Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

POMOĆ!!! KASNIM NA BIRO

Devojke, kasnim sa javljanjem na biro..Misleći da treba da se javim 6.12, javljanje mi je bilo 6.11. Živim sa mamom i dva brata, korisnici smo socijalne pomoći, ako me skinu sa biroa, mami ukidaju socijalu i najviše se zbog toga brinem😦Do sada mi se to nije dešavalo, nikad nisam zakasnila, ovo je prvi put. Da li mogu da spasim situaciju???
2018 11 19
Pa nesto tipa da si bila sprecena, bolesna ili van grada
2018 11 20
Rešavaj to što pre! Ako ti radnica na birou deluje ljubazno možda je dobro reći istinu, ona će najbolje znati kako da pomogne. Inače tako sam i ja zakasnila, pa sam imala zabranu prijavljivanja 6 meseci.
2018 11 21
Nije dozvoljeno kasniti jedan dan ,moze se doci par dana pre termina .ako ste zakasnili ukida Vam se overa zdravstvenog osiguranja na 6 meseci do ponovnog prijavljivanja na biro ,takodje ako ste zakasnili morate doneti potvrdu od lekara ili slicno jer na rec da ste bili bolesni vise ne veruju vec traze papir .Poostreni su propisi ,tako da kazem nije dozvoljeno zakasniti samo JEDAN dan jer se onda brisete iz evidencije na 6 meseci
2018 12 16
> bumba1: > Pa nesto tipa da si bila sprecena, bolesna ili van grada Nista na rec vise ne pali ..Mora se imati dokaz za kasnjenje
2018 12 16