Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Tema ponovo šta je komercijalna prodaja

Znam da je opste prihvaceno da svako zaraduju kako zna i ume ali be uvrede, ovo je sajt nazvan moje krpice, a ne moj butik. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/a061152c06d50b79925954ed11e61cce.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b40882e7e031044286f68fe76218868e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/97983a7c06c5e1a3463dbe7c72ab0298.jpg) Bez da licno prozivam bilo koga, ovo nisu ni krpice ni moje. A tek kad nadjete pseudonim clana. Lol
2019 01 11
Slažem se sa Apple red...
2019 01 11
Trudim se da ignorisem odredjene situacije na Mk i nacin prodaje,cene itd...Medjutim ovaj vid prodaje mi smeta...Kada kupujem ovde gledam da prodjem sto povoljnije i da kupim nov promasen rodjendanski poklon ili neku polovnu dobru krpu,koju inace ne bih mogla u radnji sebi da priustim ili je prosto ne bih toliko platila..Ili da pronadjem nesto sto nemam gde da kupim ovde..Zbog ovog vida prodaje novih stvari sam odustala od sajta Kp,jer me toliko umori listanje po 10 strana novih jakni u svim brojevima i ostalih predmeta koje imam u radnji ili buvljaku novobeogradskom, za iste pare....Slazem se da se svako snalazi na svoj nacin,ali ima sasvim dovoljno prodajnih sajtova gde mogu da prodaju...A ovaj sajt bi bilo lepo da ostane drugaciji,odnosno,da ostane ono cemu je prvobitno i namenjen....
2019 01 11
Slazem se Jelena. Mici ;)
2019 01 11
Sta mislite da li je glupo da kazem clanici da njena stvar kosta samo 300 rsd manje nego u butiku a kad platim postarinu bice isto? Moze da mi kaze pa ti idi u butik. Mogu da kupim i u butiku ali hocu da prođem jeftinije. Izvinite sto ulecem u temu
2019 01 11
> MARIJANA832: > Sta mislite da li je glupo da kazem clanici da njena stvar kosta samo 300 rsd manje nego u butiku a kad platim postarinu bice isto? Moze da mi kaze pa ti idi u butik. Mogu da kupim i u butiku ali hocu da prođem jeftinije. Izvinite sto ulecem u temu I ja cesto pozelim da napisem takvu poruku.
2019 01 11
I dok skuvam rucak eto jos jedan sa slicnim nazivom i bez utisaka. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/59166183af74b3dd0b720a30726ea78a.jpg)
2019 01 11
Meni lično ne smeta takav vid prodaje, samo preskočim šta mi ne odg. Baš sam skoro kupila nove stvari sa etiketama u razne dezene i veličine od jedne devojke, platila sam manje , nego polovno kad sam kupovala, a kvalitet super. Tako da ima sjajnih prodavaca koji rade komercijalu i pošteniji su od polovine polovnih preeeskupih stvari iz ličnog ormara. Nažalost..
2019 01 11
Meni smeta princip. Za taj vid prodaje postoje sajtovi. Sto Jelena rece, ajd kupim, dobijem i ne odgovara. Postoje onlajn radnje gde se prodaju satovi i placa se porez. Ja sam tvrdoglava i staromodna. ;)
2019 01 11
A mislim da je dupli profil u pitanju.
2019 01 11
Za 300 din vise u butiku dobices racun i moci ces da reklamiras ako npr pukne
2019 01 11
Meni nisu ni cene toliko,nasmejem se uglavnom na precenjena stvari...Nego mi smeta zatrpavanje sajta....Vrlo mi je nepregledno i tesko za pretragu kada treba da se izlista 50 strana,predmeta iz butika,a ja upravo trazim nesto drugo..A ovaj sajt bar za mene daje bas ono sto trazim,polovno ili novo,dizajnerski komadi,nesto sto ne mogu u radnji da pronadjem....Na Kp sam nalazila dosta takvih stvari po super cenama,ali mi treba citava vecnost da izlistam komercijalne prodavce,da bi dosla do nekog takvog predmeta...Ne bih volela da ovaj sajt preraste u tako nesto....Jos samo kada bi clanice bile realnije po pitanju cena kada kace svoje stvari na prodaju,ovaj sajt bi bio pun pogodak!
2019 01 11
Jelena bas tako, kad sam trazila ugg 41 ukucam ono izlaze obe turske, kineske itd. Ja sad gledam sta sam sve pokupovala ovde lepog i toliko sam zadovoljna a opet manje nego sto sam davala do sad. A i mene nerviraju profi prodavci, sa uvezenom robom volela bih da prodajemo samo mi kucne stvari
2019 01 11
Marijana, pa sta ima veze, reci joj. Bolje ti je kupiti u radnji kad je razlika 30o dinara.
2019 01 11
Ponudila sam joj cenu pa cekam. A jedna druga prodaje za 8.000 a u radnji je 4500???? Pitacu i nju a ako ne kupujem u radnji i to je to.
2019 01 11
1 2 3 4 5 ... 7 Sledeći