Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Slobodno vreme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Toskana, vaša iskustva?

Drage dame, da li je neka od vas posetila ovu regiju i kakva su vam iskustva? Naime, razmišljam o odlasku na stručnu ekskurziju koja uključuje posete Firenci, Pizi, Sijeni, Bolonji...Toskana me je oduvek privlačila, ali se nećkam, jer sam razmišljala i o nekim drugim putovanjima (prvomajskom, kao i o letovanju) ove godine. Značilo bi mi da cujem poneko iskustvo. :")
2019 01 19
Mmmmmm Toskanaaaa..... rado bih otisla.... :")
2019 01 19
Zlatana, ja bih svuda, samo ne znam ko ce to sve da isfinansira, pa moram da se odlucim za jedno. :')
2019 01 19
Ma...lepo je tamo,ja to znam iz serije Strasti Toskane x-)...ta serija je nesto predivno i najlepse sto sam ikada gledala. x-)
2019 01 19
Bila sam u Toskani prosle godine. Posto je Italija drzava znacajnih kulturno-istorijskih spomenika i predivnih pejzaza, ova regija, pa I pomenuta mesta su vredna posete. Moram priznati da me Sijena potpuno ocarala! :-) Nisam ocekivala takvu unikatnost. U Firenci pored svega istaknutog preporucujem odlazak peske na vidikovac - divno! :-) Posle fotkanja I ogromne guzve, prosetati oko Pize I zaci u to maleno mesto do mosta. Bolonja nije ostavila neki jak utisak na mene, ali smatram da svasta treba videti I obici. Ako nocite u Montekatiniju, znaj da to uopste nije neko zabaceno selo, to je banja u kojoj se ima gde prosetati I nesto videti. Da sumiram - preporuka! :-)
2019 01 22
Bila sam u Toskani prosle godine. Posto je Italija drzava znacajnih kulturno-istorijskih spomenika i predivnih pejzaza, ova regija, pa I pomenuta mesta su vredna posete. Moram priznati da me Sijena potpuno ocarala! :-) Nisam ocekivala takvu unikatnost. U Firenci pored svega istaknutog preporucujem odlazak peske na vidikovac - divno! :-) Posle fotkanja I ogromne guzve, prosetati oko Pize I zaci u to maleno mesto do mosta. Bolonja nije ostavila neki jak utisak na mene, ali smatram da svasta treba videti I obici. Ako nocite u Montekatiniju, znaj da to uopste nije neko zabaceno selo, to je banja u kojoj se ima gde prosetati I nesto videti. Da sumiram - preporuka! :-)
2019 01 22
Hvala ti puno na komentaru, znaci mi. Nocenje jeste u Montekatiniju, sto mislim da je super, jer ni jedna od destinacija koja se posecuje nije daleko odatle. Sada mi se jos vise ide! ,:)
2019 01 22
Ako se odlucis, zelim ti srecan put I uzivanciju! :") Ne znam kada planiras, ja sam isla u februaru, a tada je Italija kisovita. Nama se vreme dosta smenjivalo..
2019 01 23
Hvala puno, javicu da li sam isla, kao i utiske ako odem. Ekskurzija je krajem marta, nadam se da ce tada biti lepo vreme, ipak je pocetak proleca (moje omiljeno godisnje doba). :")
2019 01 23
Vazi! :") Pocetkom aprila sam isla u Veneciju, Veronu, Padovu I u tom delu je tada bilo divno vreme, verujem da je slicno I krajem marta..
2019 01 23