Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zelje za novogodisnji poklon

Jeco, pa odrasla ja sa tim stvorenjem, ne kazem ima on i dobrih osobina 😁 ali je naporan u pm, ako ce on biti nekom dobar muz ja cu da placam toj zeni izdrzavanje svakog meseca 😂
2018 11 25
Naravno,ni moj muz ne sme da vidi ovu sliku😋😎😎😎
2018 11 25
Svaka čast! Ja jelku kitim 30. ili 31.decembra i nakon Nove godine svakodnevno lobiram da spakujemo tu skupljačicu prašine. Jedne godine muž doneo neku grdosiju, pravu jelku sa sve onim busenom zemlje! Kaže voli da mu miriše hhhmmmhhm.....Kad se te godine zbog opalih iglica ne razvedosmo nikad nećemo hahahaha..... :') :') :') :') Kažem ja lepo-nisam neki rak! x-)
2018 11 25
Hvala vam puno drage devojke! :") :)
2018 11 25
> lokibg: > Svaka čast! Ja jelku kitim 30. ili 31.decembra i nakon Nove godine svakodnevno lobiram da spakujemo tu skupljačicu prašine. > Jedne godine muž doneo neku grdosiju, pravu jelku sa sve onim busenom zemlje! Kaže voli da mu miriše hhhmmmhhm.....Kad se te godine zbog opalih iglica ne razvedosmo nikad nećemo hahahaha..... :') :') :') :') > Kažem ja lepo-nisam neki rak! x-) Tipičan rak. 😂😂😂
2018 11 25
Fali mu Gonzooooo....Ali crveni :') :') :') Bravo Loki!!!
2018 11 25
😂😂 Ubavka je tipicna zena rak, cisto da znate- cipka, neglize, jelka, topli dom (koji je izdetaljisao do tancina dupli lav, samo njena muskarcina 😄). Sto se tice duplih muskih lavova, detaljisti jesu, citala sam o Lanetu Gutovicu koliki je perfekcionista, inace dupli lav.. ogranicite se samo na znak ili podznak, ukoliko nemate mnogo strpljenja 😉 Moj je u podznaku, to nam daje balans i ne ugrozava opstanak zajednice 😂
2018 11 25
Hahahahaha.....ma ne bih ja Gonza ovde-plašim se da momka možda ne pecka vuna :') :') :') :') Nego devojke, ako još neka od vas okiti jelku u novembru znaću da nas je gradska vlast definitivno isprogramirala za novogodišnju rasvetu i ukrase! :o :o :o :') :') :') :')
2018 11 25
Što bi rekao Kesić: Napada nas rasveta!!! Ljudi, to nije nimalo naivno! Preuzima kontroolu nad ljudima. Ali moram napomenuti da se moje dete toliko obradovalo rasveti jule u dgra, da to nije normalno. Eto, bAr su decu razveselili
2018 11 25
> Debela_devojka: > Što bi rekao Kesić: Napada nas rasveta!!! Ljudi, to nije nimalo naivno! Preuzima kontroolu nad ljudima. Ali moram napomenuti da se moje dete toliko obradovalo rasveti jule u dgra, da to nije normalno. Eto, bAr su decu razveselili A ja moju decu naučila kad vide one bizarne irvase i kočije da kažu: Vidi mama-kičerica! :') :') :') :') :') :') Naravno, objasnila sam im šta znači hahahaa.....
2018 11 25
Ahahahhahahaah, pa ova još nije naučila ni voda da kaže :D :D njoj je lepo ,još uvek, sve što šljašti :D
2018 11 25
> Debela_devojka: > Ahahahhahahaah, pa ova još nije naučila ni voda da kaže :D :D njoj je lepo ,još uvek, sve što šljašti :D Meni je bio hit stariji sin koji me pitao za onaj džinovski poklon kroz koji se prolazi: - Mama, čemu ovo služi? - Kažem mu to je ukras za Novu godinu. A on mi na to kaže: - A kad će nova godina? - Pa za otprilike dva meseca. - A što je onda Deda Mraz doneo poklon sada? - Nije to doneo Deda Mraz nego neke čike - Sigurno nisu znali kad je Nova godina. :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2018 11 25
> jacaikaja: > 😂😂 > Ubavka je tipicna zena rak, cisto da znate- cipka, neglize, jelka, topli dom (koji je izdetaljisao do tancina dupli lav, samo njena muskarcina 😄). Sto se tice duplih muskih lavova, detaljisti jesu, citala sam o Lanetu Gutovicu koliki je perfekcionista, inace dupli lav.. ogranicite se samo na znak ili podznak, ukoliko nemate mnogo strpljenja 😉 Moj je u podznaku, to nam daje balans i ne ugrozava opstanak zajednice 😂 Daaa, ja sam tipicna racica. Volim romantiku, ususkanost, da sve bude skockano, da sljasti, sija :) Sto se mog duplog lava tice, on je delimicno van tog sablona koji vazi za lavove. Imala sam momka strelca, jarca i blizanca, svi su bili uvek zanimljivo obuceni, mokasine, patike u bojama, kosulje, odela... Ovaj moj lav, najmanje od svih njih pridaje paznje svom izgledu i odeci koju nosi. Mada ga je to privuklo kod mene, sto sam od jutra do sutra obucena kao za bal :') Cak sam i sve nekretnine samo ja uredjivala.
2018 11 25
> lokibg: > Hahahahaha.....ma ne bih ja Gonza ovde-plašim se da momka možda ne pecka vuna :') :') :') :') > Nego devojke, ako još neka od vas okiti jelku u novembru znaću da nas je gradska vlast definitivno isprogramirala za novogodišnju rasvetu i ukrase! :o :o :o :') :') :') :') Loki, Nis se kiti obicno 30. decembra :') :')
2018 11 25
> ubavkam: > > jacaikaja: > > 😂😂 > > Ubavka je tipicna zena rak, cisto da znate- cipka, neglize, jelka, topli dom (koji je izdetaljisao do tancina dupli lav, samo njena muskarcina 😄). Sto se tice duplih muskih lavova, detaljisti jesu, citala sam o Lanetu Gutovicu koliki je perfekcionista, inace dupli lav.. ogranicite se samo na znak ili podznak, ukoliko nemate mnogo strpljenja 😉 Moj je u podznaku, to nam daje balans i ne ugrozava opstanak zajednice 😂 > Daaa, ja sam tipicna racica. Volim romantiku, ususkanost, da sve bude skockano, da sljasti, sija :) Sto se mog duplog lava tice, on je delimicno van tog sablona koji vazi za lavove. Imala sam momka strelca, jarca i blizanca, svi su bili uvek zanimljivo obuceni, mokasine, patike u bojama, kosulje, odela... Ovaj moj lav, najmanje od svih njih pridaje paznje svom izgledu i odeci koju nosi. Mada ga je to privuklo kod mene, sto sam od jutra do sutra obucena kao za bal :') Cak sam i sve nekretnine samo ja uredjivala. Tog lava su Vam zamenili u porodilistu i dali mu drugu krstenicu 😁
2018 11 25
1 2 3 4 5 6 7 8 9