Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

Stao mi mozak sada...a znam da sam sarađivala sa nekim članicama iz Paraćina... Proveriću kasnije, pa javljam ako saznam nešto.
2018 12 07
Pitala sam jednu članicu koja je iz Jagodine, dakle blizu Paraćina, i javila mi je da nije čula za ovo do sada.
2018 12 07
Ovo je neko selo blizu Paracina, ako sam dobro skontala. A Jagodina i Paracin su nekih 20km udaljeni, tako da mi je jasno zasto nije cula, nije bas blizu.
2018 12 07
Sve je to negde tu MinaMasa- Jagodina, Ćuprija, Paraćin i okolna sela, nego onaj ko prati šta se dešava taj zna, ko ne prati ne može ni znati. Naravno ovo nije isto, ali samo navodim primer, ovde kod nas u Vinči letos kada su kolima nastradali onaj momak iz Boleča i njegova devojka, "uleteli" su u Dunav i momak je preminuo a devojka ostala živa, eto ja sam tu par ulica dalje ali tek sam o tome čula na vestima na TV-u, a bila je i u Dosijeu emisija o tom nemilom događaju. :( :(
2018 12 08
Da, da, Lady, u pravu si. I ja sam slucajno naletela na ovo, drugarica izbacila.
2018 12 09
Devojke moze li neka da ostavi br racuna , posto nmg nikako da otvorim link , zeki me internet . Bila bih voljna da uplatim pare sl nedelje. Taman dok jos nesto malo prodam. Posto bas i nisam toliko blizu, nazalost da odem uzivo
2018 12 10
Inace, cuh se s mojom drugaricom koja je iz Tresnjevice (kod Paracina), ona je upoznata sa situacijom, ali nije jedan od pokretaca akcije. Pitace druga koji bi trebalo da je upuceniji, pa cim javi, javljam sta i kako. Bar stvari da sakupimo i posaljemo, i za dete, i za stare, ako se nadje.
2018 12 10
Povezala sam se sa jednim deckom preko te drugarice koji ce da se potrudi da sazna velicine koje dete nosi, a i ukucani, mozda uspemo da nakupimo stvari. Sto se slanja tice, on ne poznaje licno ta dva momka koji su organizovali to tako da ne moze 100% da ih preporuci, sto je i logicno, pa zato kaze da saljemo na onu adresu koja je data u novinama, a koju sam navela gore. Jedino sto necemo znati da li su stvari stigle do njih kako treba, ali, za sada, nemamo drugih nacina. Drugarica kaze da je stanje porodice bilo isto i dok je otac bio ziv, ali da se niko nije trudio da pomogne, a sad kad je otac poginuo, da to rade jer su ga poznavali. Tuzno...
2018 12 10
Da li neko zna koje velicine odece trebaju za malog Marka i njegovu porodicu? Ucestvovala bih u pomoci.
2018 12 12
Mirko je, ne Marko, da ne pogresite. Znam da je velicina obuce 34, cim dobijem jos info javljam.
2018 12 12
Obrisace mi link, kucajte na youtube-u naslov Nesrećna sudbina Mirka Ilića iz Raševice, objavljena je prica. Jos uvek nemam info o garderobi, tj. velicini iste, cekam da mi se javi, pa da krenemo u akciju.
2018 12 14
Zene treba mi pomoc. Ja pomazem na svoj nacin. Da li ima neko ko bi poklonio pidzame, hulahopke, majice, dukseve, trenerke.... Moze za po kuci. Decaku vel 4-6. Zaista je potrebno, hladno je 😦 Postarinu placam ja. Hvala 😗
2018 12 15
VeselaLudica, pokusacu ja da nadjem od mojih klinaca nesto! Mozes mi samo u inbox ostaviti podatke za slanje, a tokom vikenda cu prikupiti ono sto je nama visak od toplih stvari! Nemam hulahopke samo jer to moji decaci nikada nisu nosili......
2018 12 15
> lokibg: > VeselaLudica, pokusacu ja da nadjem od mojih klinaca nesto! Mozes mi samo u inbox ostaviti podatke za slanje, a tokom vikenda cu prikupiti ono sto je nama visak od toplih stvari! Nemam hulahopke samo jer to moji decaci nikada nisu nosili...... Hvala evo pisem vam odmah :) Ma nema veze, sta ko ima.
2018 12 15
> VeselaLudica: > Zene treba mi pomoc. Ja pomazem na svoj nacin. Da li ima neko ko bi poklonio pidzame, hulahopke, majice, dukseve, trenerke.... Moze za po kuci. Decaku vel 4-6. Zaista je potrebno, hladno je 😦 Postarinu placam ja. Hvala 😗 Nemam ništa baš za decu i najiskrenije mi je žao... 😔😔😔
2018 12 15
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11