Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Gfk panel - pitanje

> s.djo.djo: > Kako se skupljaju poeni? ☺️ Tako sto skeniras barkodove i slikas racune.
2019 02 08
Pa jeste, skupi se brzo kad ne obracas paznju na to 😀 ja gledam sta sledece da narucim u decembru sam uzela fen i toster i sad imam 1800 pa ne znam sta bih 🙂 ako neko nesto poruci i stigne mu moze da okaci sliku da vidimo koja je marka i to 🙂
2019 02 10
Ja skupljam za vaucer i malo mi se oduzilo vreme. Ali kad ne gledam zaista bude dosta poena. Nisam gledala oko nedelju dana i vidim oko 250 poena vise.
2019 02 15
> Blizanče: > Ja skupljam za vaucer i malo mi se oduzilo vreme. Ali kad ne gledam zaista bude dosta poena. Nisam gledala oko nedelju dana i vidim oko 250 poena vise. Tako sam i ja danas slucajno usla i toliko vise sam imala 😀 a kad proveravas cesto nikako da skupis 😂
2019 02 16
Super izgleda poklon. :)
2019 04 10
Prošlog meseca stigao mikser Vox od GFK-a. :) :) Sada sakupljam poene za, verovatno, fen ili peglu. :) :)
2019 05 06
Ja sam uzela vaucer za knjige , nekako mi to bilo najsigurnije i nisam se pokajala. Fino sam obogatila kucnu biblioteku pa sad skupljam za novi vaucer :)
2019 05 16
> morena92: > Ja sam uzela vaucer za knjige , nekako mi to bilo najsigurnije i nisam se pokajala. Fino sam obogatila kucnu biblioteku pa sad skupljam za novi vaucer :) To je uvek dobra stvar, obozavam vaucere 😊 dobrih knjiga nikad dosta, a sto kazes provereno je, tu nema sta da ne valja 😀 skupljacu i ja za vaucer, ima par knjiga koje zelim vec duze vreme da kupim.
2019 05 16
> morena92: > Ja sam uzela vaucer za knjige , nekako mi to bilo najsigurnije i nisam se pokajala. Fino sam obogatila kucnu biblioteku pa sad skupljam za novi vaucer :) Mislila sam da niko osim mene ne skuplja za vaucere. Drago mi je da si zadovoljna vaucerom.
2019 05 16
Dobila sam Vulkan vaučer :D
2019 08 13
Jel vam stigao mejl da od sad dodeljuju po 60 bodova nedeljno ? I trebalo bi od 14og da krene novi katalog , nadam se da nece povecavati broj potrebnih bodova , samo da jos ubace nove nagrade . Meni su i dalje favoriti vauceri :)
2020 01 12
Da li neko može da mi objasni kako ovo funkcioniše, hvala unapred :)
2020 01 17
> Patakipatka: > Da li neko može da mi objasni kako ovo funkcioniše, hvala unapred :) Evo lepotica5 je objasnila, pa ću samo da kopiram...Skine se aplikacija gfk sa google play prodavnice, mozes se uclaniti preko nekoga od nas jer tako i mi dobijemo neke poene. Prilikom kupovine u trgovinama npr Maxi, Idea,Lidl,Univerexport ili neke manje lokalne radnje sacuvas racun, skeniras bar kod sa proizvoda preko te aplikacije uneses iznos kupovine i ostalo i slikas racun i kliknes da posaljes njima. Takodje dobijas poene kad ukljucis novo domacinstvo (posaljes na primer drugarici na mejl link gfk panel stranice ona udje odradi anketu i prikljuci se) a ti moras gfk-u na mejl poslati ime adresu email i broj telefona te drugarice i da im naglasis da su se uclanile preko tebe kako bi dobila poene. Poeni se brzo skupljaju pogotovo ako imas zainteresovane koji bi se uclanili preko tebe. Imas na stranici gfk panel u odeljku bonus sistem njihov katalog sa nagradama ispod kojih pise koji broj poena ti je potreban za odredjenu nagradu. Kada skupis poene posaljes im mejl sta zelis i to ti je to 😃 stize ti poklon o njihovom trosku sto se postarine tice. Nista sto oduzima puno vremena a mozes opremiti kucu sa stvarcicama koje su ti potrebne 😃
2020 01 23
Da li uzvrate neki email kad narucis nesto ili ne? Pisala sam im krajem decembra, a jos uvek mi nista nije stiglo
2020 01 25
Jel to ova aplikacija ? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8822106c59be3390d89b12b5faed39ee.jpg)
2020 01 25