Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Sta uraditi?

Toliko sam besna da prosto ne znam kako da se ponasam.Naime, moj sin ide u peti razred i nastavnica srpskog mu je zaključila 3.Svima je dala sansu da poprave ocenu samo njemu ne jer kako mu je rekla "zasto da se javis kad samo lupas'. Sta ja kao majka sad da uradim, inace sam jako temperamentna i na ovakve stvari reagujem burno. Ne mogu da verujem da mu je tako nesto rekla s obzirom da je pedagog a postoje i drugačije reci da se nekom nesto stavi do znanja pogotovo detetu. ☹️
2019 01 29
Imam malo dete, nemam bas iskustva. Ne verujem da bi dete izmislilo bas sve to. Izbrojte do 10, ma do 100 i otidjite, vidite kad su otvorena vrata ili sta vec. Nista Vas ne kosta da popricate sa zenom, da vidite postoji li neki problem, ali tek kad se smirite. Sta znam, ja bih otisla da vidim sta to moje dete "lupa".
2019 01 30
Hvala puno draga🙂
2019 01 30
<3
2019 01 30
Ili posaljite tatu ;) Polako,obavezno otici i raspitati se na koji nacin da popravi I sta je problem. Svakako je mogla kao nastavnik srpskog,naci adekvatniji glagol :(
2019 01 31
Naravno da treba da odete do škole i porazgovarate sa nastavnicom. Nadam se da su vremena kada su se roditelji plašili odlaska u školu i razgovora sa predmetnim profesorima zbog moguće “odmazde” prema detetu odavno iza nas.😩
2019 02 01
Neeeee, nisu prosli, nazalost, prvo sto roditelji razmisljaju jeste da ce taj isti profesor da mu predaje jos 3,5 godine. Nemam jos decu tog uzrasta i ne znam kako bih reagovala bas, ali znam za slucaj da ne zele da se zameraju iz tog razloga da ih uciteljica, nastavnik, profesor ne uzme na za zub, kako se vec kaze. :s :o :o :o :o
2019 02 02