Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Kafa? Da li je pijete?

Obooooooooožavam kafu!!!! Pijem espreso, kapućino, nes, moku, double duch....tj.sve osim turske koju ne mogu da podnesem. Ujutru ne znam šta bih bez kafe. Pobila bih sve verovatno hahahahha
2019 01 26
Obooooooooožavam kafu!!!! Pijem espreso, kapućino, nes, moku, double duch....tj.sve osim turske koju ne mogu da podnesem. Ujutru ne znam šta bih bez kafe. Pobila bih sve verovatno hahahahha
2019 01 26
Ja kad ustanem, moram prvo kafu da popijem, pa tek onda moze neko nesto da me pita. Muz skapirao, pa lepo sa mnom, dok ne zavrsim kafu i tri cigare 😂
2019 01 26
Ja sam pre kafu pila cim ustanem, na prazan zeludac, ali sam to promenila. Milila sam da necu moci, I da moj jutarnji odlazak u WC iskljucivo zavisi od kafe. Ali nije tako. Sada dan pocinjem casom vode/limunade, dorucak, pa onda kafa. Savrseno legne jedna crna brazilska. Sve je stvar navike. Najvaznije mi je sto kafu mogu piti i sama, drustvo nije neophodno 😀
2019 01 26
Sta je sve otrov pa idalje jedemo i pijemo stetnija je koka kola,pasteta i virsle od kafe al ajd 😜ja obozavam kafu ali naravno mogu i bez nje. Sve moze samo umereno ne treba ispijati 100 kafa na dan ali jedna dve ne mogu da skode. Sve je do glave. Na sve se covek navikne . Nista nije nemoguce izbaciti samo je potrebna volja.
2019 01 27
Sta je sve otrov pa idalje jedemo i pijemo stetnija je koka kola,pasteta i virsle od kafe al ajd 😜ja obozavam kafu ali naravno mogu i bez nje. Sve moze samo umereno ne treba ispijati 100 kafa na dan ali jedna dve ne mogu da skode. Sve je do glave. Na sve se covek navikne . Nista nije nemoguce izbaciti samo je potrebna volja.
2019 01 27
> TanjicaVrednica: > Ja sam pre kafu pila cim ustanem, na prazan zeludac, ali sam to promenila. Milila sam da necu moci, I da moj jutarnji odlazak u WC iskljucivo zavisi od kafe. Ali nije tako. Sada dan pocinjem casom vode/limunade, dorucak, pa onda kafa. Savrseno legne jedna crna brazilska. Sve je stvar navike. Najvaznije mi je sto kafu mogu piti i sama, drustvo nije neophodno 😀 Isto💕 Moram uzeti bar neki zalogaj ,pa tek onda kafu,ujutru crna turska slatka,velika solja,a popodne oko 5,6 moze malo crne ili nes. Navukla sam se na Irish coffe sa aparata kad cekam decu na vaterpolu,pa je i to dodatno p5 puta nedeljno,ali onda ne pijem tu popodne u 5. Ne treba mi drustvo kad pijem kafu uopste,sta vise to je moje vreme za kuliranje,i po mogucnosti da bude skroz hladna.
2019 01 28
Hladna kafa dolazi u paketu sa decom ahahahaha. Posle skoro 2 godine, navikla sam i na tursku hladnu
2019 01 28
> Debela_devojka: > Hladna kafa dolazi u paketu sa decom ahahahaha. Posle skoro 2 godine, navikla sam i na tursku hladnu Hahaha,ne pamtim otkad je tako(stariji sin mi ima 10god),ali je verovatno to razlog🙄
2019 01 28
Obozavam kafu (samo tursku) mada sam u poslednje vreme primetila da sam posle nesto vise kofeina u organizmu anksiozna. :|
2019 01 28
Ih, ovde na krpicama sve italijanke :")
2019 01 28
> jacaikaja: > Ja kad ustanem, moram prvo kafu da popijem, pa tek onda moze neko nesto da me pita. Muz skapirao, pa lepo sa mnom, dok ne zavrsim kafu i tri cigare 😂 Isti slučaj, u potpunosti 😂. Samo da me niko ne dira dok ne završim ritual. Pored te jutarnje turske, popijem i dve mućene nes (pre i posle podne). Ranije sam pila tone turske ali, već 10-ak godina, samo tu jutarnju.
2019 01 29
Ja mislim da bih se lakse odrekla sve moguce hrane i vode nego nes kafe. 😂 Mada savetujem ko voli nes kafu da kupi Jacobs cronat gold da proba,ima mi cak lepsu aromu. 😊
2019 02 05
> Jecko95: > Ja mislim da bih se lakse odrekla sve moguce hrane i vode nego nes kafe. 😂 Mada savetujem ko voli nes kafu da kupi Jacobs cronat gold da proba,ima mi cak lepsu aromu. 😊 Jao ne znam.Meni se tako namestilo da trosim 3 ili 4 teglu Jacobsa cronat gold,meni je nes ipak nes i to iskljucivo iz konzerve.😊😊😊😊😊
2019 02 05
> starwars: > > Jecko95: > > Ja mislim da bih se lakse odrekla sve moguce hrane i vode nego nes kafe. 😂 Mada savetujem ko voli nes kafu da kupi Jacobs cronat gold da proba,ima mi cak lepsu aromu. 😊 > Jao ne znam.Meni se tako namestilo da trosim 3 ili 4 teglu Jacobsa cronat gold,meni je nes ipak nes i to iskljucivo iz konzerve.😊😊😊😊😊 I ja sam se ranije kunula u nes,sad sam je izdala sa Jacobsom hahaha.
2019 02 05