Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pegla - biser :)

:) Redovno nam se dese neke komicne situacije, a ova je bila finish u 2018. Prikupim u garazi neke starije stvari, obucu i odecu i igrackice (fale im delovi, ali su funkcionalne), napravim tri kese i odustanem od poklanjanja ovde (mozda sam pogresno procenila, ali ko bas zivi neuslovno, ne pita za dodatne slike, a moj target bili su bas oni koji slabo sta imaju...) i na pauzi u ponedeljak skoknem do knjizare kolima...i vidim na ulici mamu Romkinju, mladu, sa sinom, idu, drzi ga za ruku, a baca pogled u kontejner. Srce mi se steglo. Zaustavim vozilo na ulici, palim sva cetiri, istrcim, uzmem kese...za to vreme majka odmakla, a decak ide iza, gleda izloge i stane kraj bankomata...ja sa kesama i jednom paricom dotrcim i kazem - brzo pokazi mami...on trci, radostan, vice - maaamaaa...ja mahnem i zbrisem, sva srecna...videh iz auta kako sedaju na plocnik i razbiraju... **** tri sata kasnije, m kod kuce, kaze mm :) - "Hej, jesi li bacala skoro smece? Da nisi videla onu peglu u gepeku? " A kupio mi je novu peglu za rodjendan :) :) Joooj, mislim se ja, gde da najdem sada onu zenu :)
2019 01 02
Neko se obradovao za praznike. Luda prica. Neka, dobro se vraca. ❤
2019 01 02
Nije, nije, u gepeku je pegla bila, nego se zavukla ispod kesa sa poklonima ...:)
2019 01 02
x-) pa ti si carica..hahhahahh
2019 01 02
Hahaha, ovo je ladno meni moglo da se desi 😂😂😂.
2019 01 02
:') :') ma nema veze, neko se obradovao, vratice se na drugi nacin :) Ovo me podsetilo na situaciju u kojoj sam kondukteru u autobusu umesto 10din. dala 10e +50 din. za kartu koja je tada kostala 60din. Nisam ih odvojila u drugu pregradu, bila je zima, mrak i poprilican mrak u zadnjem delu autobusa, obe novcanice braonkaste i tako ja preplatih kartu 😅
2019 01 03
Ajaoj :)
2019 01 03
Ajooooooooj bice da se Romkinja ponovila za praznike! x-) E vidis, da se ovo meni dogodilo moj muz bi bio ubedjen da sam peglu namerno poklonila nekome na ulici hahahahahahha............
2019 01 03
Vidim romkinju kako pegla sve u kuci ko luda od srece. ;)
2019 01 03
:) Imam jos jedan slican. Moj ujka je bio tesko bolestan i ziveo je u mom rodnom mestu...za svaki dolazak sam znala da je jedan od malog broja preostalih... u tom gradu je mamin stan koji smo poceli (pa zapeli) da renoviramo i muz je, preko x-y veze, nasao nekog lika da uradi ravnajuci sloj...materijal i ruke su bili 5,800...i dobro, krenemo mi, pozajmimo s posla onaj veliki auto, transporter, da napravimo bas veliko ciscenje i da pobacamo stvari koje su prastare (neke od njih ni Cige nisu htele da uzmu...)...i radimo moj muz, dever i ja, i za svaku stvar me pitaju da li bacamo ili sta, mozda je uspomena... I dodje moj ujka, ja prestanem s poslom, da bismo seli i pricali. Vidim da mi dever tu cupka, a on je sav brz, dinamican, i sve mora odmah :) Vidim i da se suzdrzava, ne bi da me prekine, a osecam to cupkanje...nista, dodjem ja, on kaze - dosao majstor, covek ceka da se plati...a nema kljuca od transportera, kod muza, on otisao da nosi do kontejnera, a u kaseti pare...Nista, ja skocim, nakupim 6000, nemam za cast, kazem coveku - hvala mnogo, izvini sto si cekao, evo dve cokolade pride...on kaze - ne treba...ma uzmi za decu...nema decu...ok, za tebe i zenu...nije zenjen...au, brate mili, mislim se, samo idi. hocu moje vreme sa mojim ujka Mirkom...i cao, ode posle pola sata dosao i muz, a vidim tu i covek, pomaze...e reko', eto da je mogao cekati.... Sledeceg dana, pred ponedeljak, ja kazem muzu - Ne zaboravi smao da uzmes one pare iz kasete Koje pare???!!! Pa za ravnajuci... A on se lupi po celu. A sta je bilo? On je dosao, pa je video coveka, uzeo brze pare, platio. A covek je rekao - Mnogo je, gazda. Ma nije, kaze Z, misleci sta je 200 din... :):):) ali dobro, u jednom periodu mnogo mi se rodjenih razbolelo i otislo, kada mi nestanu pare ili tako iz gluposti odu, ja sve pomislim - nek ide, smatram tj nadam se da je to moj neki dug i da ce sve drugo biti tu :*
2019 01 03
A човек је вероватно мислио да је ауто наш, још БГ табле.,па да нас одере, овце су да се шишају :)
2019 01 03
@sandokanka mozete u subotu ili nedelju na obliznji buvljak, ako ne koriste peglu, bice "izlozena" ,:)
2019 01 03
Mene su opljackali kad sam imala u novcaniku preko 50 evra i nesto dinara, a inace vise od 10-20 evra do radnje ne nosim i to u slucaju da treba da razmenim za prodavnicu.. Eto, nasalih se, nisam se osramotila 😂 Neka smo zivi i zdravi.. negde izgubis, negde dobijes, to se sve vrti u krug. Sandokanka, ti si zena- zmaj, igraj lutriju kad god se setis, ubosces nekad nesto sjajno 😉
2019 01 04
Ja sam nekog "darovala" pre otprilike mesec dana, udjem u market, iskupujem, zaboravim glupost pa hajd u drugi, ostavim kesu, kisobran pa bukvalno na minut krug znam u kom rafu stoji zaboravljena sitnica, na kasu da platim nema odlozene kese?! Prvo sok, a onda smeh. Da je bila hrana ili nesto neohodno za ekzistenciju ne bi mi bilo krivo uopste, ali sve luksuz, mleko za telo, cigare...cuti kad mi ne cimnu kisobran, on vredi vise nego 5 takvih kesa 😂. Ali stvarno se ok ljudima vrlo brzo vrati izgubljeno ili ukradeno, pa makar na neki drugi nacin, tako da ja ne zalim 😉.
2019 01 04
:)
2019 01 04
1 2