Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Cenite svoje, ali poštujte i tuđe!!!

Neprijatno iskustvo... :( :( Javila sam se jednoj članici sa kojom sam već ranije imala saradnju (razmena je bila u pitanju) sa pitanjem za razmenu za njenu jaknu gde je naznačena cena 2000din, ponudivši joj dve stvari koje je kod mene stavila u Omiljene predmete, obe stvari u vrednosti od 2600din. Očekivala sam sasvim drugačiji odgovor, nešto u smislu "Ne menjam to, nego želim da prodam", ali dobijam odmah odgovor da može razmena za jednu stvar moju od 1300din. i da joj doplatim još 1000din., ako mi tako odgovara jer je njena jakna kvalitetna (nošeno)- što će reći da moja ta stvar nije kvalitetna (obučeno možda dva puta, bukvalno kao novo). Koliko se ja razumem u matematiku 2000din. - 1300din. je razlika od 700din., a ne 1000din. I, naravno da mi tako nešto ne odgovara ne zbog tih 300din. koje se tu "zakidaju", nego zbog takvog stava i nepoštovanja tuđih stvari. Zaista sam se neprijatno iznenadila imajući u vidu i to da je u prethodnoj razmeni dobila više od onoga što je trebalo, mojom ličnom dobrom voljom. Korektnije bi bilo odgovoriti "Nisam za razmenu". Da se ne shvati pogrešno, nije mi uopšte žao "odbijanja", nego me zaista ljute i pogađaju ovakvi stavovi tipa "Moje vredi mnogo, a tvoje ništa". Naziv profila članice ne želim da objavljujem, jer uprkos ovom mom neprijatnom iskustvu i dalje želim da verujem u dobre i realne ljude. Da li ste imale ovakvih ili sličnih iskustava?
pre 20 dana, 14:20
Upravu si upotpunosti... Ako već cenimo svoje onda moramo ceniti i tuđe... Pogotovo tuđ novac... Po čemu je njena roba bolja od tvoje, svakome je njegovo najbolje i što bi rekli sveto i crkveno...
pre 20 dana, 14:30
Mici, jeste tako ali ja uvek gledam i više nego realno, čak šta više baš često dajem i više upravo iz razloga što cenim i poštujem tuđe stvari.
pre 20 dana, 14:39
Ja zato Lady i ne radim razmene..Iako iskrena da budem u dosta situacija bi mi zaista legle....E vo nasla sam neku jaknu koja mi je ok ..I razmisljam se da pitam za razmenu i odustanem,posto su mi cene minimalne i ako pocne da gleda po tome.....ne uklapamo se nikako...
pre 20 dana, 14:53
Ok Jelena, ali ako je realna osoba onda nebi trebalo da gleda samo po cenama nego i po stanju i kvalitetu stvari, zar ne? Nije razmena merodavna i realna samo ako se na cene gleda, eno vidiš kako je ona članica "spustila" odmah sama moju stvar sa 1300 na 1000din, a ja sam joj bila ponudila veću vrednost u razmeni.
pre 20 dana, 15:11
Meni je to kao i drugi pokusaji prevare . Svaki pokusaj nefer saradnje . I iz istog razloga kao i jelena2606 retko radim razmene . Moje cene su niske da bih pre prodala i ako je onaj drugi nerealan , onda treba da pustim da mi pokupi pola profila jer je nakacio neku cenu iha-haj . Evo primera moje dobre volje (ponudi ti razmenu , sve sto iole vredi je oznaceno kao 'prodato' ) . Kad ne uspeju da dobiju nesto vrednije ni za sta ,naravno ne odgovore ( a pocnu vrlo ljubazno dok se nadaju da ce te preveslati :') ) Htela sam vas pitati da li nekada, u nekim slucajevima radite zamenu ... Konkretno je rec o Tommy hilfiger sukni koja je 1200 din ( 1267 din ste naveli ) Ne zamerite na pitanju. Mirna nam noc... Moj iskren pozdrav iz Zrenjanina ..., Iva * 2018 09 16 TatCat Zasto ne , pregledacu Vas profil ,pa se javljam . Srdacan pozdrav , Tatjana 2018 09 16 IvaVuja Hvala vam Tatjana ... Izvolite pogledajte ... Moja roba i kozmetika nije turska niti kineska, ima vrlo kvalitetne kozmetike i dosta toga lepo novog ili ocuvanog. Trudila sam se da dam sto bolji opis za svaki artikl ... Moj pozdrav jos jednom ☺️ 2018 09 16 TatCat Pogledala sam ,Iva , interesovala me samo kozmetika ,ali je ovo sto sam videla ili mnogo skuplje ili ste upravo prodali ( Nina Ricci ruz-olovka ) ... Mozda budemo imali srece neki drugi put . Hvala na ponudi u svakom slucaju ☺️ 2018 09 16 I
pre 20 dana, 15:15
vaVuja Nina Ricci ruz olovka je bezecovana, zbog tog sam navela da je prodato, ali nije, tu je kod mene... I devojka je rekla da ce se javiti do petka ( sada ovog petka koji je prosao pre dva dana ) ali se nije javila ... Poslala boih joj svakako poruku veceras da je vise ne zelim cekati, jer mi se nije po dogovoru odazvala. Da li vam se ta olovka dopada ..? 2018 09 16 TatCat Uzela bih tu olovku ,ako ste radi da doplatite i ako Vam ta devojka nije problem ,naravno . Sve letnje stvari pri kupovini imaju popust 20% , to sam objavila ovih dana , pa ako Vam vise odgovara kupovina -tu sam . Doplata uz olovku bi bila 500 dinara . Ako Vam neka od ovih solucija odgovara , dogovoricemo se . Suknja se svakako nece prodati ovih dana , htela sam da je odlozim do naredne godine , ne morate zuriti sa odlukom ☺️ 2018 09 16 Tvoj odgovor
pre 20 dana, 15:15
Eto ,ja sam trebala dati novu Hilfiger suknju za Nina Ricci olovku , inace ... Ma sigurno da hocu ,ali malo morgen . o:)
pre 20 dana, 15:17
Tat, Maaa daaaj bre, pa ja poklanjam takvu šminku, tj. nedavno sam ispoklanjala, o čemu ta uopšte piše?!? Nerealno do bola! :@
pre 20 dana, 15:25
> LadyBlye: > Mici, jeste tako ali ja uvek gledam i više nego realno, čak šta više baš često dajem i više upravo iz razloga što cenim i poštujem tuđe stvari. Znam da poštuješ ali u ovom slučaju ona nije fer...
pre 20 dana, 15:34
Eto ,samo jedan primer ,Lady . Ne brini , nisam blesava , nije joj uspelo. Ali takvi pokusavaju ,sta ih kosta , i kod nekog im prodje . Vidi samo ovo muljanje sa 'prodato' kad ti ponude razmenu ;-) Pusti ti tu sa jaknom , treba da naciframo cene zesce da bi tako razmenjivali kao oni . Inace nase ispade bezvredno ,a njihovo stvar i po ( po cenama ) .
pre 20 dana, 15:35
> LadyBlye: > Tat, > Maaa daaaj bre, pa ja poklanjam takvu šminku, tj. nedavno sam ispoklanjala, o čemu ta uopšte piše?!? Nerealno do bola! :@ Možda misli da je olovka raritet jer je modna kreatorka tog brenda odavno pokojna... 🤣 Suludo je da joj Tat daje suknju za običnu olovku.. Pa nije rolexova pa da ima vrednost...
pre 20 dana, 15:37
Da , da mi otkupe u Ricci muzeju za citavo bogatstvo :') Meni smesnije kako pocinju medeno ,pa kad im ne prodje (realno i to je smesno ,olovka +500 ) ,onda ni zbogom da kazu :')
pre 20 dana, 15:40
Javila mi se članica i izvinula se, jer nije bila pogledala cene. Čak šta više ponudila mi je da izaberem još nešto uz jaknu. Nije povod javljanja ova tema jer ona mislim čak da ni ne gleda forum, nego je povod izvinjenja to što je uvidela svoju grešku. Drago mi je uvek kada onaj ko pogreši to i prizna. ;) :) PS- Vezano za neke "druge stvari", ako ikada shvatim da sam pogrešila uvek ću to priznati i izviniti se, u protivnom nikako. ;) :D
pre 20 dana, 15:47
Jelena, Mici, Tat...u pravu ste, kao i obično. :) PS- Nije "klan", nego se samo sada slažem sa njihovim mišljenjima.
pre 20 dana, 15:48
1 2 3 4 5 ... 9 Sledeći