Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Morsko prase

Jel zna neko koliko kosta morsko prase,da li ima da se kupi u Pet Centru na Nbgd? I kakva iskustva imate sa prasićima? 😊
pre 17 dana, 13:09
Znam da ih ima na pijacama nekim,na primer na Vidikovcu...cenu ne znam...koleginica je kupila sinu,kaze da brzo raste I mnogo ruca :)
pre 16 dana, 22:33
Nisu oni skupi, par stotina dinara. Tako je bar bilo pre par godina kada sam ga ja uzimala. Ja sam imala jednog malisana, ziveo je punih 5 godina :") Imam jedan savet da ti dam, posto sam jednom dozvolila da se mnogo ugoji :') Kada god budes zelela da mu das hranu on ce hteti da jede, zato nemoj misliti da je stalno gladan, vec jede kada god mu das hranu :') Ja sam tu pogresila i morala sam posle na dijetu da ga stavim koliko se ugojio, jer mu je moja baka, svaki cas davala da jede, jer je mislila da je gladan kada god mu da hranu :') Evo slikica malise, bio je mnogo sladak <3 Sta god te zanima, mozes me pitati u inbox :") ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c70ec11202a7594301ed9f831d88d09f.jpg)
pre 15 dana, 00:36
> VBarbarez: > Nisu oni skupi, par stotina dinara. Tako je bar bilo pre par godina kada sam ga ja uzimala. Ja sam imala jednog malisana, ziveo je punih 5 godina :") > Imam jedan savet da ti dam, posto sam jednom dozvolila da se mnogo ugoji :') Kada god budes zelela da mu das hranu on ce hteti da jede, zato nemoj misliti da je stalno gladan, vec jede kada god mu das hranu :') Ja sam tu pogresila i morala sam posle na dijetu da ga stavim koliko se ugojio, jer mu je moja baka, svaki cas davala da jede, jer je mislila da je gladan kada god mu da hranu :') > Evo slikica malise, bio je mnogo sladak <3 > Sta god te zanima, mozes me pitati u inbox :") > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c70ec11202a7594301ed9f831d88d09f.jpg) Bozeeee presladak jeeee stvarno Ma decko je iztazio zelju da mu poklonim morsko prase za rodjendan zato sam pitala.Hvala puno❤❤❤
pre 14 dana, 15:58
> sandokanka: > Znam da ih ima na pijacama nekim,na primer na Vidikovcu...cenu ne znam...koleginica je kupila sinu,kaze da brzo raste I mnogo ruca :) Vazi,pogledacu hvala :)❤
pre 14 dana, 15:58