Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Usluge ulepšavanja /

Novi Sad - maderoterapija, anti-age masaža lica I svašta nešto. ❤

U samom centru Novog Sada, u Zmaj Jovinoj ulici nalazi se Lupus centar a u njemu oaza mira - salon La Femme. Ovaj salon lepote pruža usluge anticelulit masaže oklagijama (maderoterapija) koja se pokazala kao jedan od najefektivnijih a, opet, s druge strane, krajnje neinvanzivan tretman. Takođe, radimo I maderoterapiju lica, posebnim malim oklagijicama I eteričnim uljima pokrećemo limfu I koža se zateže I blista. Nudimo I ručnu masažu lica, tj. Rejuvance anti-age masažu koja se vekovima koristi na Istoku za razliku od invazivnih zapadnjačkih metoda. Uz sve ovo, pružamo I usluge relax masaže, profesionalno šminkanje, depilacija toplim/hladnim voskom, gel lak, kozmetički pedikir I manikir. Nađite nas na FB stranica La Femme ili na Instagramu. ❤
2018 11 07
Ja moram da pohvalim ovaj salon. Ne zelim da ovo bude vrsta reklame, ali stvarno su prefektni. Isla sam na masazu oklagijama po preporuci devojke koja je tu isla i mogu da kazem da sam odusevljena. Retko koji salon ispuni ono sto i "reklamira". Veliki pozdrav za Vas i Vas salon! 😊
2018 11 07
Hvala draga! Nadam se da se vidimo opet! ❤🌼
2018 11 08
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i menjati odeću
Kupi - Prodaj