Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Zatvoreni komedoni?

Zdravo, zanima me da li je neka od vas imala problem sa zatvorenim komedonima, zapusenim porama i sta ste koristile koju kozmetiku? Dijagnoza acne tarda. Isla sam i na mikro, i na ultra. spatulu.. trenutno koristim avene triacneal emulsiju i cicaplast baum kremu, avene miceralnu vodu. . Imam utisak da je poprilicno slaba emulzija, moZda su mi se samo za 30% povukle akne, a stalno izlaze nove. Koristim sve ovo vise od mesec i po dana. Hvala
pre 12 dana, 00:19
Ja sam muku mucila sa aknama, sve zivo sam probala, nema na sta nisam isla. Poslednje sto sam koristila od lekova je Tretinoin krem 0.05%, i koristila i dalje koristim LRP Effaclar duo i Effaclar gel za pranje lica i koristim Bioderma Sebium Hydra kremu. Takodje za oziljke sam koristila Uriage K18 kremu, ona ima vocne kiseline u sebi i otklanja oziljke, ja ih bar po licu nemam, samo je moras redovno i dugo koristiti. Eto to je poslednja kombinacija koja je kod mene očigledno donela rezultate... Ako te nešto zanima slobodno mi piši u inbox. Nema sta nisam probala da bih se resila akni, znam kako ti je. Samo ne odustaj. Ja sam od neke 14te godine muku mucila s tim, i evo tek sada vidim neko poboljsanje... I da, ja sam sve ovo dobijala po savetu dermatologa, isla sam redovno na preglede, ali ni oni ne znaju nista konkretno, isprobavaju svakakve kremice i cuda, jer ocigledno ne prija svakoj kozi isto. Tako da to sto ti mozda ta kombinacija koju koristis ne daje rezultate, ne znaci da neka druga nece. Samo treba pronaci ono sto tvojoj kozi prija, sto moze da potraje. Ali kazem ti, ne odustaj.
pre 12 dana, 02:10