Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Da imate carobni stapic kako bi MK uredile?

1. Чишћење сајта од вишка ствари и информација (отварати теме под јаснијим насловом тако да одмах знамо о чему је реч и само практична питања и о унапређењу да пишемо ) 2. Заокружене цене 100 500 1000 Наравно желим да исто и сама уведем :)
2019 01 13
Ja bih pobrisala sve teme unazad,osim u poslednjih mesec dana jer je forum PRENATRPAN TEMAMA,obnovila bih forum,uvela pravilo da se sve stare teme brisu automatski nakon mesec dana,pobrisala sve nepostojece profile i predmete,ne bih dozvolila da se postavlja bilo sta osim odece obuce i aksesoara jer je sajt za prodaju odece. Da ja imam carobni stapic......I naravno jos puno toga.... 8-)
2019 01 13
> Zlatana: > Ja bih pobrisala sve teme unazad,osim u poslednjih mesec dana jer je forum PRENATRPAN TEMAMA,obnovila bih forum,uvela pravilo da se sve stare teme brisu automatski nakon mesec dana,pobrisala sve nepostojece profile i predmete,ne bih dozvolila da se postavlja bilo sta osim odece obuce i aksesoara jer je sajt za prodaju odece. Da ja imam carobni stapic......I naravno jos puno toga.... 8-) Ja nekad imam obicaj da sednem i da prelistam sve teme iz nekog dela koji me interesuje,na primer Trazim,i listam listam i tek onda vidim da je neka godina od odavno... ali slazem se da treba brisati neke stvari.. mene isto iritira kad neko ne napise jasno sta trazi u naslovu nego da klikcem da bi videla..
2019 01 13
Ja bih ustvari najvise volela za pocetak da mi stizu obavestenja za novo pisanije u temama gde sam se oglasavala.. to me najvise nervira sto nema...
2019 01 13
Bas zanimljiva tema.Ja bih samo da nema vise bagovanja na sajtu i da se bolje organizuje forum
2019 01 13
> Lila9292: > Ja bih ustvari najvise volela za pocetak da mi stizu obavestenja za novo pisanije u temama gde sam se oglasavala.. to me najvise nervira sto nema... E da... Isto ,:)
2019 01 13
1. Obaveštenje o promeni cene stvari iz liste omiljenih 2. Obaveštenje o novim predmetima praćene članice 3. Da nema više lažnih tragova 😎
2019 01 13
Толико малих захтева :0 Е па, желим Вам у Новој Години да се испуне све те мале жељице ;) Колико могу и сама ћу радити на томе да овај сајт буде бољи! :) И позивам и друге да поштују цео сајт и чланове као своје најближе. :)
2019 01 14
Dosta je i do nas clanica,da su korektne cene,kao i tagovi opisi predmeta,dobre Jasne slike,sajt bih već bio mnogo bolje mesto. Promenila biiiih to sve sto sam nabrojala gore,kao i da imamo neki chat na krpicama poput fejsa a ne ove razgovore,da se napravi eventualno aplikaaaacija čak da nam stize obaveštenje kad imamo poruku ili tako nešto,ovako nekad zaboravim da moje krpice uopste postoje i dugo ne udjem xD Onda da možemo dodati više slika za predmet ,ne samo 5,nego 10 kao na kupujem prodajem,mislim da je 5 malo,smatram da stvar treba da se slika iz dostva uglova kao i izbliza detaljnije još ako ima ostecenja,i to islikati pa malo je 5.☺️ Ali mislim da bi najkorisnije od svega ovoga i milion predloga bilo da se zaštite članice i da se sprece prevare sto je nažalost gotovo ne moguće. :/ Ne postoji način.
2019 01 18
Размишљам колико тога има још, јавиле су ми се неке још жеље. 1. Код тестер парфема бих волела да се расчлани шта је оригинал а шта копија (мада нисам наилазила на тестере копије) 2. Мазалице свих врста које су престале да се производе и чији се рок не пампти да се и продају као украси јер они то јесу. Имам и ја сентименталну везу са шминком из 90’ и са почетка овог века, али је чувам и не користим. 3. Волела бих да се зна колико мм има у парфемима и да су све цене (парфема /тоалетних вода/ мистова у зависности од тог назива ) исте. Копије бих забранила блокирањем (осим economic parfema јер су попут правих и сви видимо да је то копија и то верна ако неко не може да приушти праву). 4. Слажем се да морамо сви побољшати фотографије па замислите да постоји човек који фотографише ствари једном месечно код свакога са профи апаратом. Припремимо одећу испегламо а он дође стави на неке врхунске лутке и пошаље да поставимо. Уствари могао би да постоји магацин са одећом коју други фоткају а на профилима да стоје фотке... тако да знамо коме је припадала одећа и да пишемо особи утиске. Неко би узео проценат а ми не бисмо били обавезни да идемо свако понаособ у пошту због једног пакета или држао одећу у кући у којој она заузима простора.. МК може бити установа која је задужена за чување, фотографисање и транспорт робе. Онда бисмо више имали времена за МК брже бисмо сарађивали, искренији би били описи и све то само за одређен прценат који би некоме добро дошао. Поруке стижу њима а већина новца иде нама. ...добијемо утисак и дајемо их <3
2019 01 18