Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

PREVARENA SAM! pomoc

Takav bezobrazluk i takve clanice mogu da podrzavaju samo iste ili slicne osobe.. Njena je greska, zato sam rekla da plati postarinu za duks koji cu joj poslati nazad. Kada sam porucila duks nisam ocekivala prljav i pocepan, ja treba da placam postarinu prevarantu? Sramno razmisljanje..
2019 02 01
Ovde se ne radi samo o tome da je duks prljav (sto je vec samo po sebi sramno), ovde se radi o duksu koji je u ocajnom stanju, kada se uporedi sa slikom na profilu, pri tome nije navedeno da je ostecen. Cista prevara..jos se nasla pametna da prica o odnosu cene polovne i nove stvari, a ako cemo realno, duks ne vredi u takvom stanju nista, eventualno da se odnese na reciklazu u H&M i dobije kupon za 15% popusta, drugu svrhu ne vidim.
2019 02 01
Ako je nesto pohabano, iscepano i smrdljivo valjda ne bi trebalo ni da bude na sajtu, nego u kontejneru, tako da o ceni mislim da ne treba ni diskutovati...
2019 02 01
Zlatana sada sam usla u link i procitala opis "prljave ali tako se i nose", ne znam da li da se smejem ili da placem 😁
2019 02 01
> TinaKris: > Zlatana sada sam usla u link i procitala opis "prljave ali tako se i nose", ne znam da li da se smejem ili da placem 😁 Meni se povraca
2019 02 01
> Sensi13: > Clanice, polako! Prvi put komentarisem, ali sam DOBRO PROCITALA PREPISKU. BIDERMAJER KO JE TEBE PREVARIO I KAKO MOZES DA SE USUDIS DA TO I KAZES? Devojku si izmaltetirala samo tako, jos sto je najgore ti kazes "Dogovorile ste se da joj vratim" ustvari i za to si joj kazala "Vraticu, POSTARINU MORAS DA PLATIS?" ma je li Boga ti, ti ces da joj kazes STA MORA? Devojka je pogresila szo ti je prljavo poslala i htela da ti se izvini i posalje senku. Al ne, tvoja guzica hoce i jare i pare plus je na sva usta blatis. Stidi se. Uz to što očigledno niste pročitali temu od početka, pa sve preko utisaka koje dotična članica ima i na osnovu kojih se jasno može prosuditi kakva je osoba u pitanju, plus opis samog profila...nemate zaista apsolutno nikakvo pravo da se na ovakav način obraćate članici koja je pošteno platila, a dobila nešto što je bukvalno ni za po kući. Uzgred, bolje sredite Vaš profil malo jer imate doostaa nedozvoljenih predmeta na njemu. Srdačan pozdrav!
2019 02 01
> TinaKris: > Sensi da je clanica htela senku kupila bi senku, ona je htela duks koji odgovara opisu. Sta nije u redu sa Vasim razmisljanjem? 👍👍👍
2019 02 01
Dijana je otvorila temu takođe?
2019 02 02
> MARIJANA832: > Dijana je otvorila temu takođe? Veselo...😉
2019 02 02
Upravo sam videla, hvala Bogu pa su na ovom sajtu uglavnom postene clanice.. njoj je najbolje da otvori sajt "kako podvaliti nekome pocepanu i prljavu stvar"
2019 02 02
Zahuktava se...🍿 Nestade ona druga tema.🧹
2019 02 02
Jel to izbrisala temu? Hmm, verovatno je mislila da ce naici na clanice poput nje koje ce je podrzavati.. Hvala Vam❤️
2019 02 02
Obrisala je temu. I, toliko o njenoj "realnosti"....
2019 02 02
> emilyy: > Zahuktava se...🍿 > Nestade ona druga tema.🧹 Nestade sad će četvrti Sv. rat... 😎
2019 02 02
> MiciZara: > > MARIJANA832: > > Dijana je otvorila temu takođe? > Veselo...😉 Rečnik joj je...uffff!!! 😠😠😠
2019 02 02
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 9