Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Tradicija na Krpicama-pomaganje! :)

Nisam ranije videla temu imam ja L/XL stvari.i za devojcicu vel.6,7,8.ako nekom zna kome treba neka se javi
2019 01 20
Ako neko zna nekoga kome je potrebna bebi zenska odeca da je u losem materijalnom stanju. Imam dosta stvarcica koje bih poslala,nisu nove niti moderne, obicne za bebe od rodjenja pa do nekih 18 meseci
2019 01 20
Objavljeni su ovi podaci za ovu porodicu pa ko može bolje njima direktno , možda bi se moglo i proveriti sa ženom na broj telefona oko adrese i da li su podaci tačni, samo ja trenutno nemam kredita na mobilnom.😣 Жиро рачун 205-900102087388390- комерцијална банка на име Наташа Ковачевић. Бр.тел.064-503-11-94
2019 02 07
Upravo me je zvao otac da se zahvali za paket, nažalost veza je bila jako loša pa nismo dugo razgovarali,ali ljudi su mnogo zahvalni. Poslala sam neke igracke i slatkiše za decu. Tako da ako ste u mogućnosti pomozite ovoj porodici ❤
2019 03 25
Upravo sam videla ovo. Spakovacu i ja danas paket za njih <3
2019 03 31
Divnooo 😊❤
2019 03 31
Evo ovako ima jedna Zenica živi pored mene ...radi za bednih 20000 a dok otplati kredit i dažbine za kućerak koji je kupila ne ostane joj nista ...Bilo bi lepo ako neko moze nesto od odeće S/M velicine i broj 40 obuće ...hrane itd ...Ona je jako divna komšinica i voli da pomogne ...Bilo bi lepo da ko moze da joj pomogne jer ja dajem vec sve od sebe ...Ko želi i moze nek mi pusti porukicu za podatke na koje da šalje :)
2019 04 07
> AngieWhite: > Evo ovako ima jedna Zenica živi pored mene ...radi za bednih 20000 a dok otplati kredit i dažbine za kućerak koji je kupila ne ostane joj nista ...Bilo bi lepo ako neko moze nesto od odeće S/M velicine i broj 40 obuće ...hrane itd ...Ona je jako divna komšinica i voli da pomogne ...Bilo bi lepo da ko moze da joj pomogne jer ja dajem vec sve od sebe ...Ko želi i moze nek mi pusti porukicu za podatke na koje da šalje :) Obuću nemam u tom broju,ali pogledaću nešto od odeće.
2019 04 07
Juče sam poslala paket za jednu devojku . :) Za komšinicu bih mogla odvojiti farmerice , majice ... Bilo bi dobro da znam koliko je visoka . I sama spremam humanitarnu akciju školskoj deci kao i jednoj studentkinji ali, uvek sam tu za pomoć. :") Meni je jedino problem vreme da stignem do pošte tj da se organizujem jer s proleća imamo povećan obim posla u školi , pišemo školski razvojni plan, takmičenja .. i da mogu da platim poštarine za sve te pakete. Ali , ide .. :D
2019 04 16
Divna Maculi uvek spremna da pomogne ❤
2019 04 16
Imam garderobu u xs/s veličinama bez ikakvih oštećenja. Ukoliko nekom treba neka mi se javi, poklanjam naravno ali ptt-ove nemam da plaćam, jer i sama sakupljam novac za lekove koje moram ocu da kupujem naredna četiri meseca- naime, usled nestašice lekova za tuberkulozu kod nas po svemu sudeći moraću da vidim od preko da mu poručim količinu lekova koja mu treba za naredna četiri meseca jer mu toliko terapija traje. Konačno sam, nakon dosta muka, ostala u drugom stanju tako da mi i tu ide (i ići će) dosta novca. Pa, ukoliko nekome trebaju stvari u xs/s veličinama i može da plati ptt, neka mi se slobodno javi. Na takav način mogu pomoći, novčano na žalost ne mogu nikako jer sam i sama u baš nezavidnoj situaciji.
2019 04 24
LadyBlye, moje iskrene čestitke za trudnoću , čuvaj se ! <3 :") Za lekove ću pitati , da vidim da li ih ima tamo gde mi dete radi . Ako ima , biće sređeno, samo nek tata ozdravi! :) Polako.. * Devojka kojoj sam slala patet, iz Niša nosi xs-s , ali ona je baš ugrožena i ne verujem da bi mogla da plati poštarinu . A treba joj svašta. :( Bila je tema a adresu imam zapisanu još uvek , ako treba. Jedino ako bi neko uleteo s poštarinom. I sama imam sam mnogo troškova, dolaze mi deca za praznik .. ali ako niko ne uskoči, novčano, javiću ti se posle praznika kad nam legne plata. :) Ja sam danas poslala paket s plaćenom poštarinom u Zrenjanin za onu devojku , a sutra ću odneti lično jednoj mojoj sugrađanki.To mi je najlakše , bez poštarine, samo pedalanje bajsom na drugi kraj grada. :) *Skupljamo novac za ugrožene klince u školi da bi im obnovili potrebne stvari za školu, za knjige , pribor a i da bi išli na ekskurziju. Budite dobri pa pogledajte šta budem postavljala ovih dana , mnogo toga će ići za decu. Prikupila sam puno stvari od dobrih ljudi, prijatelja, roditelja , rođaka , da operem samo, fotkam, oglasim i još da ih rasprodam. :) Naše malo je nekom veliko .. :") :") :")
2019 04 24
Maculi, zahvaljujem najlepše unapred. Takođe, zahvaljujem i na čestitkama. Što se tiče te devojke iz Niša koja nosi xs/s, ostavite mi molim Vas njene podatke u Inboxu, pa ću posle praznika videti da joj pošaljem paket sa plaćenim ptt-om, kada bude bila plata moći ću verovatno da odvojim tih 450din. kako bih joj poslala stvari, jer naše malo mnogima znači beskrajno mnogo!! 💖💖💖
2019 04 24
Hoću , ostaviću adresu... Mene je najviše ganulo to što sam između ostalih odevnih stvarčica spakovala i kvalitetan ruž ( to joj je moja kćer poslala ) , ali ona se , duša, najviše obradovala običnom Dove sapunu .. ni jedan sapun nije imala kod kuće ni za kupanje . :'( Tako da joj zaista treba i ako neko može ko je iz Niša nek dostavi nešto za higijenu. :( Uhh... teško je koliko ima onih koji ostanu bez svega. :(
2019 04 24
Maculi javite i meni adresu videcu nesto od kozmetike 💗
2019 04 24
1 2 ... 7 8 9 10 11