Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

Poslat paketić i plaćena poštarina za članicu koju je predložila @mila611 Nažalost nisam imala mnogo toga u veličinama koje trebaju mami i ćerkici,ali sam spakovala neke sitnice koje će im nadam se koristiti. 💓 PE707516858RS ❤🤗🎉
2018 10 23
Poslala sam i ja paket za Jelenu Agatonović, nadam se da će joj sve koristiti. PE718948885RS
2018 10 23
💓💓💓
2018 10 23
<3 <3 :* :* divne ste.. Ja sam tu za pomoc u velicini L,xl I za bebu ima starcica do 6 meseci decaka..Ko me je potrebno javite se
2018 10 24
Čekamo da se sad javi još članica koje poznaju nekoga kome treba pomoć! Svaka čast za divne članice sa Krpica!!!! <3
2018 10 24
Imam garderobu za decaka 6/7 god. (zimska odeca) koju bih rado poklonila, naravno osobi koja bi preuzela i platila postarini.
2018 11 11
Neka se javi neko ako zna nekog kome je pomoć potrebna 😊
2018 11 11
Tu sam za pomoć ako nekom nešto treba. Nemam dečijih stvari, ali mogu napraviti neki paket stvari za jesen-zimu za neku devojku, ženicu i poslati kome je potrebno. Može i na pp . Samo veličinu javite, da mogu da pronađem nešto korisno i lepo. :")
2018 11 13
Ima li nekoj devojcici da su potrebne cipelice 36,haljina s/m velicine (pristojna,zatvorena ali moderna, da ne pomislite na neki kic) i malo kozmetike, ne zelim u temi poklanjam jer mi se uvek javljaju 3 iste clanice, a nekima od njih sam vec poklanjala..
2018 11 13
Ja ne nađoh ništa XL za onu ženicu, ali imam belu S jaknu zimsku,nije u savršenom stanju, ali svakako je topla i moće da posluži
2018 11 13
Potražiću ja XL jaknu. Imala sam jednu kao novu , toplu , ali nisam sigurna da li sam je prošle zime poklonila ili nisam. Uglavnom , ako nemam tu jaknu, mogu neke džempere , šalove , kape za zimu. Pošaljite mi na pp adresu gde da šaljem . :)
2018 11 13
Tema nam je zamrla. Ima li da je nekom potrebna pomoć😊
2018 11 23
Kome tačno treba zimska XL jakna? Javite mi ovde ili u Inbox, svejedno. Imam crnu zimsku jaknu XL koja je nošena samo jednu sezonu, bez oštećenja je. Mogu je pokloniti, ali na žalost sada nisam u mogućnosti da opet plaćam ptt, pa ukoliko ptt nebi bio problem da se plati (240din.) rado ću pokloniti ovu moju crnu zimsku jaknu XL. Inače, imam u komšiluku ženicu koja nije u mogućnosti da kupuje stvari za sebe, ima dve ćerke (starija ima 17 godina, mlađa 14godina), pa ukoliko neko slučajno ima nešto od zimskih stvari u L veličinama, neke cipele/patke br.38, nešto od najosnovnije kozmetike, i ukoliko je voljan da pokloni neka mi se javi. Ja što sam imala manje dala sam, a ostalo moje u xl/xxl veličinama joj je veliko, a obuću nosim 39br tako da joj je i to veliko, kao i starijoj ćerki, za mlađu ćerku tek ništa nemam jer je njena veličina neki S/M I broj obuće 36.
2018 11 23
> LadyBlye: > Kome tačno treba zimska XL jakna? Javite mi ovde ili u Inbox, svejedno. Imam crnu zimsku jaknu XL koja je nošena samo jednu sezonu, bez oštećenja je. Mogu je pokloniti, ali na žalost sada nisam u mogućnosti da opet plaćam ptt, pa ukoliko ptt nebi bio problem da se plati (240din.) rado ću pokloniti ovu moju crnu zimsku jaknu XL. > Inače, imam u komšiluku ženicu koja nije u mogućnosti da kupuje stvari za sebe, ima dve ćerke (starija ima 17 godina, mlađa 14godina), pa ukoliko neko slučajno ima nešto od zimskih stvari u L veličinama, neke cipele/patke br.38, nešto od najosnovnije kozmetike, i ukoliko je voljan da pokloni neka mi se javi. Ja što sam imala manje dala sam, a ostalo moje u xl/xxl veličinama joj je veliko, a obuću nosim 39br tako da joj je i to veliko, kao i starijoj ćerki, za mlađu ćerku tek ništa nemam jer je njena veličina neki S/M I broj obuće 36. Mogu ja nešto za njih da spakujem. Imam stvari S/M. Možda bih našla nešto i L, moram da proverim.
2018 11 23
MiraTinaLena2, zahvaljujem najlepše i javljam se do večeras kako sam Vam i odgovorila u Inboxu. U vezi zimske crne jakne XL, neka mi se javi kome je potrebna.
2018 11 23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 11