sad pokušavam da sakupim za 2 mace jer ako ih ne sterilišem do polovine novembra žena će ih odneti ko zna gde jer joj se kote u dvorištu.Ima ih 8,a za sad su tri dovoljno odrasle za sterilizaciju. Za jednu imam novac,al za dve mi fali. 😭
2018 10 20
MiraTinaLena2, pa jel hocete ovde da otvorimo temu, da prosledjujemo link onima sa kojima smo saradjivali, sada konkretno Vama za pomocto je nas 50-tak po 200din i to je otprilike to. U Kragujevcu je 5000-5500 u zavisnosto od tezine mace i treba li kragna ili ne. A sta mislite, ja cenim da bi se dosta njih odazvalo. Npr otvorite ziro racun i uplacujemo tu 😉
2018 10 20
> lokibg: > > MiraTinaLena2: > > @lokibg > > Javi mi adresu imam ja nešto za taj uzrast 8-9 godina > Javljam cim mi Sladja posalje svoje podatke za slanje i informacije o velicinama obuce za nju i decu! :* :") Ona nosi broj 40/41..ide u pocepani starkama jos od letos.. Odeca m.. Cerkica ima 10godina Sin je treci razred...obije su mali sitni.. Vise ce im odgovarati osmica,devetka..A obuca cekam da mi javi koji broj nose deca..hvala u njeno ime
2018 10 20
@lokibg velike brojeve obuce nazalost nemam jer nosim broj 37, za decu cu spakovati i saljem u ponedeljak. @LunaLuBeka Žiro račun imam svoj, rekli su mi da je za mace 30evra sterilizacija. Ako je neko raspoložen da pomogne neka se javi u inbox ili čak ako želi nešto da kupi sa mog profila ja bih novac u te svrhe iskoristila.
2018 10 20
Na koju adresu se salje M velicina garderoba? Obucu nazalost nemam.
2018 10 20
@sladja014 Javite adresu na koju da saljem odecu za klince. Pozdrav😚
2018 10 20
> sladja014: > Imam i ja par stvari u velicini L,xl-xxl..tu sam da pomognem.. > Ja imam ovde komsinicu koja ima dva deteta,njoj pomazem dajem od mog sina stvari za njenog koliko mogu..Ali tesko sastavljaju kraj sa krajem..ona mukica ide u kratkoj jaknici vel xs a nosi m..Mnogo mi je zao..Nemaju ni ves masinu,ruke su joj u uzasnom stanju..Joj boze Koliki su decaci? Imam ja nesto stvarcica za decake...
2018 10 20
> millica2015: > > sladja014: > > Imam i ja par stvari u velicini L,xl-xxl..tu sam da pomognem.. > > Ja imam ovde komsinicu koja ima dva deteta,njoj pomazem dajem od mog sina stvari za njenog koliko mogu..Ali tesko sastavljaju kraj sa krajem..ona mukica ide u kratkoj jaknici vel xs a nosi m..Mnogo mi je zao..Nemaju ni ves masinu,ruke su joj u uzasnom stanju..Joj boze > Koliki su decaci? Imam ja nesto stvarcica za decake... Decak i devojcica Decak je treci razred..po mom misljenju on nosi neku 8,9 oboje i obucu 32 broj
2018 10 20
ok... imam sigurno nesto u toj velicini, jer je i moje dete toliko... kome to saljem? mogu Vama?
2018 10 20
Evo ovako da objasnim i vama njenu situaciju.. Suprug joj radi plata 40 000din..mozda malo manja.. Sa tim izdrzava nju jelenu i dva deteta plus oca i majku..otac mu ima poljoprivednu penziju 4200din... Do pr.godine nisu imali ni kupatilo digli kredit mali i ove godine uradili i to nisu celo zavrsili..Ves masinu nema..sve pere na ruke a ja vama recima nemogu opisati kakve su joj ruke...Mladja je od mene dve godine ja sam 89g..Nema nijednog zuba u gornjoj vilici..Propali u trudnoci a nema novca da ih uradi.. Pre par dana bio cerkici rodjendan,moj sin isao..pitam ga sine jesi rucao...jesam ustipke..to je sve.. Bila je kod mene na sebi majca dva duksica tanka i prsluk preko kratak vel xs...carape muzevljeve ispao prst.. I ona se nestidi toga i sama kaze da nezna da je prosta..Jojj boze placemi se kad ovo pisem...Ali su mnogo dobri i skromni..Sin je pr.godine imao napad padao ustanove blazu epilepsiju..
2018 10 20
Blazi oblik epilepsije,pio je neke lekove ona kaze da su skupi,neznam..Sad hvala bogu ide na bolje.. I da da kazem da svekrvu ima nedaj boze nikom..iz tog razloga saljete na moju adresu a ja njoj..Ona je udaljena od mene nekih 1km.. Ja sam davala i pomognem koliko mogu,malome sam dala ranac nekidaga... Njemu ce sad rodjendan krajem novembra kaze meni Da dodjete na moj rodjendan,ali netreba nista da kupite samo dodjite.. Mislim da sam vam bar malo objasnila njihovu situaciju...Jos jednom veliko hvala u njeno ime i moje... Kada preuzme stvari..oglasicu se ovde..
2018 10 20
Pakujem paket i šaljem za klince . 😢❤
2018 10 20
1 2 3 4 5 6 7 ... 11