Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jos jedna igrica... Ko zeli???

Zove se NASTAVI PRICU. Prvi igrač izmisli i kaže jednu rečenicu. Sledeći igrač ponovi prethodnu rečenicu i doda, tj. na tu prethodnu nadoveže svoju rečenicu. Sledeći (ili ako su samo dva igrača onaj prvi) ponovi obe rečenice i doda treću. Slicno onome kod Ivana Ivanovica i muskarcima!!!! Pocnite :')
2019 01 20
Divna ideja, evo da počnem ja😄 Beše jednom davno, mala zajednica po imenu Moje Krpice...
2019 01 20
Beše jednom davno, mala zajednica po imenu “Moje krpice”....Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da “svetu” predstave svoje garderobere.😉
2019 01 20
Beše jednom davno mala zajednica po imenu Moje krpice. Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da "svetu" predstave svoje garderobere. Predpostavljate, bilo je tu i žena koje su se takođe priključile toj zajednici, iako njihovi muževi nisu baš bili preterano srećni zbog toga....... :D :D
2019 01 20
Beše jednom davno mala zajednica po imenu “Moje krpice”. Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da “svetu” predstave svoje garderobere. Pretpostavljate, bilo je tu i žena koje su se takodje priključile toj zajednici, iako njihovi muževi nisu baš bili preterano srećni zbog toga. I tako su žene noću, kad uspavaju decu i muževe, sa žaljenjem ☹️ vadile stvari koje su im posle trudnoće postale male, 😉 marljivo ih premeravale, fotografisale i postavljale na svoj profil.
2019 01 20
Beše jednom davno mala zajednica po imenu “Moje krpice”. Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da “svetu” predstave svoje garderobere. Pretpostavljate, bilo je tu i žena koje su se takodje priključile toj zajednici, iako njihovi muževi nisu baš bili preterano srećni zbog toga. I tako su žene noću, kad uspavaju decu i muževe, sa žaljenjem ☹️ vadile stvari koje su im posle trudnoće postale male, 😉 marljivo ih premeravale, fotografisale i postavljale na svoj profil. Međutim, desilo se to da je jednoj ženi, zvanoj Milica, nestala struja i konekcija u hladnoj zimskoj noći.
2019 01 20
Beše jednom davno mala zajednica po imenu “Moje krpice”. Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da “svetu” predstave svoje garderobere. Pretpostavljate, bilo je tu i žena koje su se takodje priključile toj zajednici, iako njihovi muževi nisu bili preterano srećni zbog toga. I tako su žene noću, kad uspavaju decu i muževe, sa žaljenjem ☹️ vadile svoje stvari koje su im posle trudnoće postale male, 😉 marljivo ih premeravale, fotografisale i postavljale na svoj profil. Međutim, desilo se to da je jednoj ženi, zvanoj Milica, nestala struja i konekcija u hladnoj zimskoj noći. I to baš u trenutku kada se spremala da odgovori na pet poruka članica koje su kliknule na “ŽELIM” i dve poruke u vezi sa zimskim čizmama 👢sa Miličinog profila!😱
2019 01 20
Beše jednom davno mala zajednica po imenu “Moje krpice”. Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da “svetu” predstave svoje garderobere. Pretpostavljate, bilo je tu i žena koje su se takodje priključile toj zajednici, iako njihovi muževi nisu bili preterano srećni zbog toga. I tako su žene noću, kad uspavaju decu i muževe, sa žaljenjem ☹️ vadile svoje stvari koje su im posle trudnoće postale male, 😉 marljivo ih premeravale, fotografisale i postavljale na svoj profil. Međutim, desilo se to da je jednoj ženi, zvanoj Milica, nestala struja i konekcija u hladnoj zimskoj noći. I to baš u trenutku kada se spremala da odgovori na pet poruka članica koje su kliknule na “ŽELIM” i dve poruke u vezi sa zimskim čizmama 👢sa Miličinog profila!😱 Avaj, kršila je Milica ruke!
2019 01 20
Beše jednom davno mala zajednica po imenu “Moje krpice”. Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da “svetu” predstave svoje garderobere. Pretpostavljate, bilo je tu i žena koje su se takodje priključile toj zajednici, iako njihovi muževi nisu bili preterano srećni zbog toga. I tako su žene noću, kad uspavaju decu i muževe, sa žaljenjem ☹️ vadile svoje stvari koje su im posle trudnoće postale male, 😉 marljivo ih premeravale, fotografisale i postavljale na svoj profil. Međutim, desilo se da je jednoj ženi, zvanoj Milica, nestala struja i konekcija u hladnoj zimskoj noći. I to baš u trenutku kada se spremala da odgovori na pet poruka članica koje su kliknule na “ŽELIM” i dve poruke u vezi sa zimskim čizmama 👢 sa Miličinog profila!😱 Avaj, kršila je Milica ruke! Bila je svesna da će već narednog jutra na forumu osvanuti nova tema o nesavesnim članicama, koje ne odgovaraju na poruke i ne žele da prodaju predmete koje imaju u svojoj ponudi i da će se sve te poruke odnositi upravo na nju!😰
2019 01 21
Beše jednom davno mala zajednica po imenu “Moje krpice”. Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da “svetu” predstave svoje garderobere. Pretpostavljate, bilo je tu i žena koje su se takodje priključile toj zajednici, iako njihovi muževi nisu bili preterano srećni zbog toga. I tako su žene noću, kad uspavaju decu i muževe, sa žaljenjem ☹️ vadile svoje stvari koje su im posle trudnoće postale male, 😉 marljivo ih premeravale, fotografisale i postavljale na svoj profil. Međutim, desilo se da je jednoj ženi, zvanoj Milica, nestala struja i konekcija u hladnoj zimskoj noći. I to baš u trenutku kada se spremala da odgovori na pet poruka članica koje su kliknule na “ŽELIM” i dve poruke u vezi sa zimskim čizmama 👢 sa Miličinog profila!😱 Avaj, kršila je Milica ruke! Bila je svesna da će već narednog jutra na forumu osvanuti nova tema o nesavesnim članicama, koje ne odgovaraju na poruke i ne žele da prodaju predmete koje imaju u svojoj ponudi i da će se sve te poruke odnositi upravo na nju!😰 Dodje novi dan a sa njim i struja, Milica pohita na Forum, kad tamo ona nije glavna tema vec Bankar21 koji trazi nosene gace. :D
2019 01 21
Beše jednom davno mala zajednica po imenu “Moje krpice”. Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da “svetu” predstave svoje garderobere. Pretpostavljate, bilo je tu i žena koje su se takodje priključile toj zajednici, iako njihovi muževi nisu bili preterano srećni zbog toga. I tako su žene noću, kad uspavaju decu i muževe, sa žaljenjem ☹️ vadile svoje stvari koje su im posle trudnoće postale male,😉 marljivo ih premeravale, fotografisale i postavljale na svoj profil. Međutim, desilo se da je jednoj ženi, zvanoj Milica, nestala struja i konekcija u hladnoj zimskoj noći. I to baš u trenutku kada se spremala da odgovori na pet poruka članica koje su kliknule na “ŽELIM” i dve poruke u vezi sa zimskim čizmama 👢 sa Miličinog profila.😱 Avaj, kršila je Milica ruke! Bila je svesna da će već narednog jutra na forumu osvanuti nova tema o nesavesnim članicama koje ne odgovaraju na poruke i ne žele da prodaju predmete koje imaju u svojoj ponudi i da će se sve te poruke odnositi upravo na nju! 😰 Dodje novi dan, a sa njim i struja, Milica pohita na Forum, kad tamo ona nije glavna tema, već Bankar21 koji traži nošene gaće. 😄 Odahnula je Milica, a “Bankarov slučaj” ju je podsetio da joj je nedavno jedna članica tražila iznošene farmerke, a kada joj je ona ponudila par svojih starih, koje je još kao devojka nosila, članica joj se zahvalila i odgovorila da “nisu dovoljno iznošene”.
2019 01 21
Beše jednom davno mala zajednica po imenu “Moje krpice”. Mnoge devojke su sa oduševljenjem prihvatile ideju da “svetu” predstave svoje garderobere. Pretpostavljate, bilo je tu i žena koje su se takodje priključile toj zajednici, iako njihovi muževi nisu bili preterano srećni zbog toga. I tako su žene noću, kad uspavaju decu i muževe, sa žaljenjem ☹️ vadile svoje stvari koje su im posle trudnoće postale male, 😉 marljivo ih premeravale, fotografisale i postavljale na svoj profil. Međutim, desilo se da je jednoj ženi, zvanoj Milica, nestala struja i konekcija u hladnoj zimskoj noći. I to baš u trenutku kada se spremala da odgovori na pet poruka članica koje su kliknule na “ŽELIM” i dve poruke u vezi sa zimskim čizmama 👢 sa Miličinog profila!😱 Avaj, kršila je Milica ruke! Bila je svesna da će već narednog jutra na forumu osvanuti nova tema o nesavesnim članicama, koje ne odgovaraju na poruke i ne žele da prodaju predmete koje imaju u svojoj ponudi i da će se sve te poruke odnositi upravo na nju!😰 Dodje novi dan a sa njim i struja, Milica pohita na Forum, kad tamo ona nije glavna tema vec Bankar21 koji trazi nosene gace. 😀 Dok su Bankaru blokirali profile, a on iznova otvarao nove, stade se Milica čudu čuditi: "Zar počeše nošene gaće k'o alva da se prodaju?". Pomisli Milica, uh, mogla bih da pristavim ručak dok čekam rasplet situacije.
2019 01 21
***Izvinjavam se.*** Zadnja je komentarisala Emilyy, ja sam nakon nje izbacila komentar pa sam ga onda obrisala ali Srebrna se već nastavila na moj komentar... Sada, ispisaću zadnje delove priče, pa na ovaj tekst dalje nastavite sa pisanjem...
2019 01 21
....Odahnula je Milica, a "Bankarov slučaj" ju je podsetio da joj je nedavno jedna članica tražila iznošene farmerke, a kada joj je ona ponudila par svojih starih, koje je još kao devojka nosila, članica joj se zahvalila i odgovorila da "nisu dovoljno iznošene". Dok su Bankaru blokirali profile, a on iznova otvarao nove, stade se Milica čudu čuditi: "Zar počeše nošene gaće k'o alva da se prodaju?". Pomisli Milica, uh, mogla bih da pristavim ručak dok čekam rasplet situacije. Kako raspleta nije bilo, i kako su se Bankarovi novi profili samo nizali a on postao samim tim nezanimljiv, seti se Milica da treba na poruke da odgovori od prethodne noći kada joj je bila nestala struja i konekcija za net.
2019 01 21
Ahahaah devojke,super ste smislile!!! x-) Malo zezanja na sajtu nije na odmet!!
2019 01 21
1 2 3 4 5 ... 9 Sledeći