Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Grcka 2019

Ove godine smo moj suprug i ja isplanirali da na slepo odemo u Grcku. Van agencije. Preko nekih sajtova sam kontaktirala par Grka i dobila fine ponude,stvarno jeftinije nego preko agencije,medjutim sve su studiji u pitanju,a ja bih da ima sobu odvojeno ,zbog dece. Kakva su vasa iskustva?
2019 02 03
Prosle godine sam jurila bas apartman na Sitoniji, kraj avgusta, bez agencije, uglavnom sam nailazila na 90e/dan, sto mi je zaista previse samo za smestaj! Ove godine sam isto poslala par mailova, i sacekale su me iste cene, apsolutno sam u soku 🙄 Studio moze da se nadje i za 45-50e vrlo cesto. Meni je konkretno neophodna blizina plaze (jer se vuce sve od bazena i suncobrana, pa nadalje) i da ima dvoriste koje je u hladu, zbog malog deteta. Jos nisam nasla nesto sto mi odgovara po ceni, a zaista nemam neke druge prohteve.. Stars po kojoj si to ceni nasla, ako ti nije problem da napises, i gde? Mozda i odustanemo od Grcke ove godine, stvarno su preterali sa cenama.
2019 02 03
Ja generalno po preporuci koleginice gledam Nei pori ili Tasos. Ima sajt Grcka.info koja ti bez provizije nidi kontakt sa Grcima, ja sam jul nasla 40-55e,ali studio,apartman ne... A preko agencije po osobi 220-260e taj termin isto studio,jos ja placam i za decu,imaju vise od 7 god
2019 02 03
Poslacu ti nesto u pp sto je meni bilo zanimljivo ,al nesto mm se ne svidja,bas na plazi,hladovito dvoriste,bar,sadrzaji...
2019 02 03
Šta se Tasosa tiče, letovali smo tamo jula 2010 i išli na slepo, bez agencije. Smeštaj smo našli veoma brzo, bukvalno u treću vilu kad smo ušli, dopalo nam se i platili smo gazdarici 10 dana a posle produžili i ostali 15. Smeštaj je bio 30 evra dnevno sa klimom, dok su agencije za to tada uzimale 55 evra. Studio je bio pošto tada nismo imali decu. Vila je u Limenariji, na samoj plaži, uz more. Prelepo nam je bilo, s tim da šta se Tasosa tiče, preporuka je da se ide kolima da bi se ostrvo obišlo kako treba, ima baš puno toga za videti, ne samo zaista fantastičnih plaža nego i arheoloških lokaliteta i planinskih visova.
2019 02 03
Moji roditelji su vec par puta samo seli u auto i isli. Nikad nije bilo problema sa smestajem, oni odu i u po 3-4 grada. Jedino sto je jednostavnije njima jer ne vode decu, pa sobe nisu vazne :) @srebrna ja sam bas tamo bila 2006, samo se secam divnog mirisa bora i nekog meda, davno je bilo :D
2019 02 03
> srebrna: > Šta se Tasosa tiče, letovali smo tamo jula 2010 i išli na slepo, bez agencije. > Smeštaj smo našli veoma brzo, bukvalno u treću vilu kad smo ušli, dopalo nam se i platili smo gazdarici 10 dana a posle produžili i ostali 15. Smeštaj je bio 30 evra dnevno sa klimom, dok su agencije za to tada uzimale 55 evra. Studio je bio pošto tada nismo imali decu. > Vila je u Limenariji, na samoj plaži, uz more. Prelepo nam je bilo, s tim da šta se Tasosa tiče, preporuka je da se ide kolima da bi se ostrvo obišlo kako treba, ima baš puno toga za videti, ne samo zaista fantastičnih plaža nego i arheoloških lokaliteta i planinskih visova. Mmmm bas me mamis,Tasos mi je san,ali dosta skup. Mozda na blef bih bolje prosla,sve sto mi se tamo sad dopalo u julu je 60-90e, kao prosecan apartman,ne nesto luksuzno. Tako da ove godine ostaje ipak Nei pori,ali dogodine spremam 2000e i 😀😀😀😀😀
2019 02 03
Na Tasosu sam bila pre par godina i jako mi se svidelo ako zanemarim meduze i društvo sa kojim smo momak i ja bili... Apartman je bio 45 e.. Prošle 2016 sam bila preko Argusa u Hanijotiju 10 dana. Što se Hanijotija tiče nosim samo lepe utiske iz tog mesta... Blizu su i Perfohori 3 km i Kalitea koja je prelepa oko 12 km... Sadržaja za decu koliko hoćeš... A tamo sam videla da ima i soba, apartmana za izdavanje, na tablama u centru grada su izlepljeni oglasi... Jedino što nisam imala lepe utiske što se Argusa tiče... Posle toga sam bila na Lefkadi apartman smo preko Amosa plaćali za nas dvoje 54 e i prezadovoljna sam.. Ako izostavim cene koje su jako velike, mislim na ležaljku i udaljenosti plaža opet bi otišla tamo... Leto 2018 sam bila u Asprovalti, blizu je Nea Vrasna i Stavros... Što se smeštaja tiče našli smo apartman trokrevetni opet preko Amosa za 50 e i bio je divan.. Ali što se grada tiče on mi je užas.. U 14 h popodne žive duše nema na plaži... Navodno imaju 10 km plaže, mi ljude uopšte viđali nismo jer su u periodu od 15 avgusta tamo živih ljudi nema... Tako da pogledaj preko agencije Amos tu je oko Slavije ulica.. Oni nemaju jake cene i sa njima je svaki dogovor moguć.. Poštuju svoje putnike i mnogo su bolji od izvikanog Argusa.. Ja sam uvek za putovanja preko agencija jel imam loše iskustvo sa Bugarskom i odlaskom na blef...
2019 02 03
A možeš videti sajt agencije Nikana oni samo Grčku rade.. Čula sam da ima aranžmana za svačiji đžep... Jooj jedva čekam letoooo.. Ove godine ako ne odem u Pargu izbiće treći sv. rat 😈 Hoću reći ako izvučem npr Tursku biće svašta... Pošto mi napišemo destinacije pa izvlačimo papiriće.. Jbg ne mogu sa dragim da se dogovorim i svake godine vodimo rat... 😉
2019 02 03
Eto vidiš, Nikana je naša devojka koja živi u Grčkoj i posreduje između Grka i mušterija. Nisam znala da sad ima agenciju, kad smo gledali Tasos smo dobili za nju preporuku preko prijatelja, izuzetno je poslovna bila, komunicirali smo mejlom i otprilike sve šta nam je ponudila na Tasosu je bilo nekih 40% više preko nje, tako da smo mladi i ludi rešili da sednemo u auto, obiđemo manastir Prohor Pčinjski i uđemo na taj prelaz u Makedoniju, svratimo i prenoćimo kod prijatel(j)a vo Skopje :) što smo ih upoznali prethodne godine u Tunisu i produžimo za Tasos. Sve je bilo jako zabavno, naročito putovanje u autu bez klime a ja kao šofer kamiona sa peškirićem oko vrata se brišem i umirem i uteravam auto na trajekt. Smeštaj smo našli stvarno za čas, stigli, jeli, popili piće, prošetali po vilama uz more i našli u trećoj. Tih 30 evra je bilo za nas dvoje, tako da se isplati sesti u auto i zapaliti za Grčko primorje, em se da manje novca, em se svojim očima vidi smeštaj.
2019 02 03
> srebrna: > Eto vidiš, Nikana je naša devojka koja živi u Grčkoj i posreduje između Grka i mušterija. Nisam znala da sad ima agenciju, kad smo gledali Tasos smo dobili za nju preporuku preko prijatelja, izuzetno je poslovna bila, komunicirali smo mejlom i otprilike sve šta nam je ponudila na Tasosu je bilo nekih 40% više preko nje, tako da smo mladi i ludi rešili da sednemo u auto, obiđemo manastir Prohor Pčinjski i uđemo na taj prelaz u Makedoniju, svratimo i prenoćimo kod prijatel(j)a vo Skopje :) što smo ih upoznali prethodne godine u Tunisu i produžimo za Tasos. > Sve je bilo jako zabavno, naročito putovanje u autu bez klime a ja kao šofer kamiona sa peškirićem oko vrata se brišem i umirem i uteravam auto na trajekt. > Smeštaj smo našli stvarno za čas, stigli, jeli, popili piće, prošetali po vilama uz more i našli u trećoj. Tih 30 evra je bilo za nas dvoje, tako da se isplati sesti u auto i zapaliti za Grčko primorje, em se da manje novca, em se svojim očima vidi smeštaj. Eto preko te Nikane mnogi putuju.. I samo reči hvale sam čula za tu agenciju tj to devojče.
2019 02 03
Uh, Stars, hajde da prokopam malo kovčežiće i kutijice, mislim da smo imali vizitku, pa ako nađem, šaljem na pp. A i na blef, šta fali, umorni, neumorni, odmorićete se a za taj novac koji bi stavila agenciji u džep možeš i produžiti koji dan. Mici, još i tada kada nije imala agenciju, kažem ti, poslovna, ljubazna, ažurna, baš svaka čast. Drago mi je da je od toga napravila ozbiljan biznis.
2019 02 03
Ja sam išla pre 7 godina u Siviri, Stathis hotel, sada je renoviran, na plaži je, ima parking, plaža je prelepa a malo je mesto. Direktno sam ih kontaktirala i bilo je prelepo, Apartman je sa odvojenim sobama i terasom duž obe sobe, bilo je super . Izgugajte, ne zam kakva je sada cena, nije džabe ali je lepo...
2019 02 03
Wow, @MiciZara, kako dobra ideja da se izvuce papiric :) !!! Meni ne bi ni palo napamet. @ Srebrna - putovanje u autu bez klime ...mi smo (jedan od dva puta kada smo letovali u CG) isli jugicem, naravno bez klime (a posle smo se unapredili bas ;)), a moj muz kad krene, ne staje...i ja sad pricam pricice, izmisljam igrice, spavali, pevali, i kmecim da malo stane da se istrcimo bar...i onda stane da natoci gorivo i kaze - evo, pa trcite :) i nista, mi stvarno trcali iza pumpe, po nekom obronku, proplanku, sta ga znam ... Mi uvek idemo sa prijateljima i oni potraze, pa nemam neki savet za smestaj. A isli smo u Hanioti, Kriopigi, Vurvuru, Toroni, Neas Panagias i sve je uvek bilo bas top :)
2019 02 04
Pridruzujem se pohvalama Nikane gr. nisam letovala, barem ne jos uvek preko njih, ali moji prijatelji i neke kolege s posla su zadovoljni :")
2019 02 04
1 2