Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

> LadyBlye: > > VeselaLudica: > > Zene treba mi pomoc. Ja pomazem na svoj nacin. Da li ima neko ko bi poklonio pidzame, hulahopke, majice, dukseve, trenerke.... Moze za po kuci. Decaku vel 4-6. Zaista je potrebno, hladno je 😦 Postarinu placam ja. Hvala 😗 > Nemam ništa baš za decu i najiskrenije mi je žao... 😔😔😔 Nema veze, nemojte da vas grize savest. I meni ih je zao,pomognem koliko mogu. Moje dete je mladje pa ne mogu garderobu proslediti 😣
2018 12 15
> VeselaLudica: > > LadyBlye: > > > VeselaLudica: > > > Zene treba mi pomoc. Ja pomazem na svoj nacin. Da li ima neko ko bi poklonio pidzame, hulahopke, majice, dukseve, trenerke.... Moze za po kuci. Decaku vel 4-6. Zaista je potrebno, hladno je 😦 Postarinu placam ja. Hvala 😗 > > Nemam ništa baš za decu i najiskrenije mi je žao... 😔😔😔 > Nema veze, nemojte da vas grize savest. I meni ih je zao,pomognem koliko mogu. Moje dete je mladje pa ne mogu garderobu proslediti 😣 Tužno zaista, uvek kada su deca u pitanju... :( :(
2018 12 15
Ja cu pogledati imam li nešto, mada tako malo baš sumnjam.
2018 12 15
> LadyBlye: > > VeselaLudica: > > > LadyBlye: > > > > VeselaLudica: > > > > Zene treba mi pomoc. Ja pomazem na svoj nacin. Da li ima neko ko bi poklonio pidzame, hulahopke, majice, dukseve, trenerke.... Moze za po kuci. Decaku vel 4-6. Zaista je potrebno, hladno je 😦 Postarinu placam ja. Hvala 😗 > > > Nemam ništa baš za decu i najiskrenije mi je žao... 😔😔😔 > > Nema veze, nemojte da vas grize savest. I meni ih je zao,pomognem koliko mogu. Moje dete je mladje pa ne mogu garderobu proslediti 😣 > Tužno zaista, uvek kada su deca u pitanju... :( :( Bogami.... 😣
2018 12 16
> MiraTinaLena2: > Ja cu pogledati imam li nešto, mada tako malo baš sumnjam. Vazi, hvala vam.
2018 12 16
> VeselaLudica: > > MiraTinaLena2: > > Ja cu pogledati imam li nešto, mada tako malo baš sumnjam. > Vazi, hvala vam. Nasla sam dve majice dugih rukava i duks i neke čarapice,pa ako Vam odgovara pišite mi u inbox i ostavite adresu.
2018 12 17
> LadyBlye: > Kome tačno treba zimska XL jakna? Javite mi ovde ili u Inbox, svejedno. Imam crnu zimsku jaknu XL koja je nošena samo jednu sezonu. Mogu je pokloniti, ali na žalost sada nisam u mogućnosti da opet plaćam ptt, pa ukoliko ptt nebi bio problem da se plati (240din.) rado ću pokloniti ovu moju crnu zimsku jaknu XL. > Inače, imam u komšiluku ženicu koja nije u mogućnosti da kupuje stvari za sebe, ima dve ćerke (starija ima 17 godina, mlađa 14godina), pa ukoliko neko slučajno ima nešto od zimskih stvari u L veličinama, neke cipele/patke br.38, nešto od najosnovnije kozmetike, i ukoliko je voljan da pokloni neka mi se javi. Ja što sam imala manje dala sam, a ostalo moje u xl/xxl veličinama joj je veliko, a obuću nosim 39br tako da joj je i to veliko, kao i starijoj ćerki, za mlađu ćerku tek ništa nemam jer je njena veličina neki S/M I broj obuće 36. Ovo i dalje "stoji". Jakna XL je kod mene na profilu sa detaljnim opisom, pa ukoliko nekome zaista treba neka mi se javi. Ja i dalje tražim nešto od stvari, obuće, nrkih stvarčica za ličnu higijenu za ovu majku i njene dve ćerke... Ova starija curica od 17god. ide u patikama dubokim koje je članica Milica2015 poslala u školu, a evo vreme kakvo je..nema nikakve zimske cipelice-čizmice... Ja sam joj dala moje jedne koje su 39br, stavljala je vatu u njih jer su joj za broj veće, pa su pukle u predelu pregibanja...
2018 12 17
> MiraTinaLena2: > > VeselaLudica: > > > MiraTinaLena2: > > > Ja cu pogledati imam li nešto, mada tako malo baš sumnjam. > > Vazi, hvala vam. > Nasla sam dve majice dugih rukava i duks i neke čarapice,pa ako Vam odgovara pišite mi u inbox i ostavite adresu. Evo odmah :)
2018 12 18
> LadyBlye: > > LadyBlye: > > Kome tačno treba zimska XL jakna? Javite mi ovde ili u Inbox, svejedno. Imam crnu zimsku jaknu XL koja je nošena samo jednu sezonu. Mogu je pokloniti, ali na žalost sada nisam u mogućnosti da opet plaćam ptt, pa ukoliko ptt nebi bio problem da se plati (240din.) rado ću pokloniti ovu moju crnu zimsku jaknu XL. > > Inače, imam u komšiluku ženicu koja nije u mogućnosti da kupuje stvari za sebe, ima dve ćerke (starija ima 17 godina, mlađa 14godina), pa ukoliko neko slučajno ima nešto od zimskih stvari u L veličinama, neke cipele/patke br.38, nešto od najosnovnije kozmetike, i ukoliko je voljan da pokloni neka mi se javi. Ja što sam imala manje dala sam, a ostalo moje u xl/xxl veličinama joj je veliko, a obuću nosim 39br tako da joj je i to veliko, kao i starijoj ćerki, za mlađu ćerku tek ništa nemam jer je njena veličina neki S/M I broj obuće 36. > Ovo i dalje "stoji". Jakna XL je kod mene na profilu sa detaljnim opisom, pa ukoliko nekome zaista treba neka mi se javi. > Ja i dalje tražim nešto od stvari, obuće, nrkih stvarčica za ličnu higijenu za ovu majku i njene dve ćerke... Ova starija curica od 17god. ide u patikama dubokim koje je članica Milica2015 poslala u školu, a evo vreme kakvo je..nema nikakve zimske cipelice-čizmice... Ja sam joj dala moje jedne koje su 39br, stavljala je vatu u njih jer su joj za broj veće, pa su pukle u predelu pregibanja... Kod mene na profilu ima nekih stvari za poklanjanje,ako nešto odgovara mogu da pošaljem. Nažalost obuću u tom broju nemam.
2018 12 18
MiraTinaLena2, Vama najlepše zahvaljujem još jednom, Vi ste već poslali poveći paket za ovu majku i njene dve ćerke i ne bih Vas zaista opet izlagala nekom trošku. Uzgred, uz zimsku odeću devojčici (ili devojčurku) od 17god. trebaju neke zimske cipele, ili čizmice br.38, kao i njenoj majci u istom broju, a za mlađu je majka uspela da kupi neke čizmice.
2018 12 18
Trenutno nažalost nemam novca za ptt,ali ponuda stoji. Ako nekom odgovara nešto od artikala koje poklanjam na mom profilu slobodno neka se javi.
2018 12 18
I ja sam u stisci za ptt trenutno, pa mislim da će tako biti sve do posle novogodišnjih praznika. Spremamo se, evo, za slavu sada i troškovi su baš krenuli....
2018 12 18
> VeselaLudica: > > MiraTinaLena2: > > Ja cu pogledati imam li nešto, mada tako malo baš sumnjam. > Vazi, hvala vam. Paket poslat, nadam se da će odgovarati nešto. Sve najbolje 🤗💖
2018 12 19
Ukoliko je nekom potrebno nešto na mom profilu su označeni pokloni javljajte se , nekom da pomognemo ,a ja da se resim viška stvari. ❤
2018 12 28
I ja imam takođe stvari na profilu koje su naznačene kao pokloni, pa ukoliko nekome odgovara nešto ili sve (svejedno) neka mi se javi. Takođe, i crna zimska jakna koja je naznačena za prodaju može ići na poklon ukoliko nekome treba, Vel. XL je i mere imate napisane u opisu kod jakne.
2018 12 28
1 2 ... 6 7 8 9 10 11