Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Upravo videh

> Debela_devojka: > Naravno, kad su ljudi normalni, sve može lepo i da se odradi. Najviše me nervira licemerje velikog broja članica koje samo hoće da se oslobode viška stvari, da obraduju nekog svojim predivnim krpicama, nisu nikako tu da zarade.. bla, truć, a kad pitaš za popust, dobiješ pušangiju, a same retko spuste cenu. Reci, brate, k'o čovek, tu sam da zaradim, stvari su mi u fullu, ne spuštam cenu :D mnogo sam moćna Legendarno hahahahaha <3
2018 12 29
> jelena2606: > Ta prica "Nisam ovde da zaradim",meni je nebulozna....I razmena je neka vrsta zarade,zato sto si dao nasto sto ti skuplja prasinu za nesto sto ces da nosis....Ja sam pola zivota ili poklanjala svoje stvari ili ostavljala porecd kante...E to nije zarada....A sada koju god kintu da uzmem ili razmenim ,smatram zaradom...I naravno da sam ovde da zaradim,na ovaj ili onaj nacin Pored razmene,ja sam.ovde da umesto da citam Blic( na koji sam navucena),razgledam lepote raznih stvarcica :D al obradujem se i kad zaradim 250 dinara ili 350 dinara hahah, nije lose :D
2018 12 29
Lila9292...Naravno,meni je npr forum veoma zabavan,a ume da bude itekako koristan!!
2018 12 29
> jelena2606: > Lila9292...Naravno,meni je npr forum veoma zabavan,a ume da bude itekako koristan!! Gomila zena na jednom mestu, ne moze da ne valja 😂
2018 12 29
> Volimpink: > > jelena2606: > > Lila9292...Naravno,meni je npr forum veoma zabavan,a ume da bude itekako koristan!! > Gomila zena na jednom mestu, ne moze da ne valja 😂 Mesano meso :') :')
2018 12 29
Upravo tako,ovo mi je bolje od novina da listam :D
2018 12 29
Moje vidjenje clanica koje stavljaju jako visoke cene je takvo da polaze od razmene i onda se za svoju obicnu majicu menjaju, dobijajuci neki vredniji predmet, jer se treba uglaviti u cenu i to druga strana ispostuje kad pristane. Radila sam razmene i shvatila da cesto uzmem nesto sto mi ne koristi, plus placam postarinu, a ormane nisam ispraznila, tako da sad to retko uradim, jer mi se ne isplati da razmenim realno kvalitetniju stvar za losiju, a realno mi retko sta treba. Naravno, bilo je i lepih razmena sa realnim clanicama, ali na sajtu mnogo njih visoko ceni svoje koriscene stvari i trazi brendiranu modernu stvar od 1000, gde je njihova takva 3-4-5000, te je razmena nebulozna. Verujem da se jako mlade devojke zalete u kupovini, jer im nesto izgleda odlicno na slikama, bez obzira sto je predmet sasvim obican i ne vredi ni pola iznosa
2018 12 30
> jacaikaja: > Moje vidjenje clanica koje stavljaju jako visoke cene je takvo da polaze od razmene i onda se za svoju obicnu majicu menjaju, dobijajuci neki vredniji predmet, jer se treba uglaviti u cenu i to druga strana ispostuje kad pristane. Radila sam razmene i shvatila da cesto uzmem nesto sto mi ne koristi, plus placam postarinu, a ormane nisam ispraznila, tako da sad to retko uradim, jer mi se ne isplati da razmenim realno kvalitetniju stvar za losiju, a realno mi retko sta treba. Naravno, bilo je i lepih razmena sa realnim clanicama, ali na sajtu mnogo njih visoko ceni svoje koriscene stvari i trazi brendiranu modernu stvar od 1000, gde je njihova takva 3-4-5000, te je razmena nebulozna. Verujem da se jako mlade devojke zalete u kupovini, jer im nesto izgleda odlicno na slikama, bez obzira sto je predmet sasvim obican i ne vredi ni pola iznosa Ja se u potpunosti slazem sa vama za tu vrstu razmene. Ali mislim da niko nece pristati da da neki svoj predmet za neku nebulozu ako vidi da je neko bezobrazan i stavio je ogromnu cifru za neku majicicu :) vec mi je pun irmar stvari koje mi ne trebaju iz nekih rszmena ali nema veze,uvek sam ushicena kad treba nesto da mi stigne :")
2018 12 30
Pogotovo sto sada po TC sve ali sve moze da se nadje na ogroomnim snizenjima Plus dobijes racun da mozes da menjas Ovde prodaju “kozne” jakne roze, plave , zute od 2.900 do cak 7.000 dok u Bershka i Pull and Bear su sada oko 1900 din a posle NG ce biti jos nize Ljudi nikako da shvate da cim nesto izadje iz radnje postaje polovno i pada mu cena Pun djavo jambolije koja se prodaje papreno kao “vrh bundice” A Guess da ne pominjem
2018 12 30
Trazim teddy kaput nasla dva po 7000 rsd bershka, a novi su ,6500.
2019 01 01
Slazem se, niko nije lud 😂 par puta sam naletela na dve iste majice iz teranove, jedna 200 a druga 800 din. Ove polovne.
2019 01 05
Evo ja upravo naletela na David Jones malu torbU pise 2500RSD, a navodno placena 4000RSD ove godine. :O Istu takvu sam kupila 2016. za 1900 rsd, Glam up radnja NS
2019 01 08
Moj problem je par puta bio baš zato što sam cene odece smanjila do minimuma, pa su se čudile da li prodajem neko otrcano djubre, pa daj još slika, ja pošaljem još deset, .. ok opet nisam sigurna, niska je cena . Zašto je HM suknjica 150 dinara, sumnjivo je. Pa kontam dal da pitam da podignem cenu na 500 dinra, ako nije dobro 150? pa dok platis postarinu iznece kao nova u HM na rasprodaji,taman,da se ne sramoti da je platila nešto 100 din. Jednostavno to se zove malograđanština. Ako već hoće da plate nešto boga oca onda neka idu u neki butik gde su patike 55000 dinara pa nek plaćaju. Zaista nemam pojma šta da radim. Da li da nabijem cene pa da se polakome, ili da ih spustim da bih ih prodala,jer mi ne trebaju,ali onda misle da je neki škart. Jeste da imam samo dve ocene ovde,ali morala sam otvorim drugi profil jer ne koristim više fejsbuk,a drugi prof ne znam kako da izbrišem. Drugo, naišla sam jednom na Brugi jaknu istu kakvu sam ja detetu kupila u regularnoj radnji za oko 2500 dinara, doduse bilo je snizenje, a ona je tražila oko 7 do 8.000 dinara ne sećam se tačno.I ja priupitam lepo jel ta jakna nova baš je divna. Pa nije nova, par puta je nošena,ali odlično stanje. Ja se fino zahvalim. A takve jakne na desetine po cenama i od 800 dinara pa nadalje. Užas. ,:(
2019 01 08
1 2