Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Zdrave grickalice

Zamolila bih da napisete recepte za zdrave grickalice. Ja sam trenutno u potrazi za proverenim receptom za kurkuma plocice. Kupujem ih u zdravoj hrani i odlicne su mi, mislim da se mogu spremiti i u kucnim uslovima. Da li je neka clanica uspela? Unapred zahvalna! ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fefd67407372fe9324f2e43872614c3f.jpg)
2019 01 09
Moja sestra pravi neke štapiće sa kimom, susamom i maslinovim uljem, pitaću je zarecept :)
2019 01 10
Hvala puno! Pitajte, pa napišite 😉
2019 01 10
Ja nemam recept, ali imam preporuku za tonus plocice, kupujem u maxiju ili idei, kupujem sa kimom, mada ima i sa lanom :) Od proklijalih zrna psenice su, bez aditiva i sama u sirokom luku zaobilazim pekare. Par dana imaju rok, tvrde su, ako volite kim preporucujem, jako su ukusne. :")
2019 01 18
Ja sam pravila energetske kuglice od suvih sljiva, pecenih oraha, malo soli i komadica semenki bundeve. Preukusno bude :)
2019 01 23
Imam domaću, integralnu testeninu, pa ako vas zanima, možete da mi se javite. 😊
2019 01 25
> Marija-Maja: > Ja nemam recept, ali imam preporuku za tonus plocice, kupujem u maxiju ili idei, kupujem sa kimom, mada ima i sa lanom :) > Od proklijalih zrna psenice su, bez aditiva i sama u sirokom luku zaobilazim pekare. > Par dana imaju rok, tvrde su, ako volite kim preporucujem, jako su ukusne. :") Hvala na preporuci! Bas sam ih merkala, privukle me one semenčice na štapićima. Kupiću ih, da probam. 😉
2019 01 26
> MarinaBambina: > Ja sam pravila energetske kuglice od suvih sljiva, pecenih oraha, malo soli i komadica semenki bundeve. Preukusno bude :) Spoji "nespojivo" i možda ispadne vrh. Tako mi deluje ovaj recept 😆
2019 01 27